| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
98 czy milenium?

Co jest lepsze?
windows 98
56%
 56%  [ 9 ]
windows milenium
43%
 43%  [ 7 ]
Głosowań: 16
Wszystkich Głosów: 16

Autor Wiadomość
nie podam. Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 10 Cze 2004
Posty: 358
PostWysłany: Sro 15 Wrz, 2004 13:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dowiedziałem się że 98 jest lepszy, bo na windows 98 nie ma żadnych groźnych wirusów
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
398724821
Dexter Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Lip 2003
Posty: 328
PostWysłany: Sro 15 Wrz, 2004 16:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kto Ci takich głupot nagadał Question

_________________
"To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości"
------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KoT
Gość
PostWysłany: Czw 16 Wrz, 2004 06:20   

Dzień dobry.
Ekhm...Poprzednik powiedział już co myślę. Nie ma żadnych groźnych wirusów? Laughing Do każdego systemu operacyjnego może wedrzeć się wirus. Przykład? Czarnobyl. Mam Windows 98 FE (niestety FE) i parę lat temu komputerek pojechał do serwisu. Żeby było śmieszniej, wirus był przenoszony na płycie z encyklopedią. Wink Znam wiele innych przypadków...Ale to nie jest ważne. Każdy system operacyjny można zarazić wirusem. Wink Może koledze chodziło o luki w zabezpieczeniach? No, jak się ściąga te wszystkie aktualizacje to powinno ich być mniej...Ale jakaś się pewnie znajdzie. Wink
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 16 Wrz, 2004 15:39   

Z tego co się orientuje to 98 nie łapie kilku wirusów, którymi zarażają się komputery kolegów, którzy korzystają z XP. Ja nie am żadnych antywirusów, oni mają... mi szkoda miejsca, a o wiele mniej łapię niż oni na ME bo czasem robię skanowanie komputera.
Powrót do góry
DaQ91
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 13 Sty 2004
Posty: 56
PostWysłany: Pon 27 Wrz, 2004 14:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Windows ogólnie jest do [cenzura]. Nienadaje sie do niczego. jedynie win 2000 server. Najlepszy linux. Microsoft to tylko na windowsie kase zbiera.
pozdro 4 all
DaQ

_________________
www.fotky friko.pl
Odwiedzcie to moja stronka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 29 Wrz, 2004 18:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja wolę Xp,zaraz potem Millenium. Miałam 98,XP Profesional,Millenium ale Linuxa jeszcze nie miałam Mr. Green

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zazulita Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2004
Posty: 346
PostWysłany: Sob 02 Paź, 2004 18:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że 98 jest dużo lepsze do Millenium

_________________
zazulita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8619585
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 02 Paź, 2004 19:03   

Od pewnego czasu ten *kurczak* non stop mi sie zwiesza no i jestem zła, chyba znowu zrobię formata, tylko tym razem na 98... tylko musze jechać do wójka.
Powrót do góry
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Nie 03 Paź, 2004 23:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co do tych wirusów...ja też słyszałam że na 98 nie ma..tzn nie że nie ma, tylko że nie...no jakby to powiedzieć...bo ludzie 'robią' te wirusy na nowsze systemy a 98 to już dla większości 'przeszłość' Rolling Eyes

_________________
Patataj...

Luka - tęsknie za Tobą konisiu... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Pon 04 Paź, 2004 00:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Linux fajny mialem przez jaksi czas. Ale jestem do windowsa XP bardziej przyzywczajony wiec jego uzywam Razz

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
BigBrad Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 02 Cze 2003
Posty: 119
PostWysłany: Pią 08 Paź, 2004 22:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc to raczej polecałbym XP a jeśli chodzi o Milenium to słyszałem opinie, że jest to najgorszy syf, jeśli chodzi o system operacyjny z Redmont Smile
Osobiście używam XP i czekam na nowy sys Longhorn podobno XP i 2003 Przy nim to zabaweczki Smile

_________________

"Ut Salutas, Ita Salutaris"
To znaczy, jak pozdrawiasz tak będziesz pozdrawiana/ny

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
blabal
Gość
PostWysłany: Sob 09 Paź, 2004 23:20   

gdy powstawal win 98 net byl slabo dosyc rozwinienty win me robili bo chcieli wydac cos dobrego co by im sie nadawalo do neta winME jest po tysiąckroc lepszy od 98 i nikt mnie nie przekona ze tak nie jest

ps co z tego ze pare wirów nie dziala na 98 jak i tak te najgroźniejsze zadziałaja i wtedy kazdy system leży i kwiczy
Powrót do góry
misia*** Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 08 Paź 2004
Posty: 148
PostWysłany: Nie 10 Paź, 2004 10:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

windows 98 jest lepszy bardziej udoskonialniony linux -może być(nie które programy nie działają na windowsie tylko na linuksie) chodziasz ja nie miałam nigdy linuksa tylko mój tata bo jest informatykiem i rozprowadza internet bez przewodowo.Mój tata ma sklep w Kaliszu na dobrzeckiej 13 ''netcom computers'' Wracając do tematu na moje wymagania jest najlepszy windows xp professional Cool

_________________
http://wpisydzieci.blog.onet.pl/
mój blog zapraszam serdecznie(wpisujcie się do księgi gości)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6303049
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 10 Paź, 2004 11:35   

Zamykam ten temat, bo już odpowiedzi zostały udzielone, a mi i tak się dostał millenium
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |