| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Kiedy najwczesniej dostane 2 miesiączke?
Autor Wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 26 Lip, 2004 16:04   Kiedy najwczesniej dostane 2 miesiączke? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hey. Mam 13 lat. 15 lipca dostałam pierwsza miesiączke i teraz po prostu chciałabym zapytać kiedy najwcześnie moge dostac następną. Bo wyjeżdzam niedługo do rodziny i troche sie martwie że stanie się to w nieodpowiednim momencie... Confused
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
słoneczko Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Cze 2004
Posty: 121
PostWysłany: Pon 26 Lip, 2004 16:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jeżeli miąlabyś "system" 28 dniowy to mogłabyś sie spodziewać 12 sierpnia ale niestety pierwsze miesiączki lubią płatać figla i może sie zdażyć tak że nie dostaniesz jej wogóle albo dostaniesz prędzej lub troszke później niż w konkretnym terminie.po paru miesiącach bedziesz już wiedziała jaki "system" u ciebie obowiązuje.pozdrowienia Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8725800
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 26 Lip, 2004 16:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dzięki. Ale kiedy najwczesniej moglabym dostac? po 20 dniach? po prostu ta gorna granica zawsze jest nie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
słoneczko Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Cze 2004
Posty: 121
PostWysłany: Pon 26 Lip, 2004 17:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

naprawde trudno jest powiedzieś ale być przygotowana na ok 12 sierpnia ja naprawde nie wiem jak twój organizm to bedzie przechodzić lepiej zawsze w torebce miej przygotowana podpaske w razie potrzeby jej użyjesz Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8725800
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pon 26 Lip, 2004 20:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Naprawde nie mozemy ci pomoc...mozesz miesiączke dostac w kazdej chwili..ja raz tak mialam ze dostalam okres...a pozniej za tydzien znowu okres...wiec naprawde trudno to ocenic..moze byc tak ze dostaniesz za pare dni bo pierwsze miesiaczki takie "dziwne" są. Mozesz ją dostac za pare dni, tygodni a nawet miesięcy..ale mysle ze raczej powinnas sie jej spodziewac za okolo miesiąc...pomiedzy okresami nos wkladki a bedzie ok..jesli dostaniesz okres zdąrzysz do ubikacji przed przesiaksieciem bielizny Wink

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 26 Lip, 2004 20:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale jednak mi pomogłaś Gościówo. Przynajmiej wiem że mam sie mieć na bacznosci Smile dziękuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 31 Lip, 2004 21:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pierwsze miesiączki są zazwyczaj nieregulane. Bardzo rzadko zdarza się,że od pierwszego okresu wszystko będziesz już miała jak w zegarku.Zazwycaj są to odstępy 2,3 miesięczne lecz może się też zdarzyć,ze drugi okres dostaniesz po pół roku. Moja siostra ma koleżankę,która jeszcze nie miesiączkuje. Jej mama drugi okres dostała w odstępie...3 lat! Tak nie powinno być i nie można tego lekceważyć! Jeśli przerwa między jedną a drugą miesiączką to więcej niż pół roku koniecznie powiedz o tym mamie. Ale teraz już zaupełnie na luzie....
GRATULACJE! Kwiat Mr. Green

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |