| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Mróweczka
Autor Wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 03 Sie, 2004 13:48   Mróweczka Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sory że psize nie, ale zaciekawiła mnei sprawa Mroweczki, która "sama się zbanowała" sama dała sobie 6 ostrzeżeń! możliwe że ktoś wkradł się jej na profil i ją zbanował, prosze któregoś z administratorów (rpzepraszam że w takiej sprawie robie kłopoty) żeby ją "odbanował" może się jakoś wytłumaczy co się stało? bo bardzo mnie zdziwiło gdy spojrzałam i widze "mroweczk,a ostrzeżeń 6" w dodatku wszystkie napisane przez nią samą o treści "Za OKŁAMYWANIE a także DENERWOWANIE innych forumowiczów. W końcu "sprawa się RYPŁA i PRAWDA WYSZŁA NA JAW". Żegnam, papa! ;("...

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Wto 03 Sie, 2004 14:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No tak fakt, mimo ze nas oklamawyla to nic nieszkodzi my Ci mroweczko przebaczamy, jesli chodzi o denerwowanie to nikogo nie denerwujesz, dolaczam sie do panienki wiezby mozna jej usunac te ostrzezenia. Kazdy kazdego czasami na forum denerwuje ale nie jest to powod do odejscia z forum Wink

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Kania Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 94
PostWysłany: Wto 03 Sie, 2004 14:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kamix ja też tak sądze mnie ona nie denerwowała a czsami ja też kłamie na forum..nie zawsze mówie prawdę.Więc dołączam sie do was.Można jej usunąć te ostrzeżenia.Wybaczami ci mrroweczko Smile

_________________
Pyszny pierożek z truskawakami i twarożkiem do buzi am!AAAA!!Tylko nie wywalaj ze mnie moich truskawkowych wlaków!Ty aligatorze!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4973663
cichutka Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 29 Lip 2004
Posty: 42
PostWysłany: Wto 03 Sie, 2004 15:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tez się dołączam!! mróweczka nie denerwowała ludzi i zastanawiam sie czemu wogóle dała sobie sama ostrzeżenia i odeszła i wogóle o co dokładnie chodziło - tylko o to że czasem kłamała (macie racje że czasem sie zdarza i to nie powód do odejścia)?? kiedy sprawa sie rypła?? ehh.. chyba czegoś tu nie rozumiem..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Wto 03 Sie, 2004 18:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chciałabym zeby to się w najblizszym czasie wyjasniło bo nie wiem jak wam ale mi brakuje mróweczki. Mysle, że ona dużo wnosiła na forum i pisała wiele mądrych postów. Nepwno dużej ilości osób mocno pomogła w problemach. Przeciez ona jest moderatorka trudnych pytań i musi być na tym forum! Poprostu musi i mam nadzieje ze niedługo wróci...

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Wto 03 Sie, 2004 20:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wlasnie Mroweczka , wroc bo nic nie zawinilas a nawet nie wiem o co ci chodzi i czym mialas zawinic :/

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 03 Sie, 2004 20:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

rozmawiałam z mrówcią na gg wiem co sięs tało, nie będe calości opisywać, nie będę taka wredna, napisze tylko powód dla którego mrówcia się zbanowała czego teraz bardzo bardoz żałuje... cały tekst można znaleźć na www.mrówcia.talk.pl a oto potrzebna treść:

"Hm...Dawno nie pisałam...Albo byłam na działce albo jak przyjeżdżałam na weekend to nie miałam czasu,żeby pisać...Bo pisałam dużo na forum. No własnie. Forum.
Uwielbiam forum dziecibest...Wchodziłam na nie zawsze codziennie(dlatego przeważnie włanczałam komputer=P). Dużo osób mi docinało np. pisało na gg,że wymusiłam moderatorstwo itp,że na niczym się nie znam,ze jestem za mała i za głupia, przklinali...Dzisiaj pokłóciłam się z jedn± dziewczyn± z forum na gg. Wnerwiało mnie już to powoli. Ona też zaczęła na mnie przeklinac i wszystko wyszło an to,że TO JA KŁAMIĘ i że j± obrażam. No sorry,ale ja nie napisałam tematu jako Go¶ć o tym,że niedługo wyjeżdżam nad morze, jestem chudiutka ale mam gruby brzuszek i wstydzę pokazać się w bikini...Przecież sprawdziłam jej IP wszystko się zgadza! Ona napisała,żeby spier****** bo nie znam się na komputerach. Ma zamiar pokazać cał± rozmowę Degowi. A niech sobie pokazuje, co my¶lała,że będę się tego bać? I tak się kończ± takie rozmowy...Zapytał±m tylko,czemu to zrobiła a ta od razu....=/
Troche się już ta rozmow± zdenerwowałam i...sama dałam sobie bana na forum. Czy żałuję? jasne. Dopiero teraz zrozumiałam, co tak naprawdę zrobiłam! Uwielbiam to forum, teraz to już w sumie oprócz bloga to nie mam już po co wchodzić do Internetu. Już nigdy nie napiszę żadnego posta,nie przeczytam żadnego tematu...Rety co ja narobiłam!? I tak to nic nie zmieni! CZEMU JA JESTEM TAKA GŁUPIA!?..."


proszę bardzo bardzo administratora, nawet Ciebie Toju choć jestes teraz tak zajęta, ale to naprawdę ważne, aby mróweczke wróciła do nas...

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 03 Sie, 2004 20:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mrówcia została odbanowana, serdecznie dziekuje w swoim imieniu (może kogoś jeszcze?) za to że zostało to zrobione, naprawde brakowałoby nam jej, a teraz do mrówci:

jeszcze raz nam wywiniesz taki numer to zobaczysz =D skończysz w rynsztoku razem ze szczurkami bo cie dobije psychicznie Wink

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 03 Sie, 2004 21:41   

Ja wcześniej nie pisałam, ale teraz napisze, że wierzę w ciebie Mrówcia, bo każdy może się poprawić jeśli dostaje taką szansę, a ty ją właśnie dostałaś i wierzę w to, ze ją wykorzystasz. Trzymam za ciebie kciuki Wink
Powrót do góry
_grzeszczulka_ Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 19 Lip 2004
Posty: 110
PostWysłany: Sob 07 Sie, 2004 18:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam... mnie ona wogóle nie przeszkadzała i to fajna dziewczyna :]

ps.

ale sie wkurzyłam na początku widza te wasze opisy... =_= nie kapowałam o co biega Rolling Eyes ale teraz juz wiem Laughing

_________________
Dobry serek, dobry... i otwieramy buźke! I ... Aaam! AŁAAA! Al nie gryź!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2419438
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 07 Sie, 2004 19:30   Wytłumaczenie. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie ludziska!
Dlaczego się zbanowałam macie napisane w mojej notce na blogu. Coraz cześciej pisali do mnie ludzie na gg nawet się nie przedstawiając. Przeklinali, wmawiali mi rzeczy, których w ogóle nie zrobiłam itp. Ostatnio pokłóciłam się z pewną forumowiczką na gadu-gadu...Teraz to się naprawdę wkurzyłam,bo wyszło na to,że kłamię,że piszę posty na które sama odpowiadam a potem na kogoś zwalam(przynajmniej ja to tak odebrałam). A to, co miałąm napisane w ostrzeżeniach to słowa tej własnie osoby. Pod były po prostu nerwy, nie wiedziałam, co robię...Ale teraz(mam nadzieję) jest OK, gadam do tej osoby na gg,choć ona widocznie mnie olewa,ale przynajmniej już się tak nie kłócimy...
P.S.-Nigdy nie oszukiwałam na forum! Smile

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Weronika
Gość
PostWysłany: Pon 30 Sie, 2004 17:02   

Sorry że wygrzebuje tematy ale...
Ja jestem młodsza od ciebie i to ty mi wytłumaczyłaś ważne dla mnie tematy.
To ty ze mną odpowiadałyśmy najlepiej jak możemy chociaż jesteśmy małe.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |