| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Tatuaz i Piercingi

Czy podobaja Ci sie tatuaze i piercingi?
Tak
54%
 54%  [ 13 ]
Nie
29%
 29%  [ 7 ]
Nie jestem pewna/pewny
16%
 16%  [ 4 ]
Głosowań: 2
Wszystkich Głosów: 24

Autor Wiadomość
Nemeia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 29 Sty 2003
Posty: 200
PostWysłany: Nie 02 Lut, 2003 07:24   Tatuaz i Piercingi Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co myslicie o tatuazach i piercingach??? Czy to tylko moda, czy naprawde cos przez co mozna wyrazic swoja osobowosc. Jak zapatrujecie sie na dziewczyny i chlopakow ktorzy maja tatuaz... albo przebity jezyk czy cos takiego?

_________________
NIL NISI BENE (mow dobrze lub wcale) *SENEKA*

Nie ma zlej mlodziezy, sa tylko zli wychowawcy...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Wto 04 Lut, 2003 01:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na tatuaż nigdy bym się nie zdecydował i żonie pewnie też bym nie pozwolił. Twój tatuaż jest bardzo ładny, ale po dobroci nikt takiego by mi nie mógł zrobić Wink

Piercingi (ciekawe, jaka jest prawidłowa polska nazwa Smile ) uważam za niewygodne dziwactwo. Jeśli oczywiście mogę być szczery. Nosząc kolczyki w uszach - nie jest źle. Ale wszelkie inne miejsca moim zdaniem utrudniają życie.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nemeia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 29 Sty 2003
Posty: 200
PostWysłany: Sro 05 Lut, 2003 04:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Z utrudnianiem zycia nie jest tak zle Smile Ja nie nazekam, a mam tych kolczykow cale 4 (w jezyku, nosie, brwi i pepku). Tatuaze... hmm. Moze masz racje, nie kazdy pisze sie na ten bol dobrowolnie. Osobiscie mi to nie przeszkadza, wydaje mi sie ze koncowe efekty sa tego warte Smile
A zeby Cie pocieszyc, to moj maz tez nalezy do tych "normalnych" ludzi hehe. Nie ma tatuazy, nie ma kolczykow w ogole jest zupelnym przeciwienstwem mnie Smile

_________________
NIL NISI BENE (mow dobrze lub wcale) *SENEKA*

Nie ma zlej mlodziezy, sa tylko zli wychowawcy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Szalona
Junior
Junior


Dołączył: 23 Sty 2003
Posty: 186
PostWysłany: Sob 08 Lut, 2003 15:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi się to nie podoba.

_________________
Wisła Kraków duma wszystkich Polaków!!! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MaDZiuNIaaAA
Gość
PostWysłany: Czw 13 Mar, 2003 19:41   Czy podobają Ci się tatuaże i piercingi?

SaMa MAm KolCzYk W PęPku I BArdZO MI się PodOBa!UważAm,że To IndYwIduAlnA SpraWA
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Pią 18 Kwi, 2003 20:08   

[b][i]Sądze że tatuaże nie są złe bo sią bardzo ładne i pokazują wnętrza człowieka bo np: coś dużego i ostrego będzie oznaczać że osoba jest pewna siebie itd. Twisted Evil , a coś spokojnego i łagodnego małą zamkniętą w sobie osobe Embarassed
Uważam że tatuaże są ok bo nic człowiekowi nie robią bardzo mi się podobaja są poprostu i modne i nawt eleganckie biggrin Kwiat Kwiat Wink
Powrót do góry
Ulka
Junior
Junior


Dołączył: 19 Kwi 2003
Posty: 116
PostWysłany: Wto 22 Kwi, 2003 07:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja wybrałam tak, ponieważ podobają mi się tatuaże i kolczyki.
Tatuaże skromne i delikatne a kolczyki w uszach, w pempku, w nosie.
Nigdy bym sobie jesdynie nie zrobiła kolczyków tam gdzie ma np. Michał Wiśniewski. Czyli na brodzie, przy brwiach. A tatuaża tez bym niezrobiła dużego tylko małego i skromnego np. koło pempka, nisko na plecach, wysoko na plecach, na kosce itd. Wink

_________________
,,Nie mów źle o nikim, ale mów wszystko co najlepsze o każdym"- Ulka nr gg 3066241
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Nie 08 Cze, 2003 16:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja nie mam nic przeciw to twoja skóra i TY robisz z nią co zechcesz !

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Marcinek Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 251
PostWysłany: Nie 08 Cze, 2003 18:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja piętnastoletnia kuzynka zrobiła sobie ostatnio kolczyk w pępku (który wygląda całkiem fajnie) i zamierza zrobić sobie tatuaż, namawiała mnie, żebym też sobie zrobił tatuaż, ale stwierdziłem, że to nie dla mnie Confused ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
elfusia_

Dołączył: 09 Cze 2003
Posty: 3
PostWysłany: Pon 09 Cze, 2003 12:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja lubię kolczyki, sama mam ich kilka na ciele, mam zamiar zrobic sobie trzeci w jednym uchu, drugi w drugim, już w pryszłości w pępku i w nosie jeszcze, ciekawe jak będę wyglądać Razz a tatuaż też chce, jeden albo dwa Razz Smile

_________________
chcę iść tam, gdzie poszła miłośc ma i wszystkie jej pragnienia : (
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lilly Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 07 Cze 2003
Posty: 289
PostWysłany: Sob 21 Cze, 2003 11:32   ... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dla mnie kolczyki są normalne tylko w uszach (sama mam je tam).
A co do tatuaży, to tylko taki zmywalny, nigdy prawdziwy.
Ale mam dopiero 12 lat, więc wiecie.
Ale jeżeli za kilka lat zrobia takie tatuaże: bezbolesne i na np. pół rou i się zmywają, to chętnie.

_________________
Może kiedyś tu jeszcze zajrzę. Nie wiem, jak mi się zachce... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3571565
Dusia


Dołączył: 07 Maj 2003
Posty: 26
PostWysłany: Czw 03 Lip, 2003 11:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam zamiar zrobićwytatułować sobie kiedyś chiński znaczek na prawej łopatce. Wink

_________________
zawsze na wschód
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pią 18 Lip, 2003 13:17   Moda i uroda :) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hehe tatuaże to mi się podobają ale sa dze że to troche głupoita robić sobie taki na stałe...jako młoda osoba wygląda się z tym fajnie i modnie...ale sobiw wyobraźcie jak będziecie starymi babciami id ziadkami...hhe to będzie wyglądać troche głupio nie sądzicie ?? Razz Więc najlepsze są takie naklejane lub z henny która zmywa sie po kiku tygodniach a bardzo przypomina prawdziwy tatuaż: plus: można zmieniać sobie wzory do woli!!! a kolczyki???hmm... w uszach owszem...sama mam ale w innych miejscach utrudniają zycie. Np. w nosie (jak ma sie katar to co??) w języku( co z jedzeniem???) w pępku(podobno odrywa się po kilku zachaczeniach spodniami Confused) A tych co robią sobie kolczyki w miejscach intymnych to już wogóle zostawiam bez komentarza...hehe
Ale podobaja mi się pasemka na włosach Razz Smile

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pią 18 Lip, 2003 15:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi ani kolczyki w językach, ani tatuaże na plecach się nie podobają Confused (nie mówię tu oczywiście o zmywanych tatuażykach z chipsów, lub wkładanych kolczykach biggrin ). Nie wiem co ludzie w nich widzą i gdybym była rodzicem, a moje dziecko zachciało sobie takie "coś" sprawić, stanowczo bym zabroniła biggrin .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cornelia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Sie 2003
Posty: 121
PostWysłany: Nie 31 Sie, 2003 17:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał/a:
[b][i]Sądze że tatuaże nie są złe bo sią bardzo ładne i pokazują wnętrza człowieka bo np: coś dużego i ostrego będzie oznaczać że osoba jest pewna siebie itd. Twisted Evil , a coś spokojnego i łagodnego małą zamkniętą w sobie osobe Embarassed
Uważam że tatuaże są ok bo nic człowiekowi nie robią bardzo mi się podobaja są poprostu i modne i nawt eleganckie biggrin Kwiat Kwiat Wink
Chyba przesadzasz! Evil or Very Mad ELEGANCKIE?!?!No co Ty!!!!!!

_________________
I'm going nowhere...Could be, I'm already there?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9390031
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |