| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Rozmówki językowe
Autor Wiadomość
Lilly Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 07 Cze 2003
Posty: 289
PostWysłany: Pią 02 Lip, 2004 21:13   Rozmówki językowe Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

SiEmKa!

Tak se siedziałam na forum i przypomniało mi się, że kiedyś był taki temat językowy i tam se gadaliśmy w różnych językach. Przeszukałam całe "O wszystkim" i nie znalazłam, więc postanowiłam założyć znowu taki temat. Razz
Więc co wy na to? Chcielibyście tak se poćwiczyć język przez wakacje? Proponuję angielski, ale jesli ktoś umie inny-to proszę bardzo. Najpierw se pogodamy podstawowo, np. przedstawimy się, opowiemy coś o sobie. Potem coraz więcej i więcej Rolling Eyes . A może ktoś , kto zna np. włoski, hiszpański albo nawet chiński, to nam cos zaprezentuje z tego języka-napisze coś niby prostego, a jednak moze to wyglądac śmiesznie. Wink
Napiszcie, co myslicie o tym pomyśle i...ZACZYNAMY Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
Może kiedyś tu jeszcze zajrzę. Nie wiem, jak mi się zachce... Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3571565
Dexter Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 05 Lip 2003
Posty: 328
PostWysłany: Pią 02 Lip, 2004 21:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

http://dziecionline.pl/forum/viewtopic.php?t=1829&start=0 Very Happy

_________________
"To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości"
------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Pią 02 Lip, 2004 22:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

joołł maderr fakerr . Maj nejm iz Wojtcieh . Fak ! Aj lajk tu smołk blants and plej wit maj łili.
A na serio.
To nie wiem co by tu napisac by mozna ;P
Ale temat ciekawy popieram biggrin Ale jak ktos chce sie nauczyc angielskiego w praktyce to polecam gdzies wyjechac albo za darmo pograc w gre www.tibia.com i tam sie gada non stop po angielsku chyba ze polakow poznasz. Nie bede udzielac porad jak grac bo mnie to wkurza gdy ktos sie pyta o cos co pisze na tabliczkach w grze i w wiadomosciahc ktore sie mu wyswietlaja. A wiec grajcie uczcie sie Smile
Najlepsza jest praktyka ;P

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
ełe piotr Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 24 Cze 2004
Posty: 156
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Sob 03 Lip, 2004 11:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja ich kaine po polsku gawarit:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 03 Lip, 2004 21:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hm.. mogłabym sobie z wami porozmawiać po angielsku i po rosyjsku =] ale nie wiem czy ktoś (poże oprócz ełe piotra) mnie zrozumie Razz

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Nie 04 Lip, 2004 13:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja sie ucze rosyjskiego ale go nienawidze a to z powodu nauczyciela >Sad grrrr Razz
A zrozumiec moge co 3-4 slowo a powiedziec to nci nie umiem Razz

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
DaQ91
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 13 Sty 2004
Posty: 56
PostWysłany: Sro 14 Lip, 2004 12:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja sie ucze włoskiego

Nel nome del padre del figlio e dello spirito santo.
po polsku
W imię ojca.....

_________________
www.fotky friko.pl
Odwiedzcie to moja stronka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Justysia Płeć:Kobieta

Dołączyła: 13 Lip 2004
Posty: 29
PostWysłany: Sro 14 Lip, 2004 18:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja uczę się angielskiego i niemieckiego. Angielski w szkole, a niemiecki w domu. Właściwe to podsłuchuje jak uczy się mój tatuś... Laughing
Ale do rzeczy...
I z tego języka i z tego nie jestem najlepsza. Faraon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lilijka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 05 Lip 2004
Posty: 103
PostWysłany: Sro 14 Lip, 2004 19:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ucze sie angielskiego a w tym roku już będe także niemieckiego Laughing

_________________
Tak łatwo kogoś kochać
a tak trudno być kochanym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9297757
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sob 17 Lip, 2004 23:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

n to może przestańcie gadać jaki język lubicie / nielubicie ub jakiego się uczycie, tylko do żeczy ! ĆWICZMY ! Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Nie 18 Lip, 2004 09:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja się ucze tylko angielskiego.....eee...no to może pare słów napisze, ale nie jestem w tym dobra..:
Hello all!
My name is Anna. I come from Poland. I am 14 years old. I have one brother. He is older than me, becouse he is 20. He study computer studies. My mother is teacher and my father is informatic. I am pupil. My favourite subjects are: computer studies and plasticity. And you?

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |