| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Od czego to zależy ?? Błagam pomóżcie !!!
Autor Wiadomość
pechowa ona Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 06 Wrz 2004
Posty: 90
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 06 Paź, 2004 14:52   Od czego to zależy ?? Błagam pomóżcie !!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiem że to głupie pytanie...ale ja muszę to napisać. Powinnam napisać o tym na forum SPORT albo coś podobnego, ale uważam że na tym forum są bardziej życzliwi i wyrozumiali ludzie. Więc tak: JESTEM TOTALNIE ZAŁAMANA !!! Crying or Very sad Nawet najlepsze koleżanki śmieją się ze mnie że jestem załamana z byle powodu. Ale przejdźmy do rzeczy... Nigdy nie potrafiłam zrobić fikołki w przód na rurce... A w te wakacje się nauczyłam. Byłam cała HAPPY Mr. Green A wczoraj poszłam z koleżanką porobić fikołki i stwierdziłam że nie potrafie....... Crying or Very sad Wtedy kiedy próbowałam to próbowałam tak długo że aż miałam sińce. Wczoraj również tak długo próbowałam że aż miałam sińce. Dzisiaj znów pójde próbować... Napiszcie mi prosze od czego to moze zależeć czy ja umiem czy nie umiem. Ja bardzo chcę a nie umiem. Myśle że ja boje się a sama o tym nie wiem. A co wy o tym sądzicie ? Napiszcie PLISS.

_________________
Najpiękniejszy uśmiech ma ten, kto wiele wycierpiał.. (:
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2071312
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Sro 06 Paź, 2004 14:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wg. mnie, to nerwy. Jak jesteś spięta, to raczej fikołka nie zrobisz. Postaraj się rozluźnić, nie myśl o tym czy Ci wyjdzie czy nie..poprostu zróbWink

_________________
Patataj...

Luka - tęsknie za Tobą konisiu... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
ewqq-niezalogowana
Gość
PostWysłany: Sro 06 Paź, 2004 14:59   

Zgadzam się z klacz. Tylko że faktycznie ten temat nie pasuje do działu :roll:
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sro 06 Paź, 2004 15:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W swoim czasie będziecie mieć na w-fie fikołki.. ogolnie gimnastykę . Nauczyciel musi Ciebie nauczyć , albo chociarz próbować nauczyć Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pechowa ona Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 06 Wrz 2004
Posty: 90
PostWysłany: Sro 06 Paź, 2004 15:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale ja już to potrafilam a teraz nie potrafie !!!!!!!!!!

_________________
Najpiękniejszy uśmiech ma ten, kto wiele wycierpiał.. (:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2071312
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Sro 06 Paź, 2004 16:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tez kiedys umielam a teraz nie umiem ale kto by sie przejmowal takimi rzeczami mi do szczescia fikołki są niepotrzebne Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |