| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
niech wszystkie dziewczyny tu napisza ;) prosze...
Autor Wiadomość
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Sro 25 Sie, 2004 21:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

-Prawie 14 lat
-w około 85,pod około 70
-48-50 kilo.
-163 cm.
-mam od lipca 2003(a regularnąod lutego tego roku:D)
-Tak-70B
-mam...dośc dużobiggrin
-no..raczej....oczywiście tylko między miesiączkami:D
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Zbulwersowana
Gość
PostWysłany: Sro 25 Sie, 2004 21:38   

JAK MOŻNA ZAKŁADAĆ TAKIE PERWERSYJNE TEMATY?! GDZIE SĄ MODERATORZY DO JASNEJ CIASNEJ! WY TU DZIECI PSUJECIE! BAN BAN BAN!! BAN DLA TEGO SZATAŃSKIEGO FORUM! AKYSZ DIABOLE! I KTO TO WIDZIAŁ, ŻEBY 13-LATKI GOLIŁY SOBIE OKOLICE BIKINI?! NO ISTNA SEKTA! BAN!
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sro 25 Sie, 2004 21:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

??Neutral . Dorosła sie odezwała ... To forum nie jest szatanskie ... jak cos nie pasi - to nara >Neutral . Buahhahahaha od kiedy nalezy sie do sekty jak sie woli włosy w okolicach bikini ? <lol2> Buahhaahahha . No to mnie rozsmieszyłas . A , na forum nie są tylko 13 latki ... są 15 latki 16 ( chyba ) 11 , 12 , 10 , 9 i moze 8 :] .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ZBULWERSOWANA
Gość
PostWysłany: Sro 25 Sie, 2004 22:00   

NOO KOLEJNA OTUMANIONA! DZIECKO, JEST JESZCZE DLA CIEBIE RATUNEK! TYLKO MUSISZ CHCIEĆ Z TEGO WYJŚĆ! DZIECKO! RATUJ SIĘ PÓKI NIE JEST ZA PÓŹNO! BÓG Z TOBĄ!!!
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sro 25 Sie, 2004 22:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jejq ... Smiac mi sie z ciebie chce RazzRazz:p . Buheehheheheehhe ..... nie chce sie ratowac ... Wiecej nie będe Ci odp. bo to jest nie pod temat ... The end naszej "rozmowy ' ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
PostWysłany: Sro 25 Sie, 2004 22:06   

CO ZA BIEDNE, GŁUPIE, 12-LETNIE DZIECKO. NIE WIE BIEDNA GŁUPIUTKA, 12-LETNIA DZIEWCZYNKA CO TO PROWOKACJA. TO MNIE CHCE SIĘ SMIAĆ Z TEGO FORUM.
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sro 25 Sie, 2004 22:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sluchaj .. nie jestem glupia .. Jesli cos chcesz to prosze o PW . No to sie smiej .. :/ Dorosła kobieto ;|
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dexter Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Lip 2003
Posty: 328
PostWysłany: Sro 25 Sie, 2004 22:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zbulwersowana napisał/a:
JAK MOŻNA ZAKŁADAĆ TAKIE PERWERSYJNE TEMATY?! GDZIE SĄ MODERATORZY DO JASNEJ CIASNEJ! WY TU DZIECI PSUJECIE! BAN BAN BAN!! BAN DLA TEGO SZATAŃSKIEGO FORUM! AKYSZ DIABOLE! I KTO TO WIDZIAŁ, ŻEBY 13-LATKI GOLIŁY SOBIE OKOLICE BIKINI?! NO ISTNA SEKTA! BAN!


Jak się nie podoba to jazda z powrotem na forum młodzieży wszechpolskiej.

_________________
"To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości"
------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 26 Sie, 2004 07:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

o bosz ta osoba mnie rozwaliła, tak jestem sekciarą ponieważ przycinam sobie obolice bikini ;] to że mam okres znaczy że ejstem szatanem jak to mówią "ziomki" WYPASIK Wink

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Czw 26 Sie, 2004 14:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zbulwersowana napisał/a:
JAK MOŻNA ZAKŁADAĆ TAKIE PERWERSYJNE TEMATY?! GDZIE SĄ MODERATORZY DO JASNEJ CIASNEJ! WY TU DZIECI PSUJECIE! BAN BAN BAN!! BAN DLA TEGO SZATAŃSKIEGO FORUM! AKYSZ DIABOLE! I KTO TO WIDZIAŁ, ŻEBY 13-LATKI GOLIŁY SOBIE OKOLICE BIKINI?! NO ISTNA SEKTA! BAN!

Wiesz co? Piwiem Ci jestedno: Jesli to nie żart to serdecznie Ci współczuje Wink Pewnie naoglądałaś się telewizji Trwam albo w szpitalu przy porodzie upuścili cię na podłoge i walnęłaś się w główke Razz Co w tym temacie jest niby nie tak? To chba normalne że 11-13 letnie dziewczyny mają okres a 13-16 letnie golą sobie pachy czy okolice bikini..nierozumiem co w tym złego? To tylko włosy! Hmm...Suuuuper...To znaczy że ja ejstem jakas niedouczona bo niewiedziałam to że jak dziewczyna sie goli oto jest sekciara Razz W takim razie 3/4 młodzieży to sataniści :-) Ehh...Mysle że to dobrze że istnieje takie forum..przynajmniej dzieci w okresie dojrzewania nie będa miały zadnych stresów i wątpilowści co do swojego ciała i będą wiedziały co się z nimi dzieje,...no pewnie! jasne że lepiej powiedziec dziecku że bocian je przyniósł,...przeciez tak jest łatwiej bo nic nie trzeba tłumaczyć :/ Zastanów się troche zanim coś napiszesz Ok?

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
LaLiNkA
Gość
PostWysłany: Czw 26 Sie, 2004 15:03   

-13 LAT
-biust 84, pood-75
-54
-154
-tak, od 11 roku życia
-75b
-taak, ale się golę
-tak, od 9 r.ż.
Powrót do góry
LaLiNkA
Gość
PostWysłany: Czw 26 Sie, 2004 15:06   

ZBULWERSOWANA, TY SIĘ DOBRZE CZUJESZ?, TO ŻE TY SOBIE NIE GOLISZ WŁOSÓW ANI NIE MASZ OKRESU TO NIE ZNACZY ŻE MY NIE MOZEMY TEGO ROBIĆ
Powrót do góry
słoneczko Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Cze 2004
Posty: 121
PostWysłany: Czw 26 Sie, 2004 15:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja sie chyba nie bede wypowiadać bo coś mi sie wydaje że jestem za stara troszke (1Cool i dawno mam to za sobą.
wydaje mi sie że rozwijasz sie prawidłowo i nie musisz sie martwić brakiem okresu poczekaj cierpliwie a napewno sie niedługo zjawi. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8725800
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 26 Sie, 2004 16:47   

1. 11 lat
2. Nie powiem
3. 38-40 kg
4. 158cm
5. Jeszcze nie ale już nie długo :-)
6. 75 aa
7. w miejscu intymnym dużo,czarne i kręcone, pod pachami jest troche, ale już je widać
8. Tak, od ponad roku
Powrót do góry
ewqq Płeć:Kobieta

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 6
PostWysłany: Pią 27 Sie, 2004 13:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1) 12 latek
2) chyba źle mierzę Razz
3) 40kg
4) 155cm jak nie więcej Razz
5) nie
6) od dawna biggrin ale nie wiem jaka to numeracja na polskią
7) na dole od dawna, raz podcięłam i nie chcę więcej Razz a pod pachami już ciemnieją
Cool tak, od dawna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |