| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
PATYCZAKI
Autor Wiadomość
cLeO Płeć:Kobieta

Dołączyła: 16 Sie 2004
Posty: 9
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 16 Sie, 2004 20:32   PATYCZAKI Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej!

Chciałam porozmawiać o patyczakach. Od niedawna mam jednego, o imieniu takim jak mój nick (Cleo). Jest to patyczak rogaty. Jeśli ktos z Was ma patyczaka, straszyka lub liśćca, proszę o rady na temat jego hodowli!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pon 16 Sie, 2004 20:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mialam kiedys patyczaki ... jejq .. co z nimi bylo biggrin . Tak szybko sie rozmnazaly... I cos nie tak bylo z taką siatką u góry ... i czasami wychodzily ... O jej biggrin . Pozniej oddalam dziadkowi ( Sad ) bo bylam mala i nie umialam sie nimi opiekowac ... Najlepiej do akwarium dawaj mu duzo bluszczu ... i duuzo patykow ... Musi miec bardzo duzo miejsca zapelnionego ... w którym moglby sobie odpoczywac Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MEFIU
Junior
Junior

Dołączył: 06 Sty 2004
Posty: 106
PostWysłany: Pią 29 Paź, 2004 13:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanko jak szybko się rozmnaza patyczaki Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
BRAK
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Wto 09 Lis, 2004 07:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mój kolega ma mogę się go popytać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Wto 09 Lis, 2004 13:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam patyczaków, kiedyś na kółku biologicznym łaził po mnie jeden. Miał strasznie lepkie nogi. Jestem ciekawa czy każdy patyczak tak ma? A co do szybkiego rozmnazania to chyba raczej nie da się tego przyspieszyć Shocked mogę się mylić,bo za bardzo się na tym nie znam. Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Wto 09 Lis, 2004 16:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Patyczaki b. szybko się rozmnażają..
Cytat:
Miał strasznie lepkie nogi. Jestem ciekawa czy każdy patyczak tak ma?

TAak biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robal Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 200
PostWysłany: Sro 05 Sty, 2005 22:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam i kilka gat patyczaków (indyjskie, rogate, skrzydlate, pałeczkowate, wietnamskie ) i straszyki (prócz tego mam też hodowlane gatunki karaluchów, ale się do tego nie przyznaje, bo każdy na słowo karaluch dostaje drgawek. A przypadkeim te które mam są zupełnie niegroźne). Patyczaki rogate rozmnażają się dość szybko- zależy to głównie od temperatury. Każdy z hodowców ma na ten temat inne informacje i spostrzeżenia- ja zaobserwowałem, że największy wylęg młodych z jajek mam jak im zaaplikuje terapię szokową- czyli po prostu przedobrze z wodą albo przesuszę przypadkiem (cho tego unikam by nie męczyć zwierząt). Wejdź na stronę www.phasmodea.org.pl -tam jest wiele informacji oowadach. A jakby co to mogę wspomóc poradą

Pomyłka-podałem złą końcówkę. Strona o owadach to www.phasmodea.prv.pl
Podawałem stronę z pamięci i mi się pomyliło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5301654
Kicia
Gość
PostWysłany: Czw 06 Sty, 2005 12:07   

Patyczaki ma mówł były chłopak patryk one podobno jedzą muchy czy coś takiego ja miałąm patyczków 5 na sobie chesterka i nie PANIKOWAŁAM JAK DZIDZIUŚ JA UWIELBIAM ZWIERZĄTKA A SZCZEGÓLNIE DZIKIE KOTY
Powrót do góry
Tavion
Gość
PostWysłany: Czw 06 Sty, 2005 18:09   

Kicia, gupia jesteś? Razz Patyczak to robal, paskudny robal, nie żadne zwierzątko.
Blee, ja bym chyba takiego połamała Neutral Paskudne są.
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 06 Sty, 2005 18:14   

Cytat:
Patyczak to robal, paskudny robal, nie żadne zwierzątko.

A robaki to nie są zwierzęta? O_o
Powrót do góry
Robal Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 200
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 19:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Robale są płaskie i obłe a patyczaki to kochane owadziki:-) I nie jedzą mięsa-są wyłącznie roślinożerne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5301654
Idiotka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 14 Sty 2005
Posty: 24
PostWysłany: Nie 16 Sty, 2005 14:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię pająki,sama chciałabym mieć ale rodziciele... Rolling Eyes No nie bardzo. Byłam kiedyś na takiej...hm...wystawie i tam były wszystkie-zaczynając od patyczaków a kończąc na "liściach". Nawet takiego liscia trzymałam na ręce Wink Bardzo fajne zwierzaczki Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robal Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 200
PostWysłany: Czw 10 Lut, 2005 00:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie liśc tylko liściec ale faktycznie- przesłodkie stworzonka. Tylko, że w odróznieniu od patyczaków i tzw straszykó własciwych (choć wszystkie to straszykowate) sa dość ciężkie w hodowli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5301654
dziewczyneczka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 18 Sty 2005
Posty: 253
PostWysłany: Pią 11 Lut, 2005 13:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja koleżnka miała kiedyś patyczaka. Był to chyba patyczak pospolity. Był strasznie mały i ciągle odpadały mu nogi. Był u niej chyba tydzień a potem zdechł - niewiadomo dlaczego.

_________________
http://www.onet.pl/_i/jpw3.jpg

Odszedł jeden z największych Polaków
głowa Kościoła katolickiego,
autorytet moralny dla ludzi
różnych wyznań i kultur.
www.onet.pl--->wejdź i wpisz się do księgi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 11 Lut, 2005 13:12   

dziewczyneczka napisał/a:
Moja koleżnka miała kiedyś patyczaka. Był to chyba patyczak pospolity. Był strasznie mały i ciągle odpadały mu nogi. Był u niej chyba tydzień a potem zdechł - niewiadomo dlaczego.

moze mu było źle bez nózek...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |