| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Nie chce okresu
Autor Wiadomość
SMutna
Gość
PostWysłany: Pią 30 Lip, 2004 13:25   Nie chce okresu

Dzisiaj zaczął mi się okres. Nie nawidze go :( nie chce go już mieć!!!!!!!!!! Nie chce. Co chwile musze wymieniac podpaski. 2 godziny i już jest cała przemoczona. Musi tak być wiem ale ja nie chce juz tego mieć. W nocy boję się że zakrwawie pościel i co wtedy powiem mamie ?? :(((((((((((((((((( Chce zeby nie było miesiączki...!!!!!!! :cry:
Przejdź na dół
Gość
PostWysłany: Pią 30 Lip, 2004 13:32   

mi sie skoń czył okres niedawno i też go niechciałam ale morze spojrzeć na to z innej strony ze jesteś już dziewczynką a ile yt masz lat
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pią 30 Lip, 2004 13:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A kto chce miec ? Musisz sie do tego pzyzwyczajic Wink . Ja naszczęscie narazie nei mam ! . Jak ja sie ciesze Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pią 30 Lip, 2004 13:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie przesadzaj...Wszystkie kobiety maja okres! Nie tylko ty! I jakos z tym zyją..po pewnym czasie i ty sie przyzywyczaisz! Zobaczysz! Zresztą popatrz na to od innej strony..to ze masz okres oznacza ze jestes płodna i mozesz miec dzieci..jesli nie dostalabys pierwszej miesiączki oznaczaloby ze nie mozesz miec dzieci..sa takie kobety ktore nigdy nie mialy okresu i juz nie będa mialy..i nawet nie wiesz ile by dały zeby byc na twoim miejscu. Wiem ze okres jest nieprzyjemny...czujesz sie wtedy mokro i dziwnie..ale tak juz musi byc...naszczescie mamy go tylko raz w miesiącu i trwa on pare dni..pomysl co by bylo dgybysmy mialy go np. codziennie? Nie jest tak zle..nie przesadzaj..jesli tak bardzo ci to przeszkadza..to nos tampony - je sie zmienia zadziej i jest wygodniej..tylko pamietaj ze co jakis czas musisz tampon zastąpic podpaska. Nie mozna ich nosic bez przerwy!

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Nastka-11 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 29 Lip 2004
Posty: 38
PostWysłany: Pią 30 Lip, 2004 14:43   Nie martw się!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gościówa napisał/a:
Nie przesadzaj...Wszystkie kobiety maja okres! Nie tylko ty! I jakos z tym zyją..po pewnym czasie i ty sie przyzywyczaisz! Zobaczysz! Zresztą popatrz na to od innej strony..to ze masz okres oznacza ze jestes płodna i mozesz miec dzieci..jesli nie dostalabys pierwszej miesiączki oznaczaloby ze nie mozesz miec dzieci..sa takie kobety ktore nigdy nie mialy okresu i juz nie będa mialy..i nawet nie wiesz ile by dały zeby byc na twoim miejscu. Wiem ze okres jest nieprzyjemny...czujesz sie wtedy mokro i dziwnie..ale tak juz musi byc...naszczescie mamy go tylko raz w miesiącu i trwa on pare dni..pomysl co by bylo dgybysmy mialy go np. codziennie? Nie jest tak zle..nie przesadzaj..jesli tak bardzo ci to przeszkadza..to nos tampony - je sie zmienia zadziej i jest wygodniej..tylko pamietaj ze co jakis czas musisz tampon zastąpic podpaska. Nie mozna ich nosic bez przerwy!


cłakiem zgadzam się z gościówna:) to fakt- są miesiączki plusy i minusy!! Wink
+możesz mieć dzieci:)
-ciągłe zmienianie podopasek Crying or Very sad
Napisz nam ile masz lat. I mam pytanko do Ciebie: Czy powiedziałaś mamaie o miesiączce??Jeśli nie to szybko Jes powiedz. i nie martw się- jeszxcze tylko 2-3 dni. Jakoś wytzymasz,bo każdy wytrzymywal inikt z tego powodu nie umarł!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 30 Lip, 2004 15:37   

Wszytskie kobiety mają okres i dobrze sobie z tym radzą. Są przyzwyczajone do niego. Dostałaś miesiączkę: to już oznaka, że nie jesteś już małą dziewczynką Wink
W przyszłości możesz mieć dzieci. Po prostu będziesz mogła założyć wspaniałą rodzinę i mieć kochającego męża i dzieci. To jest wspaniałe Wink
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 31 Lip, 2004 20:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie przesadzaj,okres da się wytrzymać. To normalne,że na początku ZUPEŁNIE Ci to nie odpowiada, ale z czasem przyzwyczaisz się. Pierwszy dzień jest zawsze najgorszy(najbardziej obfity) ale późniejsze dni już są lepsze. I tak już nic nie zmienisz-musisz się pogodzić z losem taka już jest natura Wink
A że Deg się jeszcze nie wypowiedział pozwolę sobie....
...GRATULACJE Kwiat

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |