| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Trądzik
Autor Wiadomość
Buziaczek Płeć:Kobieta

Dołączyła: 28 Sie 2004
Posty: 19
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 30 Sie, 2004 11:42   Trądzik Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Siema Exclamation Zna ktoś dobre leki na trądzik Question To może być śmieszne że mam już trądzik i ide do 4 klasy czy to normalne?Moja mama mówi że już dojrzewam czy to prawda?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
słoneczko Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Cze 2004
Posty: 121
PostWysłany: Pon 30 Sie, 2004 12:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to całkiem noramlne że masz trądzik i to że sie zorwijasz.powinnas używać toników antybakteryjnych,czesto myś twarz specjalnymi żelami antybakteryjnymi do cery trądzikowej i polecam "afrodyte"to taki płyn do przemywania twarzy wacikiem skuteczny przynajmniej na moje pryszcze,jest niedroga i dostaniesz ja w aptece.
nie powinnaś wycisakć pryszczy bo później zostaja małe dziurki które wyglądaja mało estetycznie,jeżlei sie już na to godzisz to powinnaś robić to chusteczką aby zarazki nie dostały sie do ranki bo może zacząć ropieć i wtedy bedzie znacznie gorzej.
jeśli masz pojedyncze wypryski polecam punktowe żele czy coś takiego na szybsze gojenie.aby zaretuszować mozesz wypróbować antybakteryjny korektor na wypryski.
pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8725800
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 30 Sie, 2004 18:14   

I co z tego, że idąc do 4 klasy masz trądzik Wink
Poprostu dojrzewasz. Na trądzik pomoże Ci żel do mycia twarzy antybakteryjny, np. 'Nastolatki', 'Crearasil' <--- czy jak to się pisze Smile
Również tonik i inne płyny dotyczące do zwalczania trądzika.
Powrót do góry
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 30 Sie, 2004 20:53   

Clerasil total control Smile ja tego uzywam nie jest mi jakoś super potrezebny ale jednak i wydaje mi się że on jest dobry bo odświeża i wogule ... pozdrowionka!!!!!!! Very Happy
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 30 Sie, 2004 21:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Clerasil total control- a to nie jest czasami dla dziewczyn? Czy mi sie tylko tak zdaje? Smile

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pon 30 Sie, 2004 22:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak, zdecydowanie wszystkoe rzeczy z Clerasil'u (czy jak to tam odmienić Razz)
Ja używam ostatnio takie nawilżone płatki do całego ciała. Są znakomite. Nic innego nie jest potrzebne, one tak oczyszczają skórę, że żadne kremy i maście nie są już potrzebne... Jutro spradzę jak się dokładnie nazywają (dzisiaj już nie chce mi sie biegać do łazienki Razz)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Wto 31 Sie, 2004 00:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja idę do V klasy, a jakieś pół roku temu dostałam trądzik:/Dostaje się go w różnym wieku.
Ja używam korektoru(a?) Clearskin. Pomaga mi. 3-4 razy smaruję, i pryszcz znika:]

_________________
Patataj...

Luka - tęsknie za Tobą konisiu... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
Juwenta Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 224
PostWysłany: Wto 31 Sie, 2004 09:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Radzę Ci codziennie przemywać twarz tonikiem, możesz też uzyć żelu do mycia twarzy i kupić sobie jakiś preparat, np. maść czy korektor zeby stosować na pryszcze jak sie pojawią. Ja nie mam problemów z cerą wiec za bardzo kosmetyków nie potrzebuję, używam czasami toniku (Ziaja-Tin Tin, antybakteryjny) i jak mi cos wyskoczy to przemywac płynem Afrodyta, on jest do stosowania punktowego i jest zbyt mocny by przemywać nim całą twarz, wiec jego mam na rózne niespodzianki Wink Są też maści, żele na trądzik, ja akurat nie znam nazw żadnych, ale mozna w aptece spytać.

_________________
Boso ale w ostrogach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Buziaczek Płeć:Kobieta

Dołączyła: 28 Sie 2004
Posty: 19
PostWysłany: Wto 31 Sie, 2004 14:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki za rady!KleO piszę się Clerasil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vandit Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 33
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 31 Sie, 2004 14:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja Ci powiem tylko tyle ... Jesli przezywasz ciezko okres dorastania, masz duzo syfkow i tradzik tzn, ze masz duzo hormonow. A co za tym idzie w przyszlosci gdy zaczniesz wspolzycie bedziesz mial z tego wieksza przyjemnosc niz osoby ktore okres dorastania przechodzili spokojniej ;-D

_________________
Tanie wino jest dobre, bo jest dobre i tanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sro 01 Wrz, 2004 16:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

polecam zwykły spirytus salicylowy do kupienia w aptekach bo większość toników i tak z tego się składa po za tym jest to tańsze i na pewno skuteczne.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tavion
Gość
PostWysłany: Sro 01 Wrz, 2004 19:17   

A ja polecam kosmetyki Avon'u. Są dobre i skuteczne. I nawet nie takie drogie Wink
Powrót do góry
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Czw 21 Paź, 2004 13:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja używam toniku Benezacne i bardzo dobrze działa, starcza na długo i nie jest drogi. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Czw 21 Paź, 2004 14:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

trądzik w 4 klasie to normalka po prostu szybciej dojrzewasz
w jakiejś reklamie widzialam jakiś taki żel punktowy, że po jednej nocy pryszcze znikają Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewqq-nzlg
Gość
PostWysłany: Czw 21 Paź, 2004 14:46   

Juwenta - nie zgadzam się z tobą. Nie wolno przemywać twarzy tonikiem codziennie, ponieważ skóra potwornie się wysuszy. Nie polecam...
Tavion - też używam kosmetyki AVON (moja mama jest konsultantką :)). Używam tonik (niestety, został on wycofany ze sprzedaży), a mój brat punktowy żel na wypryski. Są ok. Aha, punktowy żel kosztuje !!!20 zł!!! a mój brat kupił ten sam w promocji za 7 zł. czy jakoś tak...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |