| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziwne :-/
Autor Wiadomość
lilijka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 05 Lip 2004
Posty: 103
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 29 Lip, 2004 10:14   Dziwne :-/ Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niewiem co to było. Wczoraj myślałam że dostałam okres. Zobaczyłam na majtkach czerwone plamy. Założyłam podpake koło 13.00. Wieczorem były chyba 3 kropelki na podpasce. W nocy nic mi nie leciało i do dzisiaj tesh mi nic nie leci ! Co to jest? Czy to jest może miesiączka? a może już się skończyła?? NAPISZCIE

_________________
Tak łatwo kogoś kochać
a tak trudno być kochanym
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9297757
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Czw 29 Lip, 2004 10:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To była raczej miesiaczka ;p . Ale jak ci mogło dzisiaj nic nie leciec ?! . Jest renek Smile .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Czw 29 Lip, 2004 11:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To raczej nie była miesiączka..juz wiele pisalismy o takich przypadkach na forum..to nie jest miesiączka ale oznaka że niedlugo sie ona pojawi. Ja na pare miesięcy przed pierszym okrsem mewałam czasem takie jednodniowe leciutkie krwawienia...jesli to by byl okres nie trwal by jeden dzien tylko pare i napewno by byl bardziej obfity..ja wiem ze pierwsze miesiączki bywają dziwne ale najczesciej zupełnie w odwrotną strone czyli ze sa bardzo obfite i w tym przypadku mysle jednak ze to nie byl okrs tylko jego oznaka..a wiec nos w plecaku do szkoly pare podpasek tak na wszelkiwypadek.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
czarodziejka001
Gość
PostWysłany: Czw 29 Lip, 2004 18:28   Nie jestem pewna...

Z jednej strony zgadzam się z Gościówą- to mogło być plamienie, które zawsze występuje przed okresem. Ale z drugiej strony- ja też miałam bardzo słabiutki pierwszy okres i zupełnie bezbolesny (chociaż mnie nie boli do dzisiaj:-)). Myślę, że na początku powinnaś nosić wkładki higieniczne (mniejsze i wygodniejsze od podpasek), jednak do szkoły:
a)rano włóż wkładkę,
b) weź do plecaka podpaski (2 wystarczą na początek),
c)sprawdzaj co jakiś czas wkładkę (ale nie na każdej przerwie!).
Aha, nawet, jeśli tylko plamisz, powinnaś codziennie się podmywać, najlepiej samą ciepłą wodą, ale dobre są też żele do higieny intemnej.
Powrót do góry
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 29 Lip, 2004 19:07   

To nie jest miesiączka. Ten temat był wiele razy poruszany na tym forum. Wiele dziewczyn miało ten przypadek. Jest to oznaka, że zbliża się miesiączka. Bądź do niej przygotowana.
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Czw 29 Lip, 2004 22:33   

to jeszcze nie miesiączka ja też tak miałam i za ok 1 miesiąc pojawiła się miesiączka no i na okrągło mi leciało!
Powrót do góry
Nastka-11 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 29 Lip 2004
Posty: 38
PostWysłany: Pią 30 Lip, 2004 12:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak ja tez myśle,ze to nie byl okres,ale musisz być przygotowana,ze niedługo nastąpi!Więc noś przy sobie 1 podpskę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
cichutka Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 29 Lip 2004
Posty: 42
PostWysłany: Sob 31 Lip, 2004 15:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem tez to nie był okres...
Słyszałam że to może też oznaczać jakiś stan zapalny, zapalenie pęcherza, ale nie musi..
najprawdopodobnie jednak to właśnie mogła być zapowiedź że miesiączka się niedługo pojawi więc wrazie co sie na to przygotuj Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 31 Lip, 2004 20:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam tak samo...Na koloni zauważyłam czarno-czerwaoną plamę i od tego czasu miałam b.mało wydzieliny śluzowej. Niedawno(jakieś trzy dni temu na działce) zauważyłam takie coś drugi raz, ale wiedziałam,ze to nie okres bo było pomieszane z żółtą wydzieliną śluzową(normalną) w niektórych miejscach było całe czerwone. I od tej pory "leci" mi już śluz normalnie...Jest to oznaka zbliżającego się okresu... Crying or Very sad

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |