| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Jak to powiedzieć...? :(
Autor Wiadomość
szymsajK@ Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 07 Paź 2009
Posty: 31
PostWysłany: Sro 19 Maj, 2010 12:24   Jak to powiedzieć...? :( Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam prawie 12 lat(11,10) .W mojej klasie regularnie nosi biustonosz 8 lub 9 dziewczyn, a tylko ja i 2 dziewczyny nie posiadają stanika w domu.Kiedyś w gazetce z ubraniami moja mama zobaczyła takie malutkie biustonosze dla dziewczyn w moim wieku.Chwilowo się nimi zainteresowała ale potem powiedziała że jeszcze nie muszę koniecznie nosić stanika, chyba że naaaaprawde chcę(to wielka prawda)ale ja zdziwiona tym zainteresowaniem(byłam trochę zestresowana) powiedziałam ,że raczej nie.I od pół roku nic nie mówi na ten temat.Postanowiłam,że jak ta gazeta przyjdzie z kolekcją na wiosnę-lato to się postaram poprosić ją o ten stanik.Oczywiście na moje nieszczęście gazetka zmieniła nazwę.Teraz dla dziewczynek z całej gazetki przeznaczone są tylko bluza,spodnie dres0we,bluzeczka i komplet leginsy i bluzeczka.Jestem tym zdołowana.Nie umiem inaczej poprosić mamę o stanik.Kiedyś jak próbowałam metody z bluzką w sklepie to powiedziała,że kupi taką w której nic mi nie będzie prześwitywało.I na tym był koniec.Nie wiem co teraz robić!.Proszę o pomoc.Wolałabym odpowiedzi bez słów np.wal prosto z mostu .Ona napewno zrozumie.Też kiedyś była w twoim wieku.Ja to wszystko w innych tematach przeczytałam!Najlepszy byłby jakiś podstęp,żeby sama mi to zaproponowała.Dziękuję wszystkim, którzy zechcą mi pomóc.[/i]

[ Dodano: Sro 19 Maj, 2010 12:25 ]
Jak wcześniej napisałam najbardziej ucieszę się z "podstępów".
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Sro 19 Maj, 2010 18:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, czy już gdzieś się radziłaś?
No ale w kazdym razie odpowiem.

Po pierwsze - jak biustonosz dla 12-11-10-latki, to nie od razu czerwono-czarna koronka. Nie znam rozmiaru twojego biustu (i o niego nie proszę ^ ^), ale na początek polecam ci takie topy...Ot sportowe... Są b. wygodne. To tylko taka kwestia "techniczna" : )

No i niestety - podstępu wykorzystać nie możesz. Po prostu idź do mamy (np. jak będzie wieczorem oglądać TV, wtedy przeważnie ma się lepszy humor), i powiedz, że chciałabyś zacząć nosić stanik, aby czuć się w pełni komfortowo, bo na przykład na wf-ie.
Innych rad nie ma. To samo tyczy się wszystkich kwestii, jak na przykład rozmawia się z mamą o okresie czy o czymś w tym guście.

Może taka rozmowa nie należy do najmilszych rzeczy pod słońcem, ale naprawdę, warto jest. Tym sposobem można naprawdę szybciej osiągnąć celu, niż robiąc podchody. To samo tyczy się zaprzyjaźnianiem się (zamiast tajemniczego sposobu - zwyczajne "Cześć") i większości rzeczy na tym świecie.

Trza po prostu szczerym być. Weź głęboki oddech, idź do mamy...I załatwione : ) Daję ci na to gwarancję : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sro 19 Maj, 2010 19:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

chryste to tylko stanik, w pewien sposob rozumiem ze rozmowy o miesiaczce czy seksie moga byc krepujace. jestes dziewczynka czy chlopcem? stanik to dla kobiet taka sama czesc garderoby jak majtki czy spodnie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 19 Maj, 2010 22:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A poza tym.. Jeżeli nie ma potrzeby, to po co?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 20 Maj, 2010 16:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty - Jak to po co? Koleżanki mają ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 20 Maj, 2010 16:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No tak - piersi nie ma, to chociaż niech biustonosz będzie :d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 22 Maj, 2010 13:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
No tak - piersi nie ma, to chociaż niech biustonosz będzie :d

do niedawna tak samo nosilam wiec prosze sie nie smiac! :P wiecej gabki niz cycka :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 22 Maj, 2010 14:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere, ale nie masz 12 lat;p Niedługo na 13 urodziny rodzice będą musieli silikony fundować biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Sob 22 Maj, 2010 14:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nasty, a skąd wiesz ile temu to dla niej niedawno? Może to parę miesięcy, a może to parę lat Smile

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 22 Maj, 2010 15:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

niedawno to niedawno Razz
nooo z tymi sylikonami to prawda, prezent komunijmy w sam raz biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 22 Maj, 2010 20:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Biorąc pod uwagę, że jesteśmy w podobnym wieku.. Czas naturalnego rośnięcia piersi mamy już za sobą;p

Rozumiem, że to przeż ciąże?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymsajK@ Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 07 Paź 2009
Posty: 31
PostWysłany: Sob 22 Maj, 2010 21:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedzi!
Mama zamówiła mi dziś 3 staniki jak oglądałyśmy w internecie ofertę innych gazetek!
Jeszcze raz dziękuję i wszystkich pozdrawiam!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 23 Maj, 2010 22:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
Biorąc pod uwagę, że jesteśmy w podobnym wieku.. Czas naturalnego rośnięcia piersi mamy już za sobą;p

Rozumiem, że to przeż ciąże?

niezupelnie :) w listopadzie powiekszalam z mikroskopijnych na d :P mam nadzieje ze jakos drastycznie sie nie powieksza w tym okresie bo lekarze nastraszyli mnie wymiana wkladek, ale pozyjemy zobaczymy :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |