| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Staniki.........
Autor Wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Nie 14 Mar, 2010 12:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
Nens napisał/a:
Nikita napisał/a:

Arrow Moje pytanie: Czy są jakies cwiczenia na poprawienie wielkosci biustu ??? Rolling Eyes Neutral Question

Nie ma. Są na ujędrnienie i uniesienie. Ale DOBRZE DOBRANY stanik czyni cuda.
Z reguły biust powiększają tabletki anty, ale jeśli nie ma potrzeby, to radzę nie brać po tylko po to, żeby cycki urosły.


Lepiej pomyśleć o push-upie;p


Dyskusja po pięciu latach. Razz Niewiele się w sumie zmieniło, dalej nawet nie potrafię dobrać stanika.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 14 Mar, 2010 13:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zmierz się dokładnie pod biustem, potem w biuście.. pomożemy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymsajK@ Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 07 Paź 2009
Posty: 31
PostWysłany: Sro 28 Kwi, 2010 11:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam prawie 12 lat(11,10) .W mojej klasie regularnie nosi biustonosz 8 lub 9 dziewczyn, a tylko ja i 2 dziewczyny nie posiadają stanika w domu.Kiedyś w gazetce z ubraniami moja mama zobaczyła takie malutkie biustonosze dla dziewczyn w moim wieku.Chwilowo się nimi zainteresowała ale potem powiedziała że jeszcze nie muszę koniecznie nosić stanika, chyba że naaaaprawde chcę(to wielka prawda)ale ja zdziwiona tym zainteresowaniem(byłam trochę zestresowana) powiedziałam ,że raczej nie.I od pół roku nic nie mówi na ten temat.Postanowiłam,że jak ta gazeta przyjdzie z kolekcją na wiosnę-lato to się postaram poprosić ją o ten stanik.Oczywiście na moje nieszczęście gazetka zmieniła nazwę.Teraz dla dziewczynek z całej gazetki przeznaczone są tylko bluza,spodnie dres0we,bluzeczka i komplet leginsy i bluzeczka.Jestem tym zdołowana.Nie umiem inaczej poprosić mamę o stanik.Kiedyś jak próbowałam metody z bluzką w sklepie to powiedziała,że kupi taką w której nic mi nie będzie prześwitywało.I na tym był koniec.Nie wiem co teraz robić!Sorry że wleiłam to do tego tematu ale nie chciałam zakładać nowego.Proszę o pomoc.Wolałabym odpowiedzi bez słów np.wal prosto z mostu .Ona napewno zrozumie.Najlepszy byłby jakiś podstęp,żeby sama mi to zaproponowała.Dziękuję wszystkim, którzy zechcą mi pomóc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 28 Kwi, 2010 13:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

szymsajK - Świetna rada - bez żadnej gazetki, bez niczego podejdź do mamy i poproś o zakup stanika : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gunia Płeć:Kobieta


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 09 Sty 2010
Posty: 28
PostWysłany: Sro 28 Kwi, 2010 15:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czasem to nie jest takie łatwe jakby się zdawało, ale popieram Shaunri'ego..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Sro 28 Kwi, 2010 19:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A może kiedyś w sklepie eyjedź do mamy z tekstem "Ale fajny stanik. Ciekawe, czy byłby na mnie?" Może wtedy mama się domyśli Smile

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
szymsajK@ Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 07 Paź 2009
Posty: 31
PostWysłany: Sob 22 Maj, 2010 21:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedzi!
Mama zamówiła mi dziś 3 staniki jak oglądałyśmy w internecie ofertę innych gazetek!
Jeszcze raz dziękuję i wszystkich pozdrawiam!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 23 Maj, 2010 12:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A tak swoją drogą - lepiej najpierw pomierzyć..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |