| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Gry,czat,itp.
Autor Wiadomość
Kasia i Piotrek
Gość
PostWysłany: Nie 02 Lut, 2003 18:24   Gry,czat,itp.

Hello uwarzamy że gry na tej stronce są spoko biggrin fajny jest mah jong,
Mario,puzzle.szkoda ze na czacie czesto nikogo nie ma,bo byłaby to jedna z naszych ulubionych stron Confused
Przejdź na dół
Weronika
Gość
PostWysłany: Nie 09 Lut, 2003 18:50   Zmieńmy ten temat na?

może zmnienimy temat i rowiniemy tu jakiś inny bo to byli goście dajcie propozycje
Powrót do góry
molla
Gość
PostWysłany: Czw 30 Paź, 2003 15:16   Re: Gry,czat,itp.

cze! sądze,że ta stronka to odjazd Very Happy
Powrót do góry
nikola
Gość
PostWysłany: Czw 30 Paź, 2003 16:34   moje ja

cze!Sądze ze ta stronka jest cool Cool więc ciesze sie ze moge przebywac na tej stronce.Nielubie miec szlabanuw jak każde inne dziecko do komputera.pyt.dlaczego dorosli sa tacy? Sad Cat lubie zwierzeta Study lubie czytac i uczyc sie Santa lubie tagze swieta bo dostaje sie prezenty i mozna byc z calom rodzina. Flower mam 11 lat
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Czw 30 Paź, 2003 16:43   Re: moje ja

hmmmmmmmmmmm..............obloki!przepraszam lubie pogrązyc sie w oblokacz wiecie o co mi chodzi?no dobra przejdzmy do rzeczy nazywam sie ania i mam... nie powiem .sadze ze ta stronka jest Cool nie ma o czym mówic Smile ale najbardziej mi sie podobaja gry i cz@t.moge grac w dowolne gry i cgadac przez cz@t.piszcie na gg moj nr to:5232641 piszcie Thum
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Sob 01 Lis, 2003 21:37   Re: Zmieńmy ten temat na?

na co to ja też niewiem.pomysłyma moja koleżanka Ania moze ja zapytam ,apropa nazywam sie weronika i mam 11 lat lubie zwierzeta i rozne swieta wiec nara piszcie na gg nr 5232641 Cat Albino
Powrót do góry
Gadu-Gadu
Gość
PostWysłany: Pon 03 Lis, 2003 16:15   Re: Zmieńmy ten temat na?

cze!mam tyle spraw ze nie mam czasu na gry na tej str.chodze do 4 kl.wiec przy odrobinie szczesci piszcie na gg..nr.5232641 Very Happy
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Pon 03 Lis, 2003 16:17   Re: Zmieńmy ten temat na?

Hello uwarzamy że gry na tej stronce są spoko Very Happy fajny jest mah jong,
Mario,puzzle.szkoda ze na czacie czesto nikogo nie ma,bo byłaby to jedna z naszych ulubionych stron Crying or Very sad
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Pon 03 Lis, 2003 16:24   

cze.lubie te strone są tu fajowe gry itp.wiec pozdrawiam wszystkich papapapapapapapapapapapapapapapapapa[/list]
Powrót do góry
will
Gość
PostWysłany: Sro 26 Lis, 2003 14:49   andrzejki i święta

Swieta i andrzejki juhu tylko nie wiem co jest lepsze prezenty czy wrożby Question Dlamnie to i to Wink a WY CO BARDZIEJ Question
Powrót do góry
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 09 Cze, 2004 13:53   Re: Zmieńmy ten temat na?

czesc ! mogla byc tu muza czy nie tak mi sie zdaje ze duzo ludzi chce.
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Sro 09 Cze, 2004 13:56   Re: Zmieńmy ten temat na?

Super strona !!!!! Muzy jeszcze tylko nie ma Question Mogla by byc zalozcie ta muze !! beda sciagac Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Wink Surprised Cool Smile
Powrót do góry
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Sro 09 Cze, 2004 18:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Muzy do ściągnięcie (jeśli chodzi o mp3) nie ma i nie będzie. To niezgodne z prawem i można stracić miejsce na stronę.

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Pią 03 Mar, 2006 18:26   Re: moje ja Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nikola napisał/a:
cze!Sądze ze ta stronka jest cool Cool więc ciesze sie ze moge przebywac na tej stronce.Nielubie miec szlabanuw jak każde inne dziecko do komputera.pyt.dlaczego dorosli sa tacy? Sad Cat lubie zwierzeta Study lubie czytac i uczyc sie Santa lubie tagze swieta bo dostaje sie prezenty i mozna byc z calom rodzina. Flower mam 11 lat


Nie wierzę że masz 11 lat i piszesz niepoprawną polszczyznąbiggrin. Ale pozatym, to właśnie, według mnie strona jest ok, ale dlaczego nikt nie wchodzi na chat?

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Dandżer Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 136
PostWysłany: Pią 09 Cze, 2006 18:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ToJa napisał/a:
Muzy do ściągnięcie (jeśli chodzi o mp3) nie ma i nie będzie. To niezgodne z prawem i można stracić miejsce na stronę.
Zgadzam się ToJa! Jeśli byście założyli stronę z pirackimi mp3 mogła by nie istnieć ta strona jak i forum!!!a to by było smutne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |