| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 53, 54, 55  Następny
Nasze zdjęcia
Autor Wiadomość
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Sob 26 Maj, 2007 21:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

łał, nie tak groźnie, moze jeszcze bedziesz chciała sie bić?
taaaaa, nie odpowiada miii

_________________
mood for ska
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Sob 26 Maj, 2007 21:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A moge.
A co jesli mozna "taka opetana" zapytac?

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Sob 26 Maj, 2007 21:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Marcia10 napisał/a:
A moge.
A co jesli mozna "taka opetana" zapytac?

dobra, spier^&@%#
nie bede sie wykłócać z dzieciakiem

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Czarna Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 29 Paź 2006
Posty: 348
PostWysłany: Sob 26 Maj, 2007 21:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O kurde dorosla sie odezwala ;]

_________________
Jedna z najglupszych dziewczyn tego swiata....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2551311
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Sob 26 Maj, 2007 21:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

widzisz. Wkurzaja mnie osoby ktore nie wiedza co odpowieziec i "spi*dżaj" i te inne. Tia, popieram czarna, "taka dorosla"...

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Memi Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 384
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sob 26 Maj, 2007 22:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie włączam sie do kłótni, ale Marcia ma świetą rację jeśli chodzi o te offtopy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Nie 27 Maj, 2007 11:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mój Boże.
Nie rzuciło Wam się w oczy jak np ostatnio nasty napisała coś w stylu "gdzie jest mój post?"? No właśnie, skoro go nie było, to skasowany. Zresztą w offtopach są zarówno moje posty, jak i Marci, opętanej, nasty, Memi, Tremere itd. A nie będę liczyć, czy Marci jest 11 a opętanej i nasty 8, bo to nie ode mnie zależy kto i ile offtopuje.
Marcia10 napisał/a:
Ja jeslibym cos takiego napisala to ostrzezenie pewnie bym dostala.

Oj, wiele już Twoich postów skasowałyśmy i dostałaś tylko jedno ostrzeżenie. A to niczyja wina, że większość Twoich postów to "popieram kogoś tam".

[ Dodano: Nie 27 Maj, 2007 10:25 ]
Aha, no i Marciu, pokaż mi, który Twój post jest w offtopie a nawiązuje do tematu.
Poprzeglądajcie sobie tematy w offtopie to zobaczycie, że te posty które tam są wcale nie nawiązują do tematu, a to, że czyoihś postów jest więcej to tylko kwestia tego, że więcej gada nie na temat.
I niby czemu miałybyśmy nie kasować wypowiedzi opętanej i nasty? Że my się ich boimy? : D

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 27 Maj, 2007 12:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czarna napisał/a:
O kurde dorosla sie odezwala ;]

na pewno bardziej od ciebie i marci razem wzietych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Nie 27 Maj, 2007 12:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nikita: np. w jednej czesci nawiazuje "zeby nie robic off-topa to cos tam" albo "odpowiedź" i potem dopiero zaczynam inny temat. Nie mowie ze tak jest zawsze ale zdarza sie i robisz z tego off-topy.
Tremere widze ze za stara jestes i sie wywyzszasz. Forum dla dzieci. Nie odpowiada? Żegnam.

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Nie 27 Maj, 2007 14:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Marcia10 napisał/a:
Nikita:

Jestem Monik.
Marcia10 napisał/a:
w jednej czesci nawiazuje "zeby nie robic off-topa to cos tam" albo "odpowiedź" i potem dopiero zaczynam inny temat.

Jeżeli w jednej części odpowiedzi jest offtop a w drugiej wypowiedź na temat, to nie kasuję ani nie przenoszę do działu z offtopami, a jeśli przynoszę dyskusję na którą w jednej części posta odpowiedziałaś (Ty albo ktoś inny, bo nie chodzi tu tylko o Ciebie) to wtedy przy przenoszeniu omijam taki post. Z tego co widzę, Nikita też tak robi.

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Nie 27 Maj, 2007 14:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ty nie, ale myslalm ze Nikita to pisala. Ty tak moze nie robisz ale wiele razy sie zdarzylo (zanim jesio bylas modem) ze takie teksty szly na off-topa.

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 27 Maj, 2007 15:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Marcia10 napisał/a:
Nikita: np. w jednej czesci nawiazuje "zeby nie robic off-topa to cos tam" albo "odpowiedź" i potem dopiero zaczynam inny temat. Nie mowie ze tak jest zawsze ale zdarza sie i robisz z tego off-topy.
Tremere widze ze za stara jestes i sie wywyzszasz. Forum dla dzieci. Nie odpowiada? Żegnam.

za stara? stara bede za 50 lat.
jestem na tym forum dluzej od ciebie biorac pod uwage moje wczesniejsze konto, wiec chyba ja powinnam pozegnac ciebie pierwsza.

ah. i to forum jest dla kazdego. jestes dzieckiem?
ułaa, gdyby cale forum to bylo 300 takich Marć, to raczej długo by w necie nie posiedziało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Nie 27 Maj, 2007 15:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chodzi mi o to ze jestes za stara na to forum, ktore jest przeznaczone dla dzieci i poprostu z nudow sie wyzywasz. Myslisz ze tym zainponujesz innym. Musze cie zmartwic - mylisz sie.

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 27 Maj, 2007 15:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

skad ty wiesz co ja mysle? jestes czarodziejka?
wyobraz sobie ze w pewnych sferach zycia osobistego nadal czuje sie dzieckiem, wiec chyba mam prawo tu przebywac? dojrzala osoba na pewno nie jestem.

i nie wyzywam się. spojrz ze niektorzy [w tym i ty] pisza takie rzeczy jakby pozjadali wszystkie rozumy, a to mnie irytuje.
w tematach o ktorych nie mam pojecia nie pisze, bo nie mam nic do powiedzenia :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mała 13 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 370
PostWysłany: Nie 27 Maj, 2007 15:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no i znowu off-top... Rolling Eyes

_________________
<b>60 sekund smutku zabiera minutę szczęścia....</b>

Buziaki dla nieszczęśliwych... :* :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4265272
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 54 z 55 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 53, 54, 55  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |