| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Twoje pierwsze o.b.
Autor Wiadomość
Dexia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Cze 2004
Posty: 67
PostWysłany: Sro 18 Sie, 2004 22:44   Twoje pierwsze o.b. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś kupił już Twoje pierwsze o.b.? Jeśli tak to co to zawiera? i Ile kosztuje? Gdzie można to nabyć?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 19 Sie, 2004 08:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

troche mnie rozśmieszył ten post (a raczej jego forma Wink) no ale cóż, swoje pierwse O.B. już kupiłam, były w nim tampony i ulotka informacyjna a to wszystko zapakowane w ładne pudełeczko Mr. Green kupiłam je za 4,75 w kiosku koło mojej szkoły =D można kupic je we wszystkich sklepach kosmetycznych, supermarketach, przydrożnych sklepikach, kioskach oraz aptekach!

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Michaś Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 12 Sie 2004
Posty: 10
PostWysłany: Czw 19 Sie, 2004 11:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no masaa ... ale ludzie maja czasem problemy Razz bez urazy ale tak samo mozesz zapytac o to co jak ile i gdzie mozna kupic opakowanie kondonow Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5155136
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 19 Sie, 2004 13:20   

Następny post o tamponach... chyba ktoś powinien zrobić przyklejony na temat tamponów, bo co chwile ktoś pyta o to samo... ludzie pzeglądajcie tematy zanim coś dacie.
Powrót do góry
Czerwony Miś Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 44
PostWysłany: Czw 19 Sie, 2004 14:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ee ja tam jeszcze tamponów nie urzywałam... narazie nie mam takiego zamiaru :] a jak bede chciala to nie bede musiala kupywac bo dostalysmy w szkole 6 tamponów z taka ksiazeczka i kalendazrzykiem a wszytsko w takiej zielonej kosmetyczce Razz wzielam sobie 3 takie kosmetyczki Razz wiec mam pod dostatkiem Razz hehehe
...
---> Nenar.. takkk One..

_________________
"Czarno-Czerwony miś, szyty biała nitką, wypełniony ryżem..."
"Czarno-Czerwony miś podobny do Lenina zapatrzył się na gwiazdkę..."
"Czarno-Czerwony miś lubi kiedy nie wie co go czeka..."
<B>Wrzuciłam zdjęcia do albumu!</B>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1639080
Paulka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 06 Cze 2004
Posty: 63
PostWysłany: Czw 19 Sie, 2004 16:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A co to jest Twoje pierwsze O.B. ????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dexia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Cze 2004
Posty: 67
PostWysłany: Czw 19 Sie, 2004 19:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Och dziewczyny... Mi chodziło o taki zestaw "Twoje pierwsze o.b.". Kiedyś czytałam o nim w gazecie. Nie chodziło mi tu o zwykłe opakowanie tamponów. U mnie w sklepach tego nie ma więc pytam was.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Czerwony Miś Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 44
PostWysłany: Czw 19 Sie, 2004 19:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ahaa.. a no u nas tez nie ma raczej.

_________________
"Czarno-Czerwony miś, szyty biała nitką, wypełniony ryżem..."
"Czarno-Czerwony miś podobny do Lenina zapatrzył się na gwiazdkę..."
"Czarno-Czerwony miś lubi kiedy nie wie co go czeka..."
<B>Wrzuciłam zdjęcia do albumu!</B>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1639080
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pią 20 Sie, 2004 16:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pierwszy raz o takim czyms słysze...no chyba ze ci chodzi o taki zestaw który zamawia się na próbe za darmo w internecie..to sa chyba dwie paczuszki ob i ksiązeczka...ale tego nie ma w sprzedazy...jesli nie o to ci chodzilo to nie wiem

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Pią 20 Sie, 2004 22:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja tez o tym czytałam Smile i chciałam se takie cuś kupić tylko że nie ma Sad niestety....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blandzia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 19 Lip 2004
Posty: 62
PostWysłany: Sob 21 Sie, 2004 14:34   Re: Twoje pierwsze o.b. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dexia napisał/a:
Czy ktoś kupił już Twoje pierwsze o.b.? Jeśli tak to co to zawiera? i Ile kosztuje? Gdzie można to nabyć?

NIe wiem czy chodzi ci o specjalny zestaw "moje pierwsze ob", ale jesli tak to zawira on chyba tampony, kalendarzyk, i ksiazeczke i kosztuje 6-8 zł.

_________________
http://pieskie-zycie.mylog.pl/- moj blog o psach
http://blandzia.talk.pl/- moj blog- **
http://moje-zapiski.eblog.pl/- mój blog-***
http://wszystkie-kolory-teczy.blog.onet.pl/ -****
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3006137
Blandzia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 19 Lip 2004
Posty: 62
PostWysłany: Sob 21 Sie, 2004 14:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

u nas jest! jest w tym kalendarzyk, tampony oczywiscie i ksiazeczka, ale tego nie kupilam bo narazie nie uzywam tamponow. Szczeze to pare osob mi odradzalo Wink

_________________
http://pieskie-zycie.mylog.pl/- moj blog o psach
http://blandzia.talk.pl/- moj blog- **
http://moje-zapiski.eblog.pl/- mój blog-***
http://wszystkie-kolory-teczy.blog.onet.pl/ -****
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3006137
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Wto 24 Sie, 2004 20:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm..a w gazecie pisali, że jest tam tez pudeleczko jakies na tampony Rolling Eyes ...ale z tego co pisze Blandzia wynika, że nie..no cóz Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Wto 24 Sie, 2004 22:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłam. I polecam dla wszystkich dziewczyn które boją się użyć tamponów !
Jest tam super-extra poradnik (napisany w podobnym stylu jak "między nami kobietkami"), takie różowiaste pudełeczko na tampony i zestaw 8 tamponów mini. Cena nie jest taka zła... ja kupiłam za 6 zł i coś, ale kupowałam w 'Selgrosie'.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewqq Płeć:Kobieta

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 6
PostWysłany: Pią 27 Sie, 2004 14:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A gdzie można zamówić darmowe próbki tamponów? Wyczytałam tak również na innej stronie, gdzie dziewczyna mówiła coś o tym ale nie podała strowy www gdzie się zamawia. Jak wiecie to powiedzcie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |