| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Rozmiar
Autor Wiadomość
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 27 Kwi, 2004 14:27   Rozmiar

Dziewczyny mam proźbę Rolling Eyes mogły byscie obliczyć jaki będe miała rozmiar stanika, jeśli w biuście mam 72cm , a pod 63cm(jestem bardzo chuda Laughing )ale jednak coś mi tam wyrosło Very Happy .I nie polecajcie mi strony Triumfa bo tam wychodzi >aa 65 a ja chce wiedzieć dokładnie jaki mam rozmiar Exclamation nie mówcie też żebym se poszła do sklepu i przymierzyła kilka rozmiarów, bo o to mi nie chodz.....pomocy
Przejdź na dół
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 28 Kwi, 2004 13:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To jest gdzieś pomiędzy A a AA. Moim zdaniem jak chcesz sobie kupić to kup już A. Po co Ci AA, skoro za niedługo już z niego wyrośniesz? Razz A do A naprawdę niedużo Ci brakuje.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sro 28 Kwi, 2004 17:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myślę, że możesz kupić soie już miseczkę 70 A. Idź do takiego sklepu w którym można przymieżać (przez "rz" czy "ż" ? Razz) staniki i jeśli będzie ci za duży, to kup AA, albo top Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nieznajoma 100
Gość
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2004 10:23   

ja nie nosze stanika od miesiaca pniewaz mama mojej kolezanki studiowaBa takie bzdety i powiedziaBa ze noszenie stanika w mlodym wieku nie sprzyja rozwojowi biustu i piersii mogo by lekko zniekrztaBcone
Powrót do góry
@ngel 13 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 14 Gru 2003
Posty: 69
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2004 15:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja z kolei slyszalam ze jak siem nie nosi stanika to ma sie oklapniete piersi (przyklad: murzynki w afrykańskich plemionach)

_________________
})i({ mOtYlKI })i({
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1340718
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2004 16:01   piersi Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

@ngel 13 napisał/a:
a ja z kolei slyszalam ze jak siem nie nosi stanika to ma sie oklapniete piersi (przyklad: murzynki w afrykańskich plemionach)

Według mnie to bzura że noszenie stanika szkodzi piersiom..wręcz odwrotnie! Popieram @ngel13...gdy ma się piersi na tyle duże że można nosić np A to powinno się go nosić...gdy się nie nosć stanika piersi są...obwisłe Wink JAk ma się małe piersi to nic się nie stanie jak się chodzi bez ale jeśli ma się rozmiar A to chyba już się powinno nosic...moje zdanie.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
korbka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 04 Maj, 2004 15:48   Stanik trzeba nosić

Staniki powinno się nosić. Zgadzam się z @ngel13 Murzynki w Afryce mają oklapłe biusty... Natomiast słysząłam , że nie powinno sie spać w stanikach bo wtedy może dojść do deformacji piersi czy cisik takiego...
Powrót do góry
Paulka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 06 Cze 2004
Posty: 63
PostWysłany: Nie 06 Cze, 2004 15:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czy moge już nosić stanik? To są moje wymiary:
pod biustem: 68cm
w biuście: 73
Odpiszcie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gabrielen
Gość
PostWysłany: Nie 06 Cze, 2004 17:10   

A ja mam od ponad 1,5 roku miseczkę AA65 - AA76 Mad
W ogóle chyba coś jest ze mną nie tak... Neutral
A tak btw. czy to prawda, że gdy dostanie się już pierwszą miesiączkę, to biust będzie szybciej rosnął ? Cool
Powrót do góry
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Wto 08 Cze, 2004 22:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

obydwie macie miseczki 65aa, ja bym radziła w stanikach keya poszukać czegoś dla siebie, mają większy wybór małej rozmairówki i sa ładne i solidne biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 09 Cze, 2004 18:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Anyo mazs racje biustonosze firmy key, mają bardzo dobry (i duży) wybór, szczególnie małych rozmiarów, jednak nie wszyscy mogą sobie na nie pozwolić ponieważ są one dość drogie (30, 40 złotych za biustonosz to na mój gust troszkę dużo) więc może najlepiej poszukać na pobliskim bazarku, albo targu... tez na pewno znajdziecie coś dla ciebie :] powodzenia

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Paulka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 06 Cze 2004
Posty: 63
PostWysłany: Sro 09 Cze, 2004 19:56   ile..? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Serio..? A na takich bazarach i targach to ile kosztują takie staniki..?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość
PostWysłany: Sro 09 Cze, 2004 20:54   

niektore nawet kolo 10 zl .. mam taki jeden ladny usztywniany ... powieksza i uwypukla biust .. jest super
Powrót do góry
Martyna Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 08 Cze 2004
Posty: 51
PostWysłany: Sro 09 Cze, 2004 21:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłam stanik z firmy HEY za 15 zł
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8481434
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 09 Cze, 2004 21:26   Re: ile..? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Paulka napisał/a:
Serio..? A na takich bazarach i targach to ile kosztują takie staniki..?

Koleżanka mojej siostry jak kupowała pierwszy to dała mamie 7 zł i ją poprosiła. Najlepiej na początek kupić sobie zwykły z rynku, nie jakiś drogi firmowy, bo potem moze się okazać,że jednak Ci się nie spodoba noszenie stanika TERAZ i kilkanaście zotych w błoto.
Iśka napisał/a:
przymieżać (przez "rz" czy "ż" ? Razz)

RZ Very Happy

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |