| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
PRACA...A PRACA
Autor Wiadomość
JA
Gość
PostWysłany: Sro 25 Sie, 2004 12:07   PRACA...A PRACA

Hi,ja mam do piero 14 lat i juz wiem gdzie chce pracowac, ja chce byc ta co robi to za pieniądze. Wiem ze to jest glupie i nie odpowiedzialne, ale ja juz nie jestem dziewica(mam dopiero 14 lat).Co mam robic zeby ten zawod wydal mi sie glupi zebym chociarz chciala pracowac jako sprzątaczka???Czy to moze bnyc tylko chwilowa passa ktura trwa u mnie juz jakieś 3 lata???acha w wieku 12 lat juz nie bylam dziewica.
Przejdź na dół
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 25 Sie, 2004 12:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Coś wydaje mi się,że ten post ma charkter jajcarski...
To może być "chwilowa passa", która zdarza się często w okresie dojrzewania...Choć muszę przyznać,że to naprawdę czysta głupota w wieku 12 lat już nie być dziewicą... Rolling Eyes Żal mi Ciebie...

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka14latek Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 52
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 25 Sie, 2004 12:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie wiem co masz zrobic... moze pomysl sobie jak faceci, ktorzy chodza .a (nazwijmy po imieniu) dziwki zeszmacaja te kobiet/dziewczyny. wyzywaja, robia z nimi co chca, traktuja jak szmaty, zabawki... nie wiem czy pozniej moglabys znalesc chlopaka a co dopiero meza... kobiety tez jesli chca moga byc niezalezne i pelnic wysokie stanowiska. pomysl otym... Smile mam nadzieje ze ci przejdzie... !!!

_________________
to ja powróciłam- kasia 14latek. marcin, wciąż Cię kocham i nigdy nie przestanę....Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9596579
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Czw 26 Sie, 2004 14:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Eh...Ona chyba sobie jaja robi bo żadko spotyka się 12-latki które nie sa juz dziewicami..Eh..przecież to jest żałosne jesli to jest prawda i zostawiam to bez koemtarza..rób co chcez to twoje zycie ale zebys potem nie załowała. :/

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
słoneczko Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Cze 2004
Posty: 121
PostWysłany: Czw 26 Sie, 2004 16:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mnie też wydaje sie to nieprawdopodobne no ale jeśli to prawda to puknij sie dziewczyno w głowe Exclamation stracić dziewctwo w wieku 12 lat to bardzo nieodpowiedzialne i głupie posunięcie.nie wiem co ci więcej powiedzieć bo nie spotkałam sie z takim czymś nigdy wcześniej ale wydaje mi sie (i mam taką nadzieje) że to chwilowe i ci to minie.lepiej sie nad tym zastanów bo przez takie coś mozna sobie zmarnować reszte życia.pomyśl nad tym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8725800
kasiulka14latek Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 52
PostWysłany: Czw 26 Sie, 2004 18:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiecie co?? to moze byc prawda bo na innym forum co drugi temat jest o tym. wejdzcie same: www.victor-junior.pl no i tam wybierzcie forum dojrzewanie Razz

_________________
to ja powróciłam- kasia 14latek. marcin, wciąż Cię kocham i nigdy nie przestanę....Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9596579
Gość
PostWysłany: Czw 26 Sie, 2004 20:49   

czy mowisz prawde, czy nie; dobrze ci radze: idz do psychiatry
btw: tylko nie dawaj mu d***
Powrót do góry
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 26 Sie, 2004 21:16   

Nie bardzo rozumiem co ma praca do braku dziewictwa.
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 26 Sie, 2004 23:02   

Z tego co zrozumiałam to nie jesteś dziewicą od 12 roku życia i chcesz być sprzątaczką... co to ma do siebie i po co to nam? Ten temat nie ma sensu
Powrót do góry
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 27 Sie, 2004 08:15   

Nie no bez przesady. Jak już masz to robić to rób ze swoim chłopakiem, a nie z tym z kim popadnie. Jak już będzies zmiała męża, to już możesz robić non stop. Dzień i noc. Ile razem zdłołacie. Ale nie za pieniądze z obcymi facetami. Co oni sobie w trakcie seksu o Tobie pomyślą? Sorry za wyrażenie: 'Co za dziwka'. Ale i tak go by też nie obchodziło to, choć co o Tobie myśli, bo przynajmniej się cieszy z tego, że w ogóle wkońcu jest ktoś z kim może to robić...
Wiesz co by myślała o Tobie rodzina? Znajomi? Przecież prostytutki ubierają się jak niewiadomo co. Odrazu by się skapnęli co robisz, kim już właściwie jesteś i czym się zajmujesz. Wiesz co? Nie pisz głupich postów i sobie również z nas jaj nie rób i pewnie po przeczytaniu tego postu myślałaś, że jestem tak naiwne, że Ci uwierzę...
Niestety się pomyliłaś Smile
Aha... w wieku 12 lat jest chyba raczej głupio stracić dziewictwo. Najlepiej je już starcić conajmniej po ślubie - trzea siebie szanować. Seks można uprawiać dopiero od 15 roku życia, 'dziewczynko'.
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pią 27 Sie, 2004 09:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Elfka- autorce chodziło o to,że nie jest już dziewicą i chce zostać...prostytutką. A z tą sprzątaczką to chodziło o to,co ma robić,żeby tamten zawód jej obrzydł i chciała zostać chociaż sprzątaczką...
Maciek-jeszcze jedne taki głupi post i nie ręczę za siebie...

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 27 Sie, 2004 10:42   

mroweczka napisał/a:
Elfka- autorce chodziło o to,że nie jest już dziewicą i chce zostać...prostytutką. A z tą sprzątaczką to chodziło o to,co ma robić,żeby tamten zawód jej obrzydł i chciała zostać chociaż sprzątaczką...
Maciek-jeszcze jedne taki głupi post i nie ręczę za siebie...

Źle zrozumiałam heh...
A więc teraz rozumiejc ten post. Nie rób tego, bo sracisz sama do siebie zaufanie, sama siebie będziesz uważać za *(ścierkę)*. A po za tym co to za zarabianie, lepiej już roznosić ulotki, przyklejać plakaty, albo coś, to jest na pewno o wiele bezpieczeńsze,a też zarobisz choć mniej i trudniejszą pracą.
Powrót do góry
ewqq Płeć:Kobieta

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 6
PostWysłany: Pią 27 Sie, 2004 12:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gościówa napisał/a:
Eh...Ona chyba sobie jaja robi bo żadko spotyka się 12-latki które nie sa juz dziewicami..Eh..przecież to jest żałosne jesli to jest prawda i zostawiam to bez koemtarza..rób co chcez to twoje zycie ale zebys potem nie załowała. :/


Hmmm... Stracieć dziewictwo w takim wieku??? A może to gwałt? Gościówa, popieram twoje zdanie. Poza tym prostytucja się może nie tylko nie opłaca, bo słyszałam że dają 100 złotychh za noc, ale jest to przecież niebezpieczne. Skąd masz wiedzieć, czy koleś z którym idziesz do łóżka nie ma wirusa HIV albo czzegoś. Przecież go nie znasz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość
PostWysłany: Pią 27 Sie, 2004 17:30   

No dobra macie racje. Zrobiłem sobie kował bo chciałem sie dowiedzieć co byście poradziły, i jak byście zareagowały no i gratulacje, dla wszystkich którzy mnie rozszyfrowali. I tak wogóle to nie jestem dziewczynką a i dziewictwa też nie moge stracić, jestem chłopakiem 17 ;etnmim i ...
Powrót do góry
tina
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 27 Sie, 2004 17:41   

jestem pod wrażeniem no dobra ale oka po co ci to było wiedzieć????
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |