| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Jestem Chuda
Autor Wiadomość
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Czw 26 Sie, 2004 10:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja nie widzę w tym problemu. Rodzina mówi na mnie szkielet,koścista, chuda, patyk itp.
Ale ja się nie przejmuje. Mam o.k 147, 12 lat i ważę 33 kg !
I co ja mam powiedzieć. Na moje palce są za duże pierścionki, a na rękę branzoletki. Kciuk mojego taty jest prawie równy z moję ręką (no może troche przesadziłam;)).
Ale kilka koleżanek mi tego zazdrości. My ,,szkielety" mamy inną przemianę materii.
Fajnie być ,,kruszyną" Wink.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
kasiulka14latek Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 05 Sie 2004
Posty: 52
PostWysłany: Czw 26 Sie, 2004 20:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mloda przy wzroscie 147cm i wadze 33kg to ty az taka kruszynka nie jestes. to znaczy dobrze wazysz moze z wygladu jestes chuda...

_________________
to ja powróciłam- kasia 14latek. marcin, wciąż Cię kocham i nigdy nie przestanę....Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9596579
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Czw 26 Sie, 2004 21:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Młoda co w tym fajnego ? Rzeczy na tobie wiszą .. Ktos cie klepnie i Ci sie kosc polamie ( no moze przesadzilam Razz ). Same koscie tylko ... Confused Mi sie nie podoba takie cos ... Tylko koscie widac Confused I zgadzam sie z kasiulką ... Az tak bardzo chuda to Ty nie jestes ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Czw 26 Sie, 2004 22:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam 11 lat, gdzieś 148 cm wzrostu i 36/37(tak mi się ostatnio na wadze 'wacha'Wink ale miałam kiedyś przez ponad rok 34 kg! Shocked ) kg.

Koleżanki mi mówią że jestem strasznie chuda, siostra że gruba(Neutral), rodzice że w normie, a na tej stronie do której ktoś dał link, pisze że mam niedowagę... No i co ja mam o sobie myśleć?Razz Może Wy mi powiecie?Smile

_________________
Patataj...

Luka - tęsknie za Tobą konisiu... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
kasiulka14latek Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 05 Sie 2004
Posty: 52
PostWysłany: Pią 27 Sie, 2004 10:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w tej stronie to podajesz tylko wage i wzrost i na tej podstawie oni to obliczaja. ale z wygladu mozesz niewygladac na dziewczyne ktora ma niedowage tak jak np. ja. mam 158/159cm (nie jestem pewna) a waze ok 44kg. i tez pisze ze mam niedowage, a mam grube nogi, szerokie biodra i "tyleczek" calkiem spory. wiec my nie mozemy stwierdzic czy jestes za chuda bo cie nie widzimy. mi rodzice wmawiaja ze jestem gruba (ja to wiem biggrin Razz) ale przy wadze 36/37kg i wzroscie 148 to dobrze wazysz. niewydaje mi sie abys byla "kruszynka"..... ale nie wiem bo cie nie widzialam... SmileRazzbiggrin

_________________
to ja powróciłam- kasia 14latek. marcin, wciąż Cię kocham i nigdy nie przestanę....Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9596579
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pią 27 Sie, 2004 10:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Klacz- siostra się pewnie z Tobą spiera. Twoja waga jest w normie a jak juz to masz lekką niedowagę.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vandit Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 33
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 31 Sie, 2004 14:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Masz widocznie bardzo dobra przemiane mateii. Jesli tak, to jedzienie Ci nic nie pomoze. Poprostu bedziesz chudziutka i tyle =] Pozdrofko ;-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Sro 01 Wrz, 2004 22:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aha dzięki Very Happy

ps. kruszynka nie jestem na pewno. Przerosłam sporo osób w klasie, ale jestem chyba 'cieńsza' ciut hehe:D

_________________
Patataj...

Luka - tęsknie za Tobą konisiu... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
pechowa ona Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 06 Wrz 2004
Posty: 90
PostWysłany: Sob 18 Wrz, 2004 09:00   Hej Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Widac masz az za dobra przemiane materii Wink Nie mysl ze jesli zjesz 2 czekolady na dzien to przytyjesz. Moze i bys troche przytyla ale lezalabys juz w szpitalu na watrobe. Mnie tez takie cos czeka. Mam malo magnezy i przez to jem duzo czekolady, wypijam litr coli na dzien (jak nie wiecej) i watrobe mam pewnie juz doszczetnie zniszczona... Idz najlepiej do dietetyka ktory zaleci ci odpowiednia diete. Jesli chcesz napisz do mnie maila: tina11_sl@interia.pl i podaj mi twoja grupe krwi a ja podam ci produkty od ktorych powinnas przytyc PAPA

_________________
Najpiękniejszy uśmiech ma ten, kto wiele wycierpiał.. (:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2071312
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Sob 18 Wrz, 2004 19:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pod żadnym pozorem nie jedz co dziennie macdonalda można od tego przytyć ale to jest bardzo nie zdrowe i jeżeli chcesz żebym Ci to obrzydziła to powiedz od razu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 18 Wrz, 2004 20:03   

Anonymous napisał/a:
Ja mam13 lat i warze 31kg czy to duzo:)??? Przy wzroscie 167.
POZDROWIONKA


Nie wierzę w to, żebyś ważyła przy wzroście 167 cm 31 kg! Ja ważę 33 kg przy wzroście 147. Mam 14 lat! Kurdupel jeden i to chudy Sad
Jednak inni mi mówią, że już nie jestem taka strasznie chuda jak kiedyś (bo byłam straszliwie). Mówią mi, żebym jeszcze bardziej przytyła, ale nie potrafię Sad
mam taką przemianę materii, że napcham się słodyczami i nie tyję Sad
To okropne! Chuda jestem! Wstydzę się już nawet chodzić na basen, czy też ćwiczyć na WF-ie w krótkich spodenkach! Ja się wstydzę! Tyję tylko na brzuchu Confused
Brzuch mam taki bardziej grubszy, a jeśli chodzi o ręce i nogi - szkielet! Wolałabym na brzuchu być chuda, a jeśli chodzi o nogi i ręce - grubsze, a nie takie chude! Crying or Very sad
Powrót do góry
marcia
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 16 Paź, 2004 18:26   alez spoko

ej ja tesh jestem chuda :) duzo jem , tesh mnei to wkurzalo ale ty jestes chudziutka itd, ale powiem jedno, zrozumialam ze powinnam sie cieszyc . mamy zaczepista przemiane materii. w starosci bedziesz sie cieszyc swoja sylwetka a twoje rowiesnice bede grube i brzeydkie :wink: :wink:
Powrót do góry
MeGi111 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Lis 2003
Posty: 195
PostWysłany: Sob 16 Paź, 2004 22:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A według mnie nie ma sposobu na przytycie... Niektóre osoby poprostu mają taką budowe i przemianę materii... Mam taką koleżankę... Strasznie chudziutka, strasznie drobniutka a je co przerwe kanapke... Wychodzi, że w szkole je przeciętnie koło 8 kanapek!! A i tak nic nie tyje... Wiele zależy właśnie od tego....

Za to ja czyuję się załamana :/ jejq... jakie wy wszystkie chude jesteście!! Ja to aż o swojej wadze i wzroście się nie wypowiadam :/ Chociaż... podobno najbardziej liczy się nie ile się waży, ale jak się wygląda... Każdy jak "strzela" ile ważę, podaje pare kg mniej Smile Chociaż będę się chyba niedługo musiała za jakieś ćwiczenia wziąć żeby w lecie w stroju kąpielowym jakoś wyglądać Razz

_________________
"... Idąc ulicą zauważ biednego kamyka,
jesiennego liścia, zapracowaną mrówkę,
małego wróbelka, jedną chmurkę na niebie,
pierwszą kroplę deszczu na sobie
i uśmiechnij się do siebie
i bądź z siebie dumny,
że potrafisz to wszystko zauważyć..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4715251
zazulita Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2004
Posty: 346
PostWysłany: Nie 17 Paź, 2004 19:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam taką samą sytuację i naprawde nie ma się co przejmować. Poprostu nie masz tendencji do tycia i na to nic nie poradzisz!!

_________________
zazulita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8619585
ewqq-niezalogowana
Gość
PostWysłany: Nie 17 Paź, 2004 19:00   

Ja mam dobrą wagę, ale złą figurę. Jestem dosyć wysoka jak na swój wzrost. Ale poprostu mam na czym siedzieć i gdzie upchać jedzenie. Nie wiecie o co chodzi? Siedze na moim nieco większym tyłku, a wpycham jedzenie do odstającego brzucha. Ale mam to po babci. Moja mama i siostra też tak mają. Moje dzieci też to będą musiały jakoś przeżyć (oby ich to nie trafiło!!)...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |