| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
biust
Autor Wiadomość
mood


Dołączył: 11 Maj 2003
Posty: 22
PostWysłany: Sro 14 Maj, 2003 15:19   biust Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mam bardzo mały biust i chcę wiedzieć czy są na forum osoby podobne do mnie
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ulka
Junior
Junior


Dołączył: 19 Kwi 2003
Posty: 116
PostWysłany: Czw 15 Maj, 2003 13:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam 12 lat i mam mały. Nawet bardzo. ale się tym nieprzejmuje za bardzo. zdąrzy urosnąć Wink

_________________
,,Nie mów źle o nikim, ale mów wszystko co najlepsze o każdym"- Ulka nr gg 3066241
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
guga15
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 02 Lut 2003
Posty: 44
PostWysłany: Nie 18 Maj, 2003 16:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mam mały, ale się tym nie przejmuje...kiedyś.....chyba....urośnie. Moja mama mi mówiła że jej zaczał tak naprawdę rosnąć jak miała z 16 lat-mam jeszcze rok-ze miała jeden z mniejszych biustów w klasie a teraz ma 75 C
więc czea czekać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mood


Dołączył: 11 Maj 2003
Posty: 22
PostWysłany: Wto 20 Maj, 2003 16:20   :) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za odpowiedź i cieszę się że jest na forum ktoś kto też ma mały biust i jestem szczęśliwa że podchodzicie do tego tak optymistycznie ja jakoś nie mogę Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ale skoro wy potraficie tak spojrzeć na świat to może mi też się uda jeszcze raz wielkie dzięki biggrin

_________________
słowa rańą staraj się znosić zadany ci ból
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BigBrad Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 02 Cze 2003
Posty: 119
PostWysłany: Sro 04 Cze, 2003 04:20   Re: biust Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mood napisał/a:
ja mam bardzo mały biust i chcę wiedzieć czy są na forum osoby podobne do mnie


OK cofam to co napisałem sorry tak naprawdę to myślę iż mały biust nie powinien stanowić problemu ważne jest to co jest w głowie dziewczyny
jej intelekt i osobisty urok jeszcze raz przepraszam za niesmaczny żart myślę że się to już więcej nie powtórzy
Panny nie zawracajcie sobie głowy malutkimi wadami ale próbujcie
zaimponować swym wybrańcom czymś o wiele lepszym niż wyglądem np. szczerą prawdziwą miłością dążeniem do doskonalenia umysłu i czym tylko chcecie ale nie wpadajcie w niepotrzebne kompleksy wiem niestety ze swojego doświadczenia jak później ciężko jest od tych kompleksów się uwolnić.
Jeszcze raz sorry a najbardziej przepraszam Mooda Embarassed

_________________

"Ut Salutas, Ita Salutaris"
To znaczy, jak pozdrawiasz tak będziesz pozdrawiana/ny



Ostatnio zmieniony przez BigBrad dnia Czw 05 Cze, 2003 07:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nemeia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 29 Sty 2003
Posty: 200
PostWysłany: Sro 04 Cze, 2003 22:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

BigBrad ostrzegam cie zebys uwazal... Twoje wolgarne zarty nie sa tutaj mile widziane. A docinki i glupie komentarze beda usowane.

_________________
NIL NISI BENE (mow dobrze lub wcale) *SENEKA*

Nie ma zlej mlodziezy, sa tylko zli wychowawcy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pon 16 Cze, 2003 06:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam 17 lat a biusto prawie wcale ? ale czy to dziwne skoro jestem chłopakiem Wink

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
BigBrad Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 02 Cze 2003
Posty: 119
PostWysłany: Wto 17 Cze, 2003 00:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nemeia napisał/a:
BigBrad ostrzegam cie zebys uwazal... Twoje wolgarne zarty nie sa tutaj mile widziane. A docinki i glupie komentarze beda usowane.

Może tak Nemeia zmieni treść swego posta lub napisze konkretnie w którym miejscu znajduje się jakiś głupi komentarz lub wulgarny żart
Ha? co jest grane feminizm?

_________________

"Ut Salutas, Ita Salutaris"
To znaczy, jak pozdrawiasz tak będziesz pozdrawiana/ny

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nemeia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 29 Sty 2003
Posty: 200
PostWysłany: Wto 17 Cze, 2003 14:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

BigBard zmieniles swojego posta tak, zeby moj komentarz juz nie pasowal. Dlaczego? Ja nie mam zamiaru zmieniac swoje, ani nie bede Ci tlumaczyc gdzie sa wulgaryzmy i glupie zarty. Ten post ktory zmieniles byl tego najleprzym przykladem... Szkoda ze go zmieniles, i teraz za wszelka cene starasz sie ze mnie zrobic glupka. To przykre, bo ci sie nie uda Smile

_________________
NIL NISI BENE (mow dobrze lub wcale) *SENEKA*

Nie ma zlej mlodziezy, sa tylko zli wychowawcy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mr.Spike Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Cze 2003
Posty: 46
PostWysłany: Sro 18 Cze, 2003 14:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no, ja mam biust całkiem obfity 117- koledzy patrzą na mnie z podziwem a koleżanki widocznie czują zazdrość

jak chcecie powiększyć sobie biust to poćwiczcie troche wyciskanie sztangi jak dojedziecie do 130 kg to będziecie mieli jakieś 120 cm w klacie a to już coś
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
apocowam
 
Numer ICQ
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Sro 18 Cze, 2003 15:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Masz racje Bracie Spajki ! a teraz oddawaj mój stanik i idziemy na piwo Hej !

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mr.Spike Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Cze 2003
Posty: 46
PostWysłany: Sro 18 Cze, 2003 18:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sory dzodż leże na plazy słoneczko mnie praży sory dzordż dziewczyny jedzą maliny - nie oddam ci stanika bo mam na sobie- chodzisz cły dzień w stanki?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
apocowam
 
Numer ICQ
BigBrad Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 02 Cze 2003
Posty: 119
PostWysłany: Czw 19 Cze, 2003 07:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nemeia napisał/a:
BigBard zmieniles swojego posta tak, zeby moj komentarz juz nie pasowal. Dlaczego? Ja nie mam zamiaru zmieniac swoje, ani nie bede Ci tlumaczyc gdzie sa wulgaryzmy i glupie zarty. Ten post ktory zmieniles byl tego najleprzym przykladem... Szkoda ze go zmieniles, i teraz za wszelka cene starasz sie ze mnie zrobic glupka. To przykre, bo ci sie nie uda Smile

W takim razie powiem to tak ja z nikogo nie robię głupka a tamten post był tej treści
Ja też mam mały biust i wcale z tego powodu nie nażekam Laughing
Gdzie tutaj był jakiś wulgaryzm?

_________________

"Ut Salutas, Ita Salutaris"
To znaczy, jak pozdrawiasz tak będziesz pozdrawiana/ny

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 19 Cze, 2003 16:57   

mood

Ja też mam mały biust, ale ostatnio zauważyłam że mam większy, szybciej rosnę i mam obfitszą wydzięlinę. Czytałam, że w okresie dojrzewania szybciej się rośnie, a ja w 4 miesiące rosłam 2 centymetry, a teraz w 1 miesiąc rosnę 2 centymetry Smile
Widzę, że zbliża się miesiączka, a jak ją dostanę, to będę wtedy baaaaaaardzo powili rosnąć, aż w pewnym momencie się zatrzyma, a ja jestem baaaaaardzo niska Sad
No cóż...jest takie przysłowie: "Duże do roboty, małe do pieszczoty" biggrin
Powrót do góry
Lilly Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 07 Cze 2003
Posty: 289
PostWysłany: Pon 23 Cze, 2003 09:51   ... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam troche mały, a troche średni biust, myslę, że jest idealny, jak na 12-latkę. Noszę zerówkę. Więc same widzicie, że nawet mały, nie? Smile
I nie robię sobie z tego kompleksów... Wink

_________________
Może kiedyś tu jeszcze zajrzę. Nie wiem, jak mi się zachce... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3571565
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |