| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Potrzebna POMOC. To ważne - przeczytajcie koniecznie.
Autor Wiadomość
BaSiA__ToSiA Płeć:Kobieta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 12 Lip 2004
Posty: 27
PostWysłany: Sob 15 Sty, 2005 14:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sprubuje zorganizowac zbiórke w szkole
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7514281
mozgol3 Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 17 Paź 2004
Posty: 38
PostWysłany: Pon 17 Sty, 2005 18:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.wspolczucie
to bardzo zla choroba

_________________
I tak płynie czas nie dogania nas ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1699971
Krecik Płeć:Kobieta

Dołączyła: 22 Sty 2005
Posty: 2
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 11:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bardzo mi żal Twojego taty, ToJa. Wiem, jak się czujesz, bo moja sąsiadka też miała guza, tyle, że pod kolanem i, niestety, umarła. Sad Chociaż nie mogę wpłacać pieniędzy, umieszczam statusy w opisie na gg i klikam w bannery. Postaram się pomóc jak najbardziej.

_________________
"Serce ma swoje powody..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5270513
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 22:23   

na samej górze swojego bloga www.nastolatka.mylog.pl umiesciłam button.
Powrót do góry
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 22:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja również umieściłam baner na swojej stronie www.forr.boo.pl/FORUM/ Czasami klikam na te linki o których pisała ToJa ale nie wiem do końca czy robię to dobrze bo zabardzo nie zrozumiałam tego opisu, gzdzie są umieszczone te linki i byż może klikam na nieodpowiednie.

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 11:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bardzo chętnie pomogę! Tylko właśnie nie wiem jak to ,,przelać". Postaram się jakoś to załatwić...
Marcia10
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
mrufka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 19 Lut 2005
Posty: 14
PostWysłany: Sob 19 Lut, 2005 19:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dopiero kilka dni temu trafiłam na tę stronkę(przez przypadek- szukałam streszczenia pana tadeusza!) a sie okazało że to świetna stronka i w do datku stworzył ją prawieże mój sąsiad. ja również mieszkam w suwałkach(też na północy)i znam córkę tego pana z widzenia(starszą). dziwne to uczucie jak dowiadujemy się o tragediach które nas otaczają z dalekiego źródła!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 15:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Najpierw chce powiedzieć, że współczuje ToJa ja nigdy się nie znalazłam w takiej sytuacji ale domyslam sie co czujesz.
Mysle ze my wszyscy z tego forum jestesmy w stanie pomoc przez rozne fundacje, ktore specjalizuja sie w takich rzeczach. Uwazam tez ze wszyscy powinni conieco poszukac w iternecie lub przez inne rzeczy informacji na temat takich wlasnie instytucji.
Crying or Very sad I nie martw sie ToJa jesli bedziesz w pelni nadziei to zobaczysz ze cuda sie zdarzaja biggrin ja sie o tym przekonalam ....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 09 Mar, 2005 13:56   

ToJu ja wiem że to zabrzmi głupio i mozesz uznac ze sie naśmiewam Rolling Eyes
Ale Twojemu tacie warto wprowadzic tran do diety.Ułatwia przyswajanie lekow i niszczy komorki nowotworowe [tak bylo gdzies napisane]..
Powrót do góry
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Sro 09 Mar, 2005 22:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gabra to nie brzmi głupio. Na początku takiej choroby człowiek głupieje. Zupełnie nie wie się od czego zacząć, gzie iść. Medycyna konwencjonalna to nie wszystko. O lekarzach lepiej nawet nie wspominać... To właśnie dzięki ludziom i takim informacjom da się wytrzymać naświetlania i chemię. Tran, Omega 3 i wiele innych preparatów wspomagających - obok medycyny konwencjonalnej - to konieczność. Szkoda tylko, że ludzie muszą sami się tego dowiadywać. Lekarze nie mają w zwyczaju nawet o tym wpomnieć.

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 09 Mar, 2005 22:47   

Nie wiem czy o tym wspominałam ale jeśli chodzi o medycyne niekonwencjonalną, ze tak powiem, to pewnien przed wojenny lekarz leczył ludzi robiąc im branzolety z miedzi... albo obwiązywał miedzianym drutek miejsca gdzie znajdował się rak, że tak to określę. Pomagało nie raz.
Lekarze nie popierają takich metod leczenia, uważają je za nieowocne chociaż ludzie z medycyny innej niż chemioteriapia, lekarstwa niszczące organizm korzystali od wielu wieków
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 09 Mar, 2005 23:23   

Hmm.... Elfka dziwne jeszcze o tym nie słyszałam.. ale w jaki sposób to ma pomoc? Rolling Eyes

ToJa jak tam Twój tata i jak leczenie?
Powrót do góry
olik Płeć:Kobieta


Dołączyła: 13 Mar 2005
Posty: 3
PostWysłany: Nie 13 Mar, 2005 11:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

az mi sie chce plakac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
7480226
MegaMan Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 2
PostWysłany: Pon 14 Mar, 2005 13:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja matka ma też miała góz na mózgu Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5512875
 
Numer ICQ
maadzia Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 01 Kwi 2005
Posty: 31
PostWysłany: Pią 01 Kwi, 2005 20:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6317494
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 10 z 11 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |