| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
98 czy milenium?

Co jest lepsze?
windows 98
56%
 56%  [ 9 ]
windows milenium
43%
 43%  [ 7 ]
Głosowań: 16
Wszystkich Głosów: 16

Autor Wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 17 Sie, 2004 16:52   98 czy milenium?

Będę mieć za niedługo formatowany dysk, bo dostał się na niego wirus i nie chce odejść... Mam windows 98 i kolega zaproponował mi, żeby zamast 98 wgrać milenium, bo podobno wiele się nie różni wymaganiami (na XP by mi komp za wolno chodził), a jest lepszy... ja za to słyszałam, że jest gorszy od 98. Prosze o pomoc, ludzi, któzy się bardziej na tym znają, bo nie chce mieć za chwile nastepnego formata, żeby dać 98
Przejdź na dół
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Wto 17 Sie, 2004 17:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja sie na tym malutko znam .. ale zdaje mi się ze lepszy jest milenium ... Ten 1 głos to wlasnie moj biggrin .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 17 Sie, 2004 19:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja słyszałam że Win. Millenium jest dobry tylko do biurowych zajęć itp. Polecam 98-se jeżeli nie możesz mieć XP.

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
nie podam. Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 10 Cze 2004
Posty: 358
PostWysłany: Sro 18 Sie, 2004 09:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Lepszy jest milenium
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
398724821
Egoista Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Maj 2004
Posty: 22
PostWysłany: Sro 18 Sie, 2004 11:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ME jest tragiczny i zdecydowanie gorszy od 98 SE i jest to opinia wszystkich ludzi ktorych znam i ktorzy uzywali obu tych systemow, w tym moja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dexter Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Lip 2003
Posty: 328
PostWysłany: Sro 18 Sie, 2004 19:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale ME ma ładniejszy wygląd od 98 Mr. Green

_________________
"To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości"
------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 18 Sie, 2004 20:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

może jest ładniejszy ale dużo mniej praktyczniejszy i gorszy pod wieloma względami ja osobiście nei używałam ale wieeeele moich znajomych używało, jednak tylko krótki czas, im prędzej chcieli zmienić system!

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Pią 20 Sie, 2004 13:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam ME nie polecam kompeltna chala pelno bledow, wole juz 98 SE a najlepiej to wgrac XP prof. z tym nie mialem wogole problemow. Wink

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 31 Sie, 2004 11:55   

Chciałam powiedzieć, ze jednak mam ME i nie jest tak źle jak się obawiałam. Jak na razie jedyna jego wada, którą wykryłam to jest to, ze nie da się przenieść plików jpg do painta jedynie w sumie sie da tylko bmp, a to mi utrydniło robienie szablonu na bloga i musiałam dużo szukać po necie tego co mnie iteresowało zamiast przerobić trochę kilka plików u mnie na kompie, ale takto to nie jest tak źle.
Powrót do góry
Sova Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Wrz 2004
Posty: 19
PostWysłany: Pią 03 Wrz, 2004 21:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Stanowczo odradzam Millienium. Jeśli masz wybierać między 98 a Milenium to polecam ten pierwszy. Chociaż jest starszy to jednak jest o wiele szybszy. Poza tym Milenium to była jakaś mała pomyłka Microsoftu i bardziej nazwałbym to chwytem reklamowym na zarobieniu grosza niż na wydaniu dobrego systemu operacyjnego.

_________________
Nigdy nie było wczoraj, jutro umiera dzisiaj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1144893
Gość
PostWysłany: Sob 11 Wrz, 2004 15:29   

Linux - to jest najlepsze
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 11 Wrz, 2004 21:32   

Linuxa najprawdopodobnie będe mieć, ale na nowym kompie, którego będę mieć najwczesniej za pół roku Sad
Powrót do góry
KoT
Gość
PostWysłany: Nie 12 Wrz, 2004 07:42   

I ja również polecam 98 - byle SE. Wink
Powrót do góry
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Nie 12 Wrz, 2004 10:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja kolezanka ma millenium. Często się zacina, a ona ma dobry komputer.
Ja polecam zostać przy 98. Ja mam XP biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Wto 14 Wrz, 2004 21:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja polecam linuxa!(moja siostra ma) ale w żadnym wypadku 2000!!!! Miałam i 98 i 2000. 98 sto razy lepszy! Cóż....wprawdzie go sforsowałam więc ciągle się wieszał, ale ten 2000 jest *ocenzurowane przez autorkęRazz* A po za tym słyszałam od wielu koleżanek z neta, że trafiłam na najgorszy systemm jaki mógł być(cóż...nie ja wybierałam-chciałam linuxa, ale brat oczywiście musiał mi dać 2000:|)

_________________
Patataj...

Luka - tęsknie za Tobą konisiu... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |