| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
higiena intymna?
Autor Wiadomość
mariola
Gość
PostWysłany: Czw 22 Lip, 2004 10:47   higiena intymna?

Od paru dni mam pierwszą miesiączkę myję się rano i wieczorem bo trzebo dbać o higiene intymną. Ale dowiedziałam się że są jakieś specjalne husteczki, płyny i mydła antybakteryjne. Ja myję się zwykłym mydłem ale nie wiem czy to dobrze może moglibyście mi coś polecić czym mogłabym się myć? J co wy używacie?
Przejdź na dół
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 22 Lip, 2004 11:06   

Hej!Ja używam takiej emulsji do mycia Lactacyd femina(cena ok. 10 zeta).I jest super!! A chusteczki to polecam Carrefree :-)I może podmywaj sie nieco częsciej a nie tylko rano i wieczorem, np.3-4 razy na dzień.Będzie ok! aha ile masz lat??
Powrót do góry
mariola
Gość
PostWysłany: Czw 22 Lip, 2004 11:15   

ja mam 13 lat. Czyli mam nie myć się mydłem tylko tym płynem tak?
Powrót do góry
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 22 Lip, 2004 11:17   

No raczej tak.Tzn. mydło Ci nie zaszkodzi ale lepszy płyn ;-)
Powrót do góry
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Czw 22 Lip, 2004 11:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że możesz się myć i mydłem a jeśli chcesz jakieś antybakteryjne, to może być PROTEX np. chyba jedyne mydlo jakie spodkalem ktore ma w porzadku odczyn ph taki jaki zalecaja dermatolodzy. I nie jest takie drogie gdzieś około 3zl. Jeśli już to również można sobie sprawić jakiś płyt do kąpieli, wydaje mi się że mydełko w zupełności Ci wystarczy.
A co do higieny intymnej sa specjalne plyny, tez nie drogie. Wink mozesz je spotkac praktycznie w kazdym sklepie.

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Czw 22 Lip, 2004 16:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jesli myjesz sie mydlem to mysle ze ok! Oczywiscie ze plyn jest lepszy ale mi p. nie robi to prawie zadnej roznicy wiec to wyłacznie twwój wybró czym chcez sie myc ja polecam zel firmy Ziaja. A co do podmywania uwazam ze 2-3 razy dziennie podczas miesiączki wystarczy. A te chusteczki są przeznaczone głownie na podrózne itp..tzn..jesli nie masz sie w danym monecie gdzie podmyc itp...a tak w domu to raczej nie sa ci one potrzebne ale jak gdzies jedzisz na wakacje czy cos to np. w pociągu bardzo sie przydają i polecam! Smile

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 24 Lip, 2004 20:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja używam "płynu do higieny intymnej"(nie zapachowe) i jestem zadowolona. Nie kupuję żadnych specjalnych chusteczek czy coś w tym stylu, bez nich nic się nie stanie! Wystarczy,że będziesz myła się regularnie płynem do higieny intymnej, a na pewno wszystko będzie Ok. Wink

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 02 Sie, 2004 18:01   ...

Ja się na tym nie znam ale widziałem plyny do higieny intymnej w sklepach Wink
Powrót do góry
Nastka-11 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 29 Lip 2004
Posty: 38
PostWysłany: Wto 03 Sie, 2004 08:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oczywiście,ze mydłem mozesz się myć,ale jeśli bedziesz myć się płynem to będzie jeszcze lepiej:) (Najlepiej taki płyn kupić w aptece- są tam duzo lepsze niż w zwykłych sklepach). A jak juz napisala gosciówa to chusteczki zabiera się jeśli jedzie się gdzieś w podróżSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |