| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Potrzebna POMOC. To ważne - przeczytajcie koniecznie.
Autor Wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 20 Sie, 2004 10:16   

czy we wrześniu będzie można jeszcze wpłacać? Bo jak na razie nie mam pieniędzy, ale we wrześniu myslę, że będzie lepiej...
Przejdź na dół
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Nie 22 Sie, 2004 14:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

elfkaNenar napisał/a:
czy we wrześniu będzie można jeszcze wpłacać? Bo jak na razie nie mam pieniędzy, ale we wrześniu myslę, że będzie lepiej...


Zapewne tak. A tymczasowo zrób opis na gg jesli mozesz Wink

sami10 napisał/a:
bardzo mi z tego powodu przykro ale niestety bardzo chciałam pomóc ale ... mój brat się przeprowadza i rodzice szukają dla niego domu a poza tym mamy nie wiele pieniędzy


Sami nie ważne są pieniądze, ważne że chciałabyś pomóc i myslami jestes z Aga oraz jej rodziną, umieść w opisie na gg cos takiego skoro nie nie mozesz wplacic. http://www.dziecionline.pl/pomoc/ - potrzebna jest twoja pomoc tym juz bardzo duzo pomozesz Wink

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Nie 22 Sie, 2004 18:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też narazie nie mam kasy... Ale myślę ze z 20 zlotych uda mi się nazbierac Wink
Mam jedno tylko pytanie : Czy stan Taty ToJi się polepsza? I ile w przybliżeniu zebrali już pieniędzy ? ? ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Pon 23 Sie, 2004 12:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nina_006 napisał/a:
Mam jedno tylko pytanie : Czy stan Taty ToJi się polepsza?


Narazie nie jest lepiej Sad poniewaz Agi tata czeka az zwolni sie miejsce w Centrum Onkologi. Oby jak najszybciej.

Nina_006 napisał/a:
I ile w przybliżeniu zebrali już pieniędzy ?


Oby zebrali jak najwięcej, a ile juz maja to nie mam pojecia.

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Wto 24 Sie, 2004 22:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niestety dopiero zaczął czekać (24.08.2004)... Lekarka była tak "dowcipna", że wprowadziła nas w maliny. Dopiero dziś - po kilku telefonach - raczono go łaskawie dopisać do listy oczekujących.
Po pierwszym telefonie i pytaniu dlaczgo go nie ma na liście oczekujących "lekarka" powiedziała, że jest zmęczona i wybiera się na urlop. Na prośbę o przekazanie wszystkiego lekarzowi, który ma ją zastępować odpowiedziała, że niestety lekarz, który przyjdzie na zastępstwo też chyba niewiele zrobi, bo również jest zmęczony i niedługo idzie na urlop. Żeby było jeszcze ciekawiej owa "lekarka" też zastępuje inną...
Zgroza! Jeśli nie wydrapie się lekarzom z gardeł tego, co się pacjentowi należy, to można umrzeć.
A co do stanu konta... Nie mogę oczywiście podawać nazwisk i sum, ale ogólnie jest trochę ponad 2000 zł.

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Werka-net Płeć:Kobieta

Dołączyła: 26 Sie 2004
Posty: 1
PostWysłany: Czw 26 Sie, 2004 13:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja bym mogła dać 40 złotych, no ale rodzice się nie zgodzą.... Bardzo bym chciała pomóc tacie ToJa, chciałabym żeby wyzdrowiał.

_________________
Werka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Czw 26 Sie, 2004 16:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Normalnie beszczelna pielęgniarka ! Evil or Very Mad . Ja bardzo bym chciała pomoc ...namawiałam rodzicow 100 razy Sad ale niestety ... Pokazywalam mamie strone ... ale nici z tego :/ . Mam cały czas opis http://www.dziecionline.pl/pomoc/ - potrzebna jest twoja pomoc idealnie taki ... Nic wiecej nie moge zrobic ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 26 Sie, 2004 23:35   

Ja wyślę pieniądze gdy tylko dostanę za aukcję na allegro. Nie będzie to wielka suma, ale gdy dużo osób da mniejszą sumę będzie to moze lepsze niż jedna i dużą.
Powrót do góry
Ania-blondi Płeć:Kobieta

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 3
PostWysłany: Pią 27 Sie, 2004 08:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mogłabym wpłacić! Ale jestem nowa! Rodzice dalbymi ale na inne forum ! Bo tam jestem już 2 miesiące! A tu dopiero 1dzień! Przpraszam Ale nie mogę! Postaram się coś wykąbinować ale nic nie obiecuję! Sad Sad Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2852670
kasiulka14latek Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 05 Sie 2004
Posty: 52
PostWysłany: Pią 27 Sie, 2004 15:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak tam tata ToJa?? nie wiem co mam zrobic . mam juz status www.dziecionline.pl/pomoc/- potrzebna jest twoja pomoc!!!!! i co jeszcze moge zrobic. kasy niestety nie moge wyslac bo u nas jest krucho (jest nas w domu 3dzieci). bardzo bym chciala... i wiem zrobie cos takiego: napisze:
www.dziecionline.pl/pomoc/- potrzebna jest twoja pomoc!!!! dziekujemy za wsparcie!!

PS. jesli mozesz pomoz i przesli dalej! Dziekujemy



no i tak zeby wszyscy przesylali to sie zaraz od razu cala Polska dowie!

_________________
to ja powróciłam- kasia 14latek. marcin, wciąż Cię kocham i nigdy nie przestanę....Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9596579
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pią 27 Sie, 2004 16:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ania-blondi pieniądze można będzie przesyłać jeszcze spokojnie za 2 miesiące, wiec mozesz jeszcze troche poczekać z poproszeniem rodziców...ja niestety nie mogę wpłacić pieniędzy, bo do tego potrzebna jest zgoda rodziciela, a moi jakby sie dowiedzieli ,że KOMUŚ Z INTERNETU PRZESYŁAM PIENIĄDZE to klapa... Crying or Very sad
Tata ToJa ma już ponad dwa tysiące, ale to ciągle za mało...Proszę Was ludzie naprawdę miejscie często opis "www.pomoc.best.pl- I Ty możesz pomóc" tym już wiele pomagamy...

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 27 Sie, 2004 19:17   

Moja mama mi pozwala operować moimi pieniędzmi jak chcę, tylko nie toleruje wydawania ich na byle co... ale taki cele jak ten popiera, a szczegulnie, że ToJa wiele zrobiła dla tego forum i jest dla nas wszystkich dobrą koleżanką
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sob 28 Sie, 2004 11:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To masz fajną mamę, że rozumie czym jest dla Ciebie forum i kim Aga... Moja mama chyba tego nie chwyta... tata, to jeszcze - mówi rób co chcesz z Twoimi pieniędzmi, ale my Ci nie damy (a ja mam uzbierane w drobniakach 10 zyli a to trochę mało, prawda ? Wiem, liczy się każda złotówka, ale chciałabym przesłąć trochę więcej... Sad )... Zato mama mówi, że nie i koniec... Nie mówi czemu nie... poprostu nie... to mnie strasznie wkurza... ale co mam zrobić ? Crying or Very sad Mogę mieć tylko status 'pomoc.best.pl' Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Weronika
Gość
PostWysłany: Wto 31 Sie, 2004 14:22   

teraz jest aż 3 strony i jedna w budowie
www.dziecioniline.pl/pomoc
www.pomoc.best.pl
www.potwpo.blog.onet.pl

i w budowie
www.blog.tenbit.pl/pomoc_best
Powrót do góry
Weronika
Gość
PostWysłany: Wto 31 Sie, 2004 17:36   

Ej mam zamiar wysłać emaile do sławnych sponsorów o wysponsorowanie leczenia Taty ToJi. Mam Zamiar Wysłać Emaile już dziś. ToJa Trzymaj się
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 11 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |