| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Mój brat jest kobietą???
Autor Wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Pon 27 Sty, 2003 22:02   Mój brat jest kobietą??? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie... czy to prawda... że niektorzy mezczyzni maja wiecej hormonow zenskich.. i czuja sie kobieta... chociaz jednak maja meskie genitalia.. i na odwrot ze kobiety czuja sie facetami? i wtedy powstaja zwiazki lesbijskie i pedaly... Slyszlaam ze duzo osob robi sobie operacje w takiej sytuacji gdy czuje sie kobieta na genitalia...
neiwiem czemu glkupia rzecz i do glowy przyszla ale moze bc prawdzaiw... usiwadomila mi to W*
Wiec tak... moj jeden brat (ktory niejst zapewne kobieta;_)) jest b. wysoki... i jak obliczyalam jego srednia to wsyzlo wsyztsko okey.. jak na chlopakka i syna moich rodzicow... bo sprawdzalam wzrost rodzicow... a moj brat (niby kobieta ws rdoku) jest niziutki... ma taki wzrost jaki MI wyszedl... jako corce moich rodzicow... bo mi wsyzloz e ja w przyszlosci bede iala 170,5 a moj brat ma 170. to troche glupie ale moze rawdziwe??? Moj brat ma juz ponad 20 lat... ale to niewchodiz w gre... ma dlugie wlosy.. nieuwarzajcie mnie za glupia..ale to est mozliwe ze ma wiecej hormonow zenskich!!!!!a jego dziewczyna ubiera sie jak chlopczyca... ze swoja "byla dziewczynka" zerwal... b moge sie zlaozyc ze byla pelna kobeita. a ta nowa to takka chlopczyca (ale okey;-)) moze ta stara niepasowala dal niego... dlatego ma takka ktora moze ma wiecej hormonow menskich.???

Mam jescze cos nieweim czy moge sobie ta to tlumaczyc:
Ta obieta ktora ma czymwiecej hormowno meskich tytm slabiej sie rozwija itp... jej rozwoj jest brdiej chlopeciy a ten chlopeci ktory ma wiecej hormowno zenskich jest bardziej dziewczynency, i moze miec nawet lekki biust? niewiem czy takie kojarznei ejst dobre wiec prosze o odpowiedz.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
**********
Gość
PostWysłany: Wto 28 Sty, 2003 00:29   

co do tych hormonow, to ich nadmiar pojawia sie juz w zyciu plodowym.
a co do dziewczyny Twego brata, to nie ma ona to nic do rzeczy. to, jak sie ubiera nie zalezy od poziomu hormonow! ilosci hormonow zenskich u swojego brata nie mozesz okreslic przy pomocy jakiejs tabeli, czy wyciagajac srednia, ani tym bardziej z dlugosci jego wlosow!
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Wto 28 Sty, 2003 02:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nie masz się czego obawiać.
Wzór do wyliczeń wzrostu jest daleki od rzeczywistości i trzeba go traktować w kategorii zabawek.

Każdy człowiek nie obcinający włosów ma długie włosy, nie? Smile.

Przeczytaj koniecznie http://www.dzieci.best.pl/trudne/Artykuly/rozwoj_seksualny.htm - znajdziesz tam m.in. cechy świadczące o danej płci (nie wystarczy mieć członka, żeby być mężczyzną Wink ) oraz dosyć ciekawy opis różnicy płci.

A tak "na oko" można ocenić czy np. kobieta ma podwyższony poziom hormonów męskich (np. testosteronu) po owłosieniu - mężczyźni mają o wiele bardziej owłosione ciało. Ta metoda oczywiście też jest daleka od rzeczywistości i nie należy jej ufać w 100%.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Wto 28 Sty, 2003 10:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hyhy;-)
ale wiem... ze moze miec troche iwecej hormowow zenskich.. nie ze tak strrrasznie/// ale troche moze... zachwouje sie czasem tak... inaczej;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 31 Sty, 2003 15:45   

y y y y y . . . o c o c h o d z i ? ? ? ? Razz Razz Razz
Powrót do góry
Nemeia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 29 Sty 2003
Posty: 200
PostWysłany: Sob 01 Lut, 2003 08:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hormony meskie i zynskie niewiele maja wspolnego z lesbijkami i "pedalami"... Tutaj nie ma roznicy jakich hormonow kto ma wiecej. Tutaj licza sie geny i preferencje...
A co do twojego brata to napewno nie jest kobieta! W koncu spotyka sie z dziewczyna, prawda? A jaka to robi roznice kto ma jakie wlosy i jak sie ubiera?

_________________
NIL NISI BENE (mow dobrze lub wcale) *SENEKA*

Nie ma zlej mlodziezy, sa tylko zli wychowawcy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fuzzy


Dołączył: 05 Lut 2003
Posty: 17
PostWysłany: Sro 05 Lut, 2003 13:15   odp Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli twój brat naprawdę czuje się bardziej kobietą to powinien zmienić płeć

_________________
Koniecznie się ożeń jeżeli żona jest dobra będziesz szczęśliwy a jak nie to zostaniesz filozofem Arystoteles
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Sro 05 Lut, 2003 14:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Fuzzy to była nie miła i uszczypliwa uwaga...my mamy tu pomagać a nie dołować ludzi!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 05 Lut, 2003 22:11   

Zgadzam się z przedmówcą. Fuzzy...przestań już pisać te beznadziejne posty !
Powrót do góry
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Czw 06 Lut, 2003 14:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tez ale to nie anoreksja (chyba). Najczesciej na anoreksje zapadaja dziewczyny ktore maja przykre pzerzycia za soba(molestowanie, gwalt, utrata najbliszszego/ej) chca oni panowac nad chocby jedna zecza!

Pozdrowienia niejadku!

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Czw 06 Lut, 2003 22:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Blanka napisał/a:
Najczesciej na anoreksje zapadaja dziewczyny ktore maja przykre pzerzycia za soba(molestowanie, gwalt, utrata najbliszszego/ej) chca oni panowac nad chocby jedna zecza!

Napewno nie najczęściej.
Najczęściej źródło anoreksji tkwi w braku akceptacji ze strony otoczenia lub braku samoakceptacji. Anoreksja przypomina wielki dół - łatwo w niego wpaść. Wyjść - prawie się nie da.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Pią 07 Lut, 2003 14:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Anoreksja to bardzo ciężka choroba.Ale najczęściej objawia się brakiem apetytu...tak (chyba) rozpoczyna się ta choroba.Mój brat cioteczny jest chory na...sama niewiem co....jest okropnie gruby....ma 9 lat i waży około 80 kg.Myślicie że kłamię? NIE
Mój brat przez całe życie od chwili yrodzenie był taki...strasznie szkoda mi jego zdrowia....Co to jest za choroba?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 07 Lut, 2003 14:21   

Choroba ? Nie sądzę. Poprostu zadużo je ! Jest zagrożony. Będzie zaniedługo musiał iść do szpitala i lekarze będą musieli odcinać mu pół żołądka. Oglądałam w telewizji o takim facecie i lekarze odcinali mu żołądek i umarł. Powiedz swojemu ciotecznemu bratowi, żeby lepiej się odchudzał, bo długo może niepożyć Crying or Very sad to jest naprawde smutne. A chyba się mylę, bo jak jest taki od urodzenia to nie sądze, że to od jedzenia. Hm...tego problemu nie mogę z Tobą rozwiązać, bo nic na ten temat nigdzie nie słyszałam Crying or Very sad
Powrót do góry
Nemeia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 29 Sty 2003
Posty: 200
PostWysłany: Pią 07 Lut, 2003 14:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Otylosc JEST choroba... Jest to choroba systemu trawiennego. Niektore dzieci nie wazne co jedza, a i tak beda tyc. W Stanach Zjednoczonych 45% dzieci i 72% spolecznosci ma ten problem.
Umierac zaraz nie bedzie... ale bedzie mial problemy ze zdrowiem jak podrosnie. Cukrzyca, nadcisnienie i tym podobne. Jego mama powinna sie z nim zglosic do lekarza, ktory specjalizuje sie w leczeniu ludzi otylych.
Kleo jak 9 latek moze sie odchudzac??? Przeciez to nie on robi sobie jedzenie, on tylko je to co mu dadza... Co wcale nie znaczy ze wcina niewiadomo jakie ilosci. Jest chory...

_________________
NIL NISI BENE (mow dobrze lub wcale) *SENEKA*

Nie ma zlej mlodziezy, sa tylko zli wychowawcy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 07 Lut, 2003 15:32   

Nemeia, jak na początku napisałam:

* Choroba ? Nie sądzę. Poprostu zadużo je ! Jest zagrożony. Będzie zaniedługo musiał iść do szpitala i lekarze będą musieli odcinać mu pół żołądka. Oglądałam w telewizji o takim facecie i lekarze odcinali mu żołądek i umarł. Powiedz swojemu ciotecznemu bratowi, żeby lepiej się odchudzał, bo długo może niepożyć to jest naprawde smutne.

Później uznałam to za niemożliwe, więc napisałam:

* A chyba się mylę, bo jak jest taki od urodzenia to nie sądze, że to od jedzenia. Hm...tego problemu nie mogę z Tobą rozwiązać, bo nic na ten temat nigdzie nie słyszałam.

Więc wiem, że na odchudzanie się w tym wieku to troche za młody na to. I właśnie, że jak taki od urodzenia jest, to niechodzi o jedzenie. Chyba teraz mnie rozumiesz !?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |