| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Ptaszki
Autor Wiadomość
Luna Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 20 Lip 2004
Posty: 98
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 22 Lip, 2004 09:59   Ptaszki Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kto z nas nie lubi pierzastych przyjaciół Very Happy ? Te śliczne fruwające stworki mogą wnieść w nasze życie wiele radości, szczególnie jeśli są śpiewające mowa tu o ptaszkach. Czy macie ptaki w domu? A czy dokarmiacie ptaki zimą ? Ja mam kanarki :] a dokładniej posiadam 5 pierzastych przyjaciół.
1. Bobuś- żółciutki kanarek w czarne plamki, bardzo malutki i najmniej bojaźliwy z całej 5, jest tatą trójki kanarzątek.
2. Siwaczka- siwaczka ma siwe upierzenie, ale pomarańczowy brzuszek, siwaczka jest mamą czworga kanarzątek.
3.Rudzik- ma ciemno-czerwone upierzenie jest lekko puszysty Wink i od maleństwa ma jakby opuszczone szkrzydełko, tata jednego kanarka.
4. Cytrynka- córeczka Siwaczki i Bobusia, ma upierzenie koloru miodowego ;].
5. Maleństwo- na razie Maleństwo bo jeszcze nie znamy jego płci ale przypuszczamy, że to samczyk Smile ma pomarańczowy brzuszek i jest lekko siwy. Jego mama- Siwaczka a tata- Rudzik.

Rodzeństwo Cytrynki oddaliśmy. Kanarki miały na imię Pomarańczka i Buraczek Smile.
A wy macie jakieś ptaszki w domu? Jeśli tak opiszcie je !!

_________________
Najczęściej duma jest przyczyną wszystkich wielkich błędów.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4557715
_grzeszczulka_ Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 19 Lip 2004
Posty: 110
PostWysłany: Czw 22 Lip, 2004 10:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ptaków raczej nie lubie. Mewy? NIENAWIDZE ICH! taks amo jak sroki itd. Ale lubie wróble, sikorki itd. a w szczególności przepadam za papugami. Miałam ich 16. Pierwsza była Paulina i Bartek Very Happy strasznie sie szybko rozmnażały Twisted Evil z ich parki wyszło 14 papużek! no ale sie zaczeły rodzić jakieś chore. Miały skrzywione nóżki i kręgosłupkiwięc je oddaliśmy. Pierwszy sie z ich parki urodził... GUCIO Very Happy tylko tak sie stało ze nie miał piórek Laughing był łysy jak nikt! ale mama go zostawiła. Opiekowała sie nim itd. B. sie do nas przywiazał. Moja chrzestna nauczyła go przeklinać (bo to była falista papuzka która mówi). Straszliwe przeklinał Gucio. Seryjnie! Potrafił ci wlecieć do toalety przez okno kiedy sie kopiesz i krzyczeć :"Ty zboczeńcu! Ty zboczeńcu! Wypier... z tego kibla! Ku...! Ty zboczeńcu!"... Albo siedzi na drzwiach:"Ku.. Gucio jestem, ku..Gucio!" No ale tez sie kiedyś upiłwinem, wpadł do kibla itd... b. przygotowy ptak Very Happy no ale zdechł Crying or Very sad miał aż 18 lat! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
Dobry serek, dobry... i otwieramy buźke! I ... Aaam! AŁAAA! Al nie gryź!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2419438
Luna Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 20 Lip 2004
Posty: 98
PostWysłany: Czw 22 Lip, 2004 10:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

o ale zalezy o jakich ptaszkach mowa! mew to tez nie lubie bo jedna mi ukradla laleczke shelly od barbie Laughing ale tak plakalam po tym ojej Very Happy

_________________
Najczęściej duma jest przyczyną wszystkich wielkich błędów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4557715
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |