| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Potrzebna POMOC. To ważne - przeczytajcie koniecznie.
Autor Wiadomość
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 14:19   Re: Nie ma sprawy! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Merkavoth napisał/a:
Noo, jeśli klikaniem mogę pomóc komuś kto tego potrzebuje, to jest to! Do tego zostałem stworzony!!! Zabieram się za to od zaraz. Ten na górze mogę?

<line closed for 30 minutes because of repeated clicking process>

Chodzi Ci o banner na górze strony? Moje w 100% są tylko reklamy Google w bloku reklamowym z boku strony (bez strony głównej).

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sro 15 Gru, 2004 18:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Klikk! Klikk! Klikk!
Klikam ile wlezie Razz

Cytat:
a ja nie pomoge!

Niektórzy sa zalosni... Neutral
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dionizy
Gość
PostWysłany: Czw 16 Gru, 2004 22:44   na jakie konto?...

Biegałem sobie wczoraj po stronach szukając publikacji do pracy, wszedłem na jakąś dziwną wyszukiwarkę a ona wyświetliła mi waszą stronę. Dziwne bo nie znalazłem u was nic z tego co było moim celem poszukiwań. Jeśli to jest prawda o czym piszecie to chciałbym jakoś moimi skromnymi stypendialnymi środkami wspomóc. Spodobała mi się idea waszej strony (choć nie będę przeczył, że część prowadzonych tu rozmów jest, delikatnie mówiąc, poniżej wszelkiej krytyki), a jak mam się dalej zapuszczać przy kompie pisząc pracę i wciągając słodycze, to wolę zrzucić parę kilo a pieniądze przeznaczyć na pomoc innym. Mi to na pewno wyjdzie na dobre, a jeśli komuś przy okazji pomogę... Tylko powiedzcie na jakie konto to wpłacać.
Powrót do góry
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Czw 16 Gru, 2004 22:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Smile
Konto i informacje są podane na http://www.dziecionline.pl/pomoc

A jeśli chodzi o wyszukiwarkę... W serwisie jest bardzo dużo książek. To pewnie przez, to wyszukiwarki znajdują stronę. Dużo tekstu na najróżniejsze tematy...

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Dionizy
Gość
PostWysłany: Czw 16 Gru, 2004 23:30   Dzięki za namiar

Dzięki. Jak tylko ruszę ciało od kompa to postaram się jakoś pomóc. A szukałem czegoś o robactwie...sorki- o owadach (szefowa by mnie zabiła za takie teksty)-chyba, że gdzieś mieliście coś o obawie przed owadami. Jutro postaram się sprężyć. Powodzenia- będzie dobrze. Dziecko mojego kolegi niedawno wyszło z białaczki wspólnym wysiłkiem wielkiego grona ludzi. Dlatego uważam, że takie akcje potrafią bardzo pomóc. Dobranoc.
Powrót do góry
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 17:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Toja napisał/a:
A co do pomocy, to mam na stronie reklamy z Google. Oprócz strony głównej wszystkie są moje i 100% zarobków jest przeznaczona właśnie dla Taty. Jeśli macie czas i ochotę, to kliknijcie czasem. Reklamy są z boku strony (po lewej) w bloku reklamowym. Na górze bloku reklamowego pisze Reklamy Goooooogle a pod spodem są linki, w które się klika. Niestety nie mogę w nie klikać sama i nie mogę nawet napisać po co są te reklamy. Tutaj też nie powinnam tego pisać...




Aga masz to jak w banku ze raz dziennie klikne, a co do innych postow tutaj, bardzo was prosze co niektorych jesli macie pisac glupio to nie piszcie wcale, Agi tata potrzebuje pomocy a jak wiecie rodzina nie pomoze sama potrzebna jest wszelka pomoc i empatia ludzi dobrej woli, ktorzy umieja postawic sie w sytulacji takiej jakiej znalazl sie pan Grzegorz, jesli nie macie pieniedzy wcale nie musicie ich wysylac, wystarczy poklikac w reklamy google lub tez umiescic status w gg. Lub baner na stronie jaka posiadacie. Kazda forma pomocy jest dobra. Mysle ze nie musze Was juz uswiadamiac i sami zdajecie sobie sprawe z tego co czynicie wiec nie zastanawiajcie sie tylko myszki w raczki i klikajcie w reklamy, piszcie statusy, umieszczajcie banery, wplacajcie pieniazki jesli macie taka mozliwosc i to chyba wszystko jak narazie, pamietajcie jedno, co dobrego uczynicie na ziemi zostanie wam wynagrodzone w niebie.

Aga jeszcze cos do Ciebie, pamietaj ze zawsze mozesz na nas liczyc kiedy bedziesz w potrzebie, tworzymy wielka wirtualna rodzine a rodzina pomaga sobie nawzajem Wink wszyscy forumowicze sa proszeni nie tylko przez Age i jej rodzine ale takze mnie o pomoc !!! Licze na Was drodzy uzytkownicy i jestem pewien ze w jakis sposob przyczynicie sie do pomocy tacie Agnieszki Very Happy

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 17 Gru, 2004 22:31   

A ja dopiero teraz zakapowałam o co chodzi z tymi bannerami, już idę klikać w nie i bede to robic najmozliwiej co dobre Smile
Powrót do góry
Fanziela Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 17
PostWysłany: Sob 25 Gru, 2004 23:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

są leki biggrin hehe
http://www.nytimes.com/2004/11/29/politics/29cnd-scotus.html?ex=1104382800&en=d132f87572c3976c&ei=5087&excamp=GGGNmedicalmarijuana

http://serwisy.gazeta.pl/czasopisma/1,42478,2401139.html

jak wiadmomo ziele zeczy góza mózgu jeżeli niechcecie psuć płuc to vaporizer lub fajka wodna biggrin

Konopie mogą też pomagać chorym na nowotwory - i to na kilka sposobów. Hiszpańscy onkolodzy wykazali na łamach sierpniowego wydania "Cancer Research", że zawarte w nich alkaloidy (kannabinoidy) hamują wzrost glejaka, najczęstszego spośród nowotworów mózgu. Badania przeprowadzono na myszach, którym wszczepiono fragmenty ludzkich guzów. Zespół dr. Manuela Guzmana traktował je roztworem alkaloidów konopi i stwierdził, że glejak przestał się rozrastać. Dlaczego? Zdychał z głodu. Kannabinoidy "wyłączały" geny odpowiedzialne za tworzenie nowych naczyń krwionośnych odżywiających zrakowaciałą tkankę. Oprócz zwalczania przyczyn marihuana może też łagodzić objawy towarzyszące chorobie nowotworowej, na przykład przewlekłe mdłości po chemioterapii. No i oczywiście łagodzi też ból - tak samo jak w przypadku reumatoidalnego zapalenia stawów (dane z czerwca tego roku).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Nie 26 Gru, 2004 11:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Fanziela dzięki. Czytaliśmy już wcześniejsze arty na ten temat.

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Wishnu Płeć:Kobieta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Sty 2005
Posty: 15
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 20:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czy akcja jest nadal aktualna?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 20:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie będzie, to wszystko stąd zniknie... ja pewnie też...

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Wishnu Płeć:Kobieta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Sty 2005
Posty: 15
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 20:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Rozumiem... Mozesz na mnie liczyc Smile
Trzymaj sie mala Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 20:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chyba nie bardzo mam czego się trzymać Sad

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Wishnu Płeć:Kobieta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Sty 2005
Posty: 15
PostWysłany: Nie 02 Sty, 2005 20:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dopoki jest nadzieja, zawsze jest sie o co zaczepic...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 08 Sty, 2005 13:32   

ToJa przypominam, ze trzeba wierzyc.. to zawsze pomaga. głowa do góry bedzie dobrze..
wiem ze mi to łątwo mowic i wiem co czujesz....
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 11 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |