| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
czy mogę nosić już stanik??????
Autor Wiadomość
Michaś Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 12 Sie 2004
Posty: 10
PostWysłany: Wto 17 Sie, 2004 15:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie dziewczyny bez stanika są ładniejsze / seksowniejsze Love Razz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5155136
Gość
PostWysłany: Sro 18 Sie, 2004 16:38   

wlasnie widze jakie wy wszystkie jestescie. ja tez mam problem a wy nie odpisujecie... nie wiem czemu ale jak zwiriowana jedenastka napisze temat to zaraz wszystkie jej odpisuja a mi nie...
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 18 Sie, 2004 21:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeny dziewczyno! Rolling Eyes
Słuchaj, tu nie ma zboczonych tematów, bo takie od razu są kasowane. Chyba nawet nie wiesz,co to znaczy "zboczone". Podpowiem Ci: zboczony może być człowiek,który np. jest dorosły i molestuje małe dzieci, a nie nastolatek nagle zauważający jakiś problem i opisujący go na forum.
My już Ci odpisywałyśmy w tym temacie a nawet pisałaś już post w stylu "dziękuję,Wam! mama kupiła mi stanik..." więc cóż jeszcze mamy pisać,wytłumacz mi to?

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Michaś Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 12 Sie 2004
Posty: 10
PostWysłany: Czw 19 Sie, 2004 11:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no ja nie moge ... tak sobie ogladam to forum i juz chyba z 10 temat jest o tym kiedy sie nosi stanik Rolling Eyes ja pitole dobrze ze ja nie mam takich problemow a swoja droga to czy to kiedy mozecie nosic nie jest wasza indywidualną sprawą ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5155136
Buśka
Gość
PostWysłany: Czw 19 Sie, 2004 12:06   

wiesz ja też ide do 3 gim i też mam mało pod bluzką (no może nie tak mało) ale nie wiele więcej od ciebie a dopiero przed wakacjami dostałam 1 stanik a niedawno drugi i wyobraż sobie że nie chciałam w nim chodzić (teraz już chodze bo mnie mama namówiła )i wyobraż sobie że sama mi go kupiła bez żadnych próśb :) choć na tamtych wakacjach troszke ją o to prosiłam bo zazdrościłam kuzynce o rok młodszej że już ma stanik i ciesze sie że już masz wymażony staniczek pozdrowionka i nie martw sie bo wszystko ci urośnie - słowa mojej mamy
Powrót do góry
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 19 Sie, 2004 18:56   

Anonymous napisał/a:
wlasnie widze jakie wy wszystkie jestescie. ja tez mam problem a wy nie odpisujecie... nie wiem czemu ale jak zwiriowana jedenastka napisze temat to zaraz wszystkie jej odpisuja a mi nie...

Słuchaj czemu ty sie mnie czepiasz?Co może ja jestem winna ze dziewczyny na moje posty odpisuja?! Niechce być niemiła,ale może ty poprostu zazdrościsz?
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Czw 19 Sie, 2004 21:37   

sory mróweczka ale ile ty mash lat ze sie tak wymadrzasz?? kasia napewno dobrze wiem co to znaczy. ma 14lat wiec napewno wie. a co do tej zwariowanej jedenastki to kasia mash racje. przegladajac te forum zauwazylam dokladnie to samo. trzymaj sie:) ja cie rozumie..
Powrót do góry
kasia14 niezalogowana
Gość
PostWysłany: Czw 19 Sie, 2004 21:45   

dzieki...
zwariowana jedenastko: jestes jeszcze za smarkata zeby tak gadac. nie rzucaj sie do starszych.
mróweczko: ja nie jestem malym dzieckiem i dobrze wiem co to znaczy. moze ty nie wiesz. a tak wogole to ile masz lat??

ok. napisalam juz ostatni post ale jak widze ze ciagle cos piszecie to postanowilam go kontynuowac. mimo ze mam wymarzony stanik.

buśka: ja tez nie musialam mamy prosic. raz jej powiedzialam ze przydalby mi sie, zapomniala to jej przypomnialam ale nie miala kasy. wiec jak zobaczylam w sklepie to moja mama sama sie spytala czy chce i czy bede w nim chodzic bo jak nie to sie nie oplaca. i bardzo sie ucieszyla moja mamuska ze mi go kupila i zaraz sie pochwalila mojej babci i tacie...

michaś: jest ti sprawa indywidualna ok. ale jak na przyklad ktos tam napisal temat( jush naprawde nie pamietam kto) jakie wkladki powinnam nosic to to chyba jest jeszcze bardziej indywidualne. no nie??
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Czw 19 Sie, 2004 22:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kasia-ciekawe,kto tu jest za smarkaty. Jedenastka wcale nie jest smarkata,jeśli o to Ci chodzi a wiek nie ma nic do rzeczy. I tak każdy może wypowiadać się na forum. Na przyszłość-nie pisz najpierw postów w swojej obronie jako "Gość" (chodzi mi o to "sory mróweczka ale ile ty mash lat ze sie tak wymadrzasz?? kasia napewno dobrze wiem co to znaczy. ma 14lat wiec napewno wie. a co do tej zwariowanej jedenastki to kasia mash racje. przegladajac te forum zauwazylam dokladnie to samo. trzymaj sie:) ja cie rozumie..") a potem sama sobie nie dziękuj...Bo to to jest dopiero smarkate...

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Pią 20 Sie, 2004 10:02   Re: czy mogę nosić już stanik?????? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kasia 14lat napisał/a:
wiecie co zmierzyłam się. i wyszło na to że:

pod "biustem" mam 68cm

a w biuście 73-74cm.

i moje pytanko: wiem ze jestem płaska ale czy moge założyć stanik? i jaki rozmiar bedzie odpowiedni? na razie noszę top ale on ma taki wzorek na środku że prześwituje przez inne bluzki. mówiłam już kilka miesięcy temu mamie żeby mi kupiła stanik (dakładnie z 6miesiecy temu) ale ona najwidoczniej zapomniala. aha i jeszcze jedno: moją jedna piers widac a druga jest o Wiele mniejsz, gdyby były równe różnica (no tą co się ją mierzy jaki rozmiar stanika) byłaby większa i wynosiłaby gdzieś 7-8cm a nie tak jak teraz 5-6cm. Embarassed wiem że jestem płaska(znowu sie powtarzam) ale chcialabym nosić już stanik a widze że takie kompletne dechy (jak ja hehehe Very Happy no te które mają mniejsze, nosza juz staniki) i co mam zrobić? jak powiedziec mamie pomóżcie :-) Crying or Very sad
Embarassed Embarassed Embarassed
ja mam 10 lat i trochę większe wymiary ale różnice między 1 a 2 piersią są normalne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
Gość
PostWysłany: Pią 20 Sie, 2004 18:47   

mróweczka sama jestes smarkata... ja nie udaje kogos... nie wiem kto to napisal ale sie ze mna zgodzil i za to mu dziekuje... nie mam pojecia kto to byl... i nie jestem smarkata. moze ty jestes. widze ze natym forum jest tak samo jak na innym, ktore zucilam. chcecie jego adres? www.forum.oom.pl tam jest tak samo jak tu... tyle tylko ze tam starsi cie wyzywaja i gadaja na ciebie a nie takie malolaty...
Powrót do góry
kasia14niezalogowana
Gość
PostWysłany: Pią 20 Sie, 2004 18:48   

sorki zapomnialam sie zalogowac. to wczesniejsze to ja pisalam
Powrót do góry
kasia14niezalogowana
Gość
PostWysłany: Pią 20 Sie, 2004 18:51   

aha mróweczko jesli sugerujesz ze to ja napisalam (to co naprawde napisal Gość) to pewnie chodzi ci o to "wiem". moze mu sie pomylilo i zrobil literowke? nie pomyslalas o tym?
Powrót do góry
Blandzia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 19 Lip 2004
Posty: 62
PostWysłany: Sob 21 Sie, 2004 15:11   Re: czy mogę nosić już stanik?????? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kasia 14lat napisał/a:
wiecie co zmierzyłam się. i wyszło na to że:

pod "biustem" mam 68cm

a w biuście 73-74cm.

i moje pytanko: wiem ze jestem płaska ale czy moge założyć stanik? i jaki rozmiar bedzie odpowiedni? na razie noszę top ale on ma taki wzorek na środku że prześwituje przez inne bluzki. mówiłam już kilka miesięcy temu mamie żeby mi kupiła stanik (dakładnie z 6miesiecy temu) ale ona najwidoczniej zapomniala. aha i jeszcze jedno: moją jedna piers widac a druga jest o Wiele mniejsz, gdyby były równe różnica (no tą co się ją mierzy jaki rozmiar stanika) byłaby większa i wynosiłaby gdzieś 7-8cm a nie tak jak teraz 5-6cm. Embarassed wiem że jestem płaska(znowu sie powtarzam) ale chcialabym nosić już stanik a widze że takie kompletne dechy (jak ja hehehe Very Happy no te które mają mniejsze, nosza juz staniki) i co mam zrobić? jak powiedziec mamie pomóżcie :-) Crying or Very sad
Embarassed Embarassed Embarassed


MOzesz nosic stanik, ewentualnie top, ale uwazam ze ten drugi nie bedzie konieczny.

Mamie powiedz normalnie. Mysle ze cie zrozumie bo chce twojego dobra! pO PROSTU POWIEDZ: mamo moze wybierzemy sie na miasto kupic mi jakis ladny staniczek?

_________________
http://pieskie-zycie.mylog.pl/- moj blog o psach
http://blandzia.talk.pl/- moj blog- **
http://moje-zapiski.eblog.pl/- mój blog-***
http://wszystkie-kolory-teczy.blog.onet.pl/ -****
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3006137
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 21 Sie, 2004 21:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kasiu- Dokłądnie, pomyślałam o tym, ale nie tym WIEM się kierowałam. Pomyślałam także o pewnym przycisku IP, który ja widzę i Twój post i post Gościa mają te samo IP. Tak poza tym to nie napisałam postu typu "Kasia jesteś smarkata!" więc teraz się na mnie nie rzucaj i jeszcze raz dodam-wiek tutaj nie ma nic do rzeczy.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |