| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Co robić???????
Autor Wiadomość
ja...
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 28 Lip, 2004 13:12   Co robić???????

Pomocy!
Zawsze gdy zostaje sam lub jestem w lazience- Chodze w bieliźnie. Kocham udawać ,że mam sesje zdjeciąwą do pleyboy'a. Uwielbiam się rozbierać. Włanczam sobie teledyski i udaje że śpiewa rozbierająć się...Co z tym zrobić nie moge się powstrzymać..... :evil:
Przejdź na dół
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 28 Lip, 2004 13:20   

Hormony w tym okresie wieku wariują Wink
Lubisz udawać się za jakąś 'laskę'. Z tego można odkryć, że chciałabyś mieć sesję zdjęciową do Playboy'a. Wszystko z tego wynika, że podoba Ci się swoje ciało i poprostu podziwiasz je. A zresztą... sama teraz już wiesz o sobie i pewnie się domyślasz o co chodzi Wink
Powrót do góry
PuśQa Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 01 Sie 2004
Posty: 47
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 03 Sie, 2004 13:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm...jak wynika z twojego postu to jestes facetem.. chodzisz w damskiej blieliznie..? Hm..dojrzewasz to normalne ..HORMONY.. jak lubisz to rób.. Jak pomysle ze mam to robic..to jest obrzydzajace i unikam tego

_________________
Siemaneczqo Wink
W czymŚ pomóc ? Proszę bardzo :]]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 03 Sie, 2004 13:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a czemu niby w damskiej? ja w jego poście nie widze wyrażenia "damsa bielizna" tylko bielizna.. dokładniej czytajcie posty, i patrzcie na płeć użytkowników (hehe wiecie o co chodzi dziewczyny Wink)

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 03 Sie, 2004 22:10   

Właśnie, czytajcie tekst ze zrozumieniem. Gdy nie zrozumiecie, przeczytajcie jeszcze raz. Jeśli chodzi o sesję zdjęciową do Playboy'a, to osoba pisząca ten post, jest dziewczyną! A Playboy jest miesięcznikiem dla facetów. Więc jak facet rozebrany by wyglądał w Playboy'u (miesięczniku dla facetów) Wink
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 03 Sie, 2004 22:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no na mój gust to aczej był chłopak... a co do playboya to może mu tylko chodziło o rozbierany magazyn, nie konkretnie o playboya, no ale cóż jeżeli autor sie nie odezwie to się nie dowiemy...

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
cichutka Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 29 Lip 2004
Posty: 42
PostWysłany: Sro 04 Sie, 2004 15:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też twierdzę że to chłopak bo napisał że "gdy zostaję sam (...)", a gdyby była to dziewczyna to by napisała że "gdy zostaję sama", no chyba że zrobiła literówkę i zapomniała dodać "a". Też mnie dziwi to że skoro to facet to chciałby sesję do Playboya.. Hmm.. tak właściwie to teraz sie zastanawiam że skoro faceci mają Playboya do oglądania to jaką gazetę mają w tym guście kobiety? No ale wracam do tematu. Bez względu jakiej płci jest ten ktoś to myślę że to normalne raczej, bo to to wszystko związane jest przecież z dojrzewaniem.. (hormony itp.) są przecież też takie zawody co sie zajmują tańcem erotycznym (czy jakoś tam sie to nazywa) no i oni przeciez też muszą to lubić..

_________________
Pilnuj własnego nosa? Co za idiotyzm! Nie można być aż takim egoistą...
(Myrtie Barker)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kasia 14latek Płeć:Kobieta

Dołączyła: 01 Sie 2004
Posty: 7
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 04 Sie, 2004 15:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dla mnie to jest obrzydliwe!!!!! wstydż sie! wiem że w tym okresie hormony szleją ale powinieneś jakoś nad nimi panować!! nie chcialabym miec chlopaka który sie rozbiera w łazience, chodzi na golasa i tańczy na GOLASA! fujjjjj..... nie wiem co masz zrobic, moze naucz sie panowac nad swoimi popędami..... 8O

ja jednak myślę ze to chlopak. jak ty mozesz TO robic. moze lepiej zebys ogladal filmy erotyczne zamiast.... wtedy zaspokoilbys swoje potrzeby sexualne... :?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Sro 04 Sie, 2004 15:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Najciekawsze ze ten gosc ma takie same IP jak Nastka11 ....
Kolejny dowcipnis?

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 04 Sie, 2004 16:22   ...

Very Happy Laughing Very Happy Laughing udajesz super dziewczynę a czy ty nią nie jesteś?? bo przecież jak się nie umiesz powstrzymać i często ci się to zdarza to może nią jesteś?? Razz Ej... ale co z tym że ,,,Pulkownik Nikt ,,, pisze że masz taki sam IP ?? Podejrzana sprawa Razz
Powrót do góry
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Sro 04 Sie, 2004 17:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Według mnie ten temat to głupi zart..przciez to sie nie zgadza..gdyby to był chłopak (tak wynika z postu) nie chcial by raczej pozowac do playboya bo to gazeta z nagimi kobietami a nie mezczyznami a gdyby to byla dziewczyna napisalaby : "gdy zostaje sama" a nie : "gdy zostaje sam"...wszystko jest pomiesznane..zresztą tak jak powiedzział pulkownik nikt ten gośc ma takie samo Ip jak Nastka11...ehh...nawet gdyby temat był na powaznie (chodz pewnie nie jest) odpowiedzi zostaly udzielone: to jest normalne w okresie dojrzewania.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
d098 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 01 Cze 2004
Posty: 112
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Sro 04 Sie, 2004 18:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja się zgadzam z panienką wierzbą

_________________
dawno mnie nie było ale już jestem i zaczynam działać
łoł ile tu sie zmieniło (na lepsze oczywiście =] )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |