| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
problemy z miesiączką...pomóżcie
Autor Wiadomość
słoneczko Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Cze 2004
Posty: 121
PostWysłany: Wto 08 Cze, 2004 13:55   problemy z miesiączką...pomóżcie Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam poważny problem! Miesiączkuje od 11 roku życia, przez 7 lat zazwyczaj mój okres był regularny i nie miałam z nim poważnych kłopotów aż do teraz. W miesiącu maju nie dostałam normalnego okresu tylko bardzo skąpe plamienia koloru brązowego ( tak jak przy końcu miesiączki) i nic więcej. Bardzo się martwię, bo nie chce iść do lekarza. Być może to przez stres, jaki przeżywałam przez cały kwiecień, albo mogę być na cos chora. Dodam,że prze cały ten czas mam nudności,bóle brzucha,głownie żołądka ( tak jak przy stresie).
Doradźcie mi, co mam zrobić i czy wy też macie takie problemy.Być może martwię się na zapas, ale nie wiem, co mam zrobić.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8725800
Paulka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 06 Cze 2004
Posty: 63
PostWysłany: Wto 08 Cze, 2004 16:01   Re: problemy z miesiączką...pomóżcie Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

słoneczko napisał/a:
tylko bardzo skąpe plamienia koloru brązowego ( tak jak przy końcu miesiączki)


hm... słyszałam o cuklu bezowulacyjnym... to znaczy że nie wystąpiło jajeczkowanie. Może akurat to miałaś... Jeśli teraz jest już wszystko normalnie to nic!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 09 Cze, 2004 21:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czasami miesiączki są obfite, czasami skąpe. Mnie się wydaje,że to przez ten stres. A bóle miesiączkowe masz przy każdym okresie czy tylko teraz? Jeśli masz zawsze to nie ma c się przejmować. Skąpe krwawienie może być z powodu stresu a brązowy kolor to inaczej skrzepnięta krew. Jeśli brzuch nie będzie Cię bolał po miesiaczce zaczekaj do następnego okresu i zobacz, czy będzie on skąpy, czy taki jaki zawsze był.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
słoneczko Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Cze 2004
Posty: 121
PostWysłany: Czw 10 Cze, 2004 11:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dzięki za odpowiedziale niestety jeszcze nie dostałam kolejnej miesiączki.bóle menstruacyjne mam przy każdym okresie(bóle w podbrzuszu,bóle piersi i pleców)ale nigdy nie zdarzały mnie sie nudności , bóle żoładka i dwa plamienia w ciągu jednego miesiąca.
teraz mój śluz jest bardzo rzadki wręcz wodnisty i przezroczysty.czy to normalne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8725800
korbka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 10 Cze, 2004 19:12   

Miałam taką samą sytuację w te wakacje, amoże nie taką samą ale bardzo podobną. Pracowałam w przetwórrni, a jest to ciężka praca-trwa ok 8-10 godzin, trzeba nosić skrzynki po kilkadziesiąt kilo itp. Wystąpił u mnie dwa okresy w ciągu jednego miesiąca, bardzo obfite, a późnije 3 miesiące z bardzo małymi i krótkimi okresami. U mnie wystąpiło to przez przemęczenie, a u Ciebie jak na m ój gust to przez stres. staraj się jakoś rozerwać, a wszystko powinno wrócić do normy.
Powrót do góry
samanta10 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 11 Cze 2004
Posty: 17
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 11 Cze, 2004 15:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiem że nie chcesz iść do leklarza ale niestety mucisz ale to zależy bo jak masz to na podpasce to może być to zaschnięta krew
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
słoneczko Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Cze 2004
Posty: 121
PostWysłany: Sob 12 Cze, 2004 12:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dzieki wam za odpowiedzi i za porady. mam nadzieje że wszystko będzie dobrze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8725800
Sweet Girl Płeć:Kobieta

Dołączyła: 08 Cze 2004
Posty: 13
PostWysłany: Nie 13 Cze, 2004 20:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Do ginekologa radzę iść !!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 13 Cze, 2004 20:29   ...

Zgadzam się ze Sweet Girl, powinnaś iść do ginekologa, ponieważ nikt z nas nie może Ci w tym pomóc, bo tylko ginekolog może Ci powiedzieć co się z Tobą dzieje i CI dobrze zaradzić.
Powrót do góry
słoneczko Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Cze 2004
Posty: 121
PostWysłany: Wto 15 Cze, 2004 13:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dzięki za odpowiedzi i porady . może nawet nie bede musiała iść do lekarza bo chyba sie wszystko normuje już nie maam nudzości i bóli brzuch może wszystko bedzie ok.
dzięki WAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8725800
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |