| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Golenie nóg........
Autor Wiadomość
blackLady
-Usunięty-
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 21 Lip, 2004 09:32   Golenie nóg........

Mam pytanko: Jak golić włosy na nogach?Z włosem czy pod włos?? Confused Bo zamierzam spróbować golenia jednorazówką (dla pań oczywiście....)Dotychczas używałam kremów Veet.
Przejdź na dół
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 21 Lip, 2004 11:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pod włos

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
_grzeszczulka_ Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 19 Lip 2004
Posty: 110
PostWysłany: Sro 21 Lip, 2004 12:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja sie tam nie gole Smile chyba ze gdzieś wychodze no to wtedy akurat tak Wink ale sie goli pod wlos Wink ale tez zalezy jakiej jednorazówki używasz... bo są takie że obojętnie jak sie golisz- z włosem czy pod włos Rolling Eyes . Ale zazwyczaj pod wlos Wink

_________________
Dobry serek, dobry... i otwieramy buźke! I ... Aaam! AŁAAA! Al nie gryź!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2419438
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Sro 21 Lip, 2004 18:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak będziesz robiła "z włosem" to wogóle się nie ogolisz...."pod włos" jest najlepije..w niektórych maszynach jak powiedziała poprzedniczka to obojętne ale w jednorazkówkach jest njaczęsciej tak ułozone ostrze ze nalezy golic pod włos. pamietaj zeby uzyc jakiejsc pianki albo zelu bo na sucha skure sie nie goli bo potem moga cie nogi szczypac.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
słoneczko Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Cze 2004
Posty: 121
PostWysłany: Pią 23 Lip, 2004 12:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

oczywiście że goli sie pod włos ale ja nie używam żadnych kremów tylko poprostu przed goleniem zmocze nogi wodą i nie mam wtedy obszczypanych ani czerwonych nóg Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8725800
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pią 23 Lip, 2004 16:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

słoneczko napisał/a:
oczywiście że goli sie pod włos ale ja nie używam żadnych kremów tylko poprostu przed goleniem zmocze nogi wodą i nie mam wtedy obszczypanych ani czerwonych nóg Wink

Ja jak gole bez pianki to potem nogi mnie pieką Rolling Eyes
Może ja mam jakoms wrażliwa skóre...nie wiem... Rolling Eyes
Fajnie masz ze nie musisz wydawac kasy na pianke Smile

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Gość
PostWysłany: Pon 26 Lip, 2004 20:11   

A ja używam takiego zwykłego kremi leder price balsam do ciała. Jest tani więc polecam :) A czasami nawet na sucho jak mi się nie chce lub nie mam duzo czasu. a co to za różnica czy golarka jest dla pań czy dla panów???
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 26 Lip, 2004 20:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No i oczywiscie sie nie zalogowalam. U gory to moj poscik. Logowalam sie ze 2 razy ale za kazdym razem mi sie zawiesil wiec sie nie zazlogowalam i klapa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fajermonka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 09 Wrz 2004
Posty: 61
PostWysłany: Sob 11 Wrz, 2004 13:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że pod włos... Confused Inaczej to ci nic nie da Rolling Eyes

_________________
She wants to go home, and nobody's home.
Its where she lies, broken inside.
There's no place to go, no place to go to dry her eyes.
Broken inside.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3003350
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Sob 11 Wrz, 2004 15:37   

Nogi gol isię pod włos... Rolling Eyes Widziałaś reklamy? Razz Goliły się tam "nie pod włos"? ;P
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 11 Wrz, 2004 20:18   

Pod włos, ja golę na mydle, albo balsamie do nóg. Taks zczerze denerwują mnie kremy do depilacji, bo trzeba nanieśc, a potem zciągnąć i w ogule
Powrót do góry
Gdulcia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 05 Maj 2006
Posty: 132
PostWysłany: Czw 25 Maj, 2006 20:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja jestem niestety zmuszona do golenia się jednorazówką Confused Na pianki i kremy mam uczulenie - swędzi jak cholera. Raz próbowałam ogolić się woskiem - koszmar. Mam teraz uraz do wosku Smile Na droższe rzeczy (maszynki elektryczne, jakieś lasery czy cuś) nie mam kasy. Zostaje jednorazówka. Golę się pod prysznicem i nie mam później zaczerwienionej skóry ani nic.

_________________
I'm stupid.
Today, tomorrow, always... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8732892
ewamarchewa Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Sty 2006
Posty: 250
PostWysłany: Nie 31 Gru, 2006 17:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja jak się goliłam obojętnie czy z pianką, czy bez zawsze swędziały i piekły mnie nogi. Teraz depiluję i stanowczo polecam. A goli się oczywiście pod włos, bo tak to je "przyliżesz"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8168309
Aguś Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 10 Gru 2006
Posty: 56
PostWysłany: Nie 31 Gru, 2006 18:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

elfkaNenar napisał/a:
Pod włos, ja golę na mydle, albo balsamie do nóg. Taks zczerze denerwują mnie kremy do depilacji, bo trzeba nanieśc, a potem zciągnąć i w ogule


nic dodac nic ujac to tej wypowedzi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Nie 31 Gru, 2006 18:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Temat stary, zamykam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |