| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Włoski...
Autor Wiadomość
Aren
-Usunięty-
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 01 Sie, 2004 00:30   Włoski...

Czy to normalne że pod jedną pachą mam włosy 1 cm. a pod drugą nie które nawet 3 cm. ??!! Question Question Question piszcie >>> z góry dzięki Kwiat <<<
Przejdź na dół
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Nie 01 Sie, 2004 08:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Normalne ... Wink . Ale zacznij je golic . Brzydko wygladają takie wlosy Smile .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PuśQa Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 01 Sie 2004
Posty: 47
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Nie 01 Sie, 2004 09:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Malvinka... Muszę powiedzieć , że ja sama nie mam , ale tak myślę...

_________________
Siemaneczqo Wink
W czymŚ pomóc ? Proszę bardzo :]]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 01 Sie, 2004 10:48   ...

Dzięki! tylko swoich golarek nie mam a jak pożycze od brata lub taty nie bedą zadowoleni gdy będą chcieli się ogolić a tu na żyletce jakieś włoski... Confused
Powrót do góry
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Nie 01 Sie, 2004 11:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To normalne...tak amo moze byc z nogami..na jeden nodze dluzsze wlosy a na drugiej krutsze..przeciez to dwie oddzielne nogi. Ale jesli twoje wlosy sa juz takie długie radziłabym Ci zacząc je golic bo jak załozyc jakoms bluzke bez rekawów będziesz nieładnie wyglądała a pozatym będziesz sie mocniej pocic. Absolutnie nie pozyczaj golarki od brata albo tatay. Poprostu kup sobie własną...taka specjalną dla pań, albo mozesz kupić sobie na poczatek jednorazówkę. Ja radziłabym Ci poprosic mame o kupno golarki...raz ze nie bedziesz musiała wydawac soich pieniędzy, dwa ze mama lepiej ci doradzi i pomoze wyrac odpowiednia golarke a trzy ze będzie wogole miala pojęcie ze juz masz takie duze wlosy, ze zaczynasz dojrzewac i ze chcez je juz golic bo raczej gulupio to robic bez wiedzy mamy.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 01 Sie, 2004 12:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

lol dziołszki co wy gadacie to jest chłopak =P a te mu sie każą golić itp, hehe, nie martw sie Aren za niedługo wyrówna ci się długość jeżeli jednak tak bardzo ci to przeszkadza to przytnij sobie trochę te dłuższe =P

eh dziewczęta a wy lepiej patrzcie na profi zanim odpowiecie =P

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Nie 01 Sie, 2004 12:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

panienka_wierzba napisał/a:
lol dziołszki co wy gadacie to jest chłopak =P a te mu sie każą golić itp, hehe, nie martw sie Aren za niedługo wyrówna ci się długość jeżeli jednak tak bardzo ci to przeszkadza to przytnij sobie trochę te dłuższe =P

eh dziewczęta a wy lepiej patrzcie na profi zanim odpowiecie =P

Oj sorry nie wiedziałam że to chłopak Smile Hm..włosy możesz oglić jesli tak bardzo ci przeszkadzają..niektórzy męzczyzni tak robią np. mój tata..mój tata uwaza ze mu wygodniej bez włosów bo takto sie mniej poci itp. ale ja radziłabym ci je tylko troche przyciąć nozyczkami, albo zostawic takie jakie sa np. mój brat nic z nimi nie robi. To zalezy od faceta..inni wola się golić a inni wola je zostawić bo uważają że to "męskie " Wink

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 01 Sie, 2004 17:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To normalne w okresie dojrzewania,że rosną Ci włosy. Na razie nie musisz ich golić, gdyż nie jest to potzrebne, zwłaszcza,że jesteś chłopakiem. Ja mam identycznie. Pod jedną pachą mam już że tak powiem "busz" a pod drugą dwa razy mniej. W ogóle cała jestem asymetryczna...I w akurat tej "mniejszej" części ciała mam krótsze włosy pod pachami.

Wywalam do DOJRZEWANIA, bo tam bardziej nadaje się ten temat Wink

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pengi Płeć:Kobieta

Dołączyła: 01 Sie 2004
Posty: 6
PostWysłany: Nie 01 Sie, 2004 17:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ej, ja też tak mam Smile pod jedną pachą bardzo widać, a pod drugą prawie wcale Smile chyba będe musiała zainwestować w coś do golenia, bo będę miała basen w szkole, to tak jakos głupio z takimi pachami... Confused

pozdro od Penga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 01 Sie, 2004 19:01   ...

Dzieki że zorientowałyście się że jestem chłopakiem Embarassed
Powrót do góry
Nastka-11 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 29 Lip 2004
Posty: 38
PostWysłany: Pon 02 Sie, 2004 16:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sondzę,że golenie nie jaes AŻ tak potrzebne,bo większość mężczyzn nie goli ich sobie:).Ale jeśli Ci przeszkadzają to gol je sobie!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 02 Sie, 2004 17:51   ...

Może to trochę brzydko wygląda ale wiadomo że dorastam Mr. Green
Powrót do góry
_szyszka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 02 Kwi 2004
Posty: 243
PostWysłany: Czw 12 Sie, 2004 19:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jasne że nie musisz golić włosób pod pachami ! Zwłaszcza że jesteś chłopakiem .
Jesli masz ochote i ci przeszkadzają to je troche skruć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |