| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
rozstepy
Autor Wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 25 Sie, 2004 14:44   rozstepy Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ma ktos jakieś sposoby na orzstępy? bo mnie bardzo denerwują, mam je na posladkach i na uchach i okropnie brzydko wyglądają i nie wiem jak moge sobie z nimi poradzić Sad ma ktoś jakieś sposoby żeby je zlikwidować?

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
kasiulka14latek Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 05 Sie 2004
Posty: 52
PostWysłany: Sro 25 Sie, 2004 14:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja osobiscie ich nie mam ale slyszalam o jakichs kremach i cwiczeniach na rozsteby. sa chyba jakies balsamy czy cus...

_________________
to ja powróciłam- kasia 14latek. marcin, wciąż Cię kocham i nigdy nie przestanę....Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9596579
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sro 25 Sie, 2004 16:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Yyyy ... A mozecie mi powiedziec co to jest ? Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 25 Sie, 2004 21:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wyglądające jak "blizny" paski (popękane jakieś tam cosie) które pogą pojawić się na udach, biodrach, pośladkach, brzuchu oraz piersiach. Zazwyczają pojawiają się u kobiet w ciąży (ponieważ mają bardoz rozciągniętą skorę) oraz u dorastającej młodzieży.

Jeżeli nie wiecie jak pomóc to nie piszcie bezsensownych postów (bez obrazy) tyczyło się to posów typu post kasiuli

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 26 Sie, 2004 09:12   

Mój kuzyn ma 24 lata i jak się przebierał, to ściągnął koszulkę i patrzę na jego brzuch: straszne rozstępy! Takie fioletowe jakby ktoś mu nożem porobił rany i zostały tylko blizny...
Jest on strasznie gruby, waży 117 kg. Jeśli nie wierzcie, to nie musicie, ale nie tylko na świecie są sami zgrabni przystojniacy.
Powrót do góry
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Czw 26 Sie, 2004 09:25   Re: rozstepy Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

panienka_wierzba napisał/a:
ma ktos jakieś sposoby na orzstępy? bo mnie bardzo denerwują, mam je na posladkach i na uchach i okropnie brzydko wyglądają i nie wiem jak moge sobie z nimi poradzić Sad ma ktoś jakieś sposoby żeby je zlikwidować?


Mam taki sam problem! Mam je tylko na udach , ale nie wiem jak je zlikwidowac , mam je chyba juz od roku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
słoneczko Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Cze 2004
Posty: 121
PostWysłany: Czw 26 Sie, 2004 14:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

też mam taki problem i nestety nie da sie ich juz zlikwidować ponieważ rozciągniętą skórę nie da sie znowu złączyć.niestety musimy już z tym żyś jedynym pocieszeniem jest to że po jakimś czasie te różowofioletowe pręgo stają sie mniej widoczne przybierając kolor perłowy.słyszałam że nacieranie sie rękawica czy sucha gąbka moze poprawic ukrwienie naszej skóry co może zmniejszyć wystapienie kolejnych rozstępów.a co do tych kremów czy żeli to nie wiem bo nie stosuje ale wydaje mi sie że to zapobiega wystąpienu następnych ale nie leczy bo niby jak.chociaż dzisiejsza nauka moze czynić cuda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8725800
kasiulka14latek Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 05 Sie 2004
Posty: 52
PostWysłany: Pią 27 Sie, 2004 10:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sa w aptekach mascie na rozstepy. musisz tez koniecznie uzywac balsamu ujedrniajacego. to powinno pomuc. napewno da sie je zlikwidowac. wedlug mnie to balsamy ujedrniajace powinny pomoc.

_________________
to ja powróciłam- kasia 14latek. marcin, wciąż Cię kocham i nigdy nie przestanę....Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9596579
Juwenta Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 224
PostWysłany: Sob 28 Sie, 2004 10:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Podobno roztepy można usunąć laserowo, ale nie sądze by ktoś był tym zainteresowany.... Smile Mi kiedyś koleżanka mówiła że używała jakiejś maści która na prawde spowodowała ze jej całkowicie zniknęły (i te różowe i juz te starsze, białe) ale nie wiem jaka to maść a szkoda.... używam tam jakiejś jednej ale nie pomaga Sad Na powstałe rozstepy maści moze nie pomogą ale mogą pomóc by nie powstawały nowe. I nie musi to być specjalnie krem przeciw rozstepom, moze to być zwykły nawilżający krem do ciała (np. Nivea), bo najważniejszy jest masaż skóry, to by skóra zrobila sie bardziej elastyczna, ukrwiona, jędrna itd. bo wtedy przy wzroście wagi skóra sie tak 'drastycznie' nie rozściąga powodujac te pręgi na ciele.

_________________
Boso ale w ostrogach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 28 Sie, 2004 14:43   

Trudno iść do apteki i spytać o krem na rozstępy?! Są takie dla ciężarnych i nie tylko np. z firmy Penaten czy jakoś tak.... Confused
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sob 28 Sie, 2004 16:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też nie mam rozstępów, ale wiem co trzeba zrobić Wink
Moja mama ma rozstępy i używała już różnych maści i kremów... raczej jej nie pomagały... Teraz używa antycellulitowego peelingu myjącego Dr Ireny Eris (nie wiem, czy to forma czy nazwa, ale pisze wielkimi literami 'Lirene', a pod spodem małymi 'dermoprogram' Smile )
Więc chciałam powiezieć, że to mamie pomaga, znacznie zmniejszyłą jej się ilość rozstępłw (miała je po ciąży na udach)...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |