| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Ankieta

czy całowałeś się z dziewczyną
tak
42%
 42%  [ 3 ]
tak wymusiłem to
0%
 0%  [ 0 ]
nie ale próbowałem
14%
 14%  [ 1 ]
nie
42%
 42%  [ 3 ]
Głosowań: 1
Wszystkich Głosów: 7

Autor Wiadomość
Fuzzy


Dołączył: 05 Lut 2003
Posty: 17
PostWysłany: Sro 05 Lut, 2003 12:58   Ankieta Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pocałunek

_________________
Koniecznie się ożeń jeżeli żona jest dobra będziesz szczęśliwy a jak nie to zostaniesz filozofem Arystoteles
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
PostWysłany: Nie 09 Lut, 2003 09:49   

Nie całowałam sie z dziewczyną bo nie jestm lesbijką. Wink
Powrót do góry
Szalona
Junior
Junior


Dołączył: 23 Sty 2003
Posty: 186
PostWysłany: Nie 09 Lut, 2003 09:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To ankieta tylko dla chłopaków, ja też się nie całowałam ani z dziewczyną ani z chłopakiem Surprised

_________________
Wisła Kraków duma wszystkich Polaków!!! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Nie 09 Lut, 2003 11:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chłopska ta ankieta......(ale zaznaczyłam już wcześniej TAK bo z dziewczyną sie nie całowałam ale z chłopakiem tak - i to nie jednym Wink , tylko niepomyślcie sobie czogoś o mnie , poprostu na biwaku bawiliśmy sie w BUTELKĘ i....jak myślicie?)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 09 Lut, 2003 12:48   

Ja to samo co Gość. Nie całowałam się z dziewczyną, bo nie jestem lesbijką Wink hehe
Powrót do góry
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Pon 10 Lut, 2003 20:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oj KleO nieprzesadzaj.....
A jeżeli już ruszyliśmy ten temat to co sądzicie o lesbijkach?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Sro 26 Lut, 2003 20:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mi sie wydaje ze one maja cos nieprawidlowo w hormonach.
albo nie akceptuja swojej pulci i mysla jak chlopcy.
albo maja zaburzenia innego stopnia, akceptuja swoja plec ale podobaja sie im dziewczyny.

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 27 Lut, 2003 21:01   

No myśle tak samo jak Blanka, ale dodam coś do tego. Jeżeli złączą się np. ślina kobiety z śliną kobiety, to wtedy można zachorować na AIDS. To choroba nieuleczalna. To samo z krwią jak się połączą. Uważajcie lepiej...
Powrót do góry
Nemeia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 29 Sty 2003
Posty: 200
PostWysłany: Pią 28 Lut, 2003 15:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KleO napisał/a:
Jeżeli złączą się np. ślina kobiety z śliną kobiety, to wtedy można zachorować na AIDS. To choroba nieuleczalna. To samo z krwią jak się połączą. Uważajcie lepiej...


Kleo nie lubie jak piszesz wierutne bzdury... Plec i AIDS a wlasciwie to nie AIDS tylko HIV nie maja ze soba nic wspolnego. Pierwsza rzecz.
Druga rzecz... zeby zarazic sie wirusem HIV przez sline trzeba jej przetoczyc prawie litr... Mam meza od 7 miesiecy,ale jeszcze taki wyczyn mi sie nie udal.
Trzecia rzecz, nie tylko krew i slina zarazaja ale kazdego rodzaju plyn cielesny (sperma, wydzielina sluzowa itp. itd.)
Tak samo mozna sie zarazi wirusem od kobiety jak i od mezczyzny, plec nie ma tutaj nic do rzeczy. Jedynym powodem dla ktorego homosexualisci choruja czesciej niz ludzie heterosexualni, to fakt ze czesciej zmieniaja partnerow i nie stosuja zabezpieczen. Ale tak samo czesto choruja narkomani (dziela sie iglami z osobami chorymi, a potem ich uzywaja). Wcale nie jest tak latwo zarazic sie wirusem HIV, a od HIV do AIDS jeszcze dalsza droga...[/b]

_________________
NIL NISI BENE (mow dobrze lub wcale) *SENEKA*

Nie ma zlej mlodziezy, sa tylko zli wychowawcy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |