| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
czemu
Autor Wiadomość
kina
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 14 Paź, 2004 10:45   czemu

pojechałam do sanatorium w szczawnicy i nie mam okresu powiedzcie mi czemu tak jest czemu mi sie spaznia pomocy miałam dostać 12 pażdziernika i nie dostałam czemu może wiecie pozdrowienia pa :?:
Przejdź na dół
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 14 Paź, 2004 10:56   

A ile masz lat i od ilu lat/miesięcy miesiączkujesz?? Przez pierwsze 2 lata miesiączki są nieregularne, więc nie ma się czym przejmować. Potem mogą się spóźniać przez stres etc. Powiedz coś więcej.
Powrót do góry
Kina
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 14 Paź, 2004 11:04   mam 20 lat

mam 20lat Kina czy to normalne powiedzcie mi bo ja sie strasznie boję pomóżcie mi wie ze na tym forum sa same dzieci ale nie tylko dzieci pomóżcie mi to zostanę waszą przyjaciółką to nie mój pierwszy post ale nie jestem zajerestrowana u was bo nie chce sie zajerestrowac mam 20 lat i nie mam miesiączki odkąd wróciłam z sanatorium co to oznacza pomocy pómóżcie ile możecie będzie mi przyjemnie Kina wasza przyjaciółka.
Powrót do góry
d098(niezal)
Gość
PostWysłany: Czw 14 Paź, 2004 11:23   

chyba wiesz że zwykle jak kobiecie opóźnia się miesiączka to oznacza to że jest w ciąży
więc musisz sobie zadać pytanie czy taka możliwość istnieje :twisted:

jeżeli nie to musisz udać się z tym faktem do ginekologa ale poczekj jeszcze ze 2-3 dni bo może to być jakieś zaburzenie hormonalne
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Czw 14 Paź, 2004 11:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Opóźnienie może być związane ze zmianą klimatu lub zwyczajnie stresem. Okres nie spóźnia się tak dużo,nie ma na razie powodu do obaw Smile

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Czw 14 Paź, 2004 14:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a czy przypadkiem w tym sanatorium nie stosowalas żadnej diety???? zmiana klimatu tez jest ważna (tak jak napisala mróweczka)
poczekaj pare dni później idź koniecznie do ginekologa
poprawka na tym forum jest MŁODZIEŻ Very Happy Razz pozdrówka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Czw 14 Paź, 2004 15:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

BamBI napisał/a:
poprawka na tym forum jest MŁODZIEŻ Very Happy Razz

Każdy z nas jest dzieckiem .. Wink) Nawet ludzie po 20 Wink
Do tematu nic nie dodam .. dziewczyny Ci napisały Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Czw 14 Paź, 2004 20:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hehe no tak każdy zostanie dzieckiem swoich rodziców Very Happy nawet jak bedzie mial duzo, dużo lat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Holly_Jade Płeć:Kobieta


Dołączyła: 17 Paź 2004
Posty: 6
PostWysłany: Nie 17 Paź, 2004 11:13   upsss Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

napewno nie od wyjazdu Razz wiesz albo masz okres nieregularny albo duzo sie stresowałas, albo na tym obozie malo jadlas i ci zaniknal....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 17 Paź, 2004 17:11   Re: upsss

Holly_Jade napisał/a:
napewno nie od wyjazdu Razz wiesz albo masz okres nieregularny albo duzo sie stresowałas, albo na tym obozie malo jadlas i ci zaniknal....
Ja często mam nieregularny okres na wyjazdach to jest zmiana klimatu i to na pewno
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 17 Paź, 2004 18:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
Spoko ... bez stresu ...
Mi miesiaczka tez sie spozniała z powodu wyjazdu na obóz sportowy
Jak wróciłam nie miałam miesiączki około miesiąca ... ale jest oki
Nie stresuj sie wszystko jest ok
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
MeGi111 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Lis 2003
Posty: 195
PostWysłany: Nie 17 Paź, 2004 19:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja miałam wręcz przeciwny problem... W wakacje na obozie konnym zaczął mi sie okres 2 tygodnie przed czasem!! Myślałam, że to przez codzienne godzinne jazdy na koniach, a ja się dopiero uczę i njigdy tak często nie jeździłam... No ale to chyba jednak był okrec, bo dokładnie miesiąc po tym miałam następny okres... Dziwne...

_________________
"... Idąc ulicą zauważ biednego kamyka,
jesiennego liścia, zapracowaną mrówkę,
małego wróbelka, jedną chmurkę na niebie,
pierwszą kroplę deszczu na sobie
i uśmiechnij się do siebie
i bądź z siebie dumny,
że potrafisz to wszystko zauważyć..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4715251
julka
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 21 Paź, 2004 18:45   

e nie martw sie mi tez sie spoznia okres ale ja jestem cala w skowronkach z tego powodu. mialam 3 okresy kazdy byl o tydzien pozniej (nie wiem dlaczego)ale w koncu moje marzenie o tym ze bym nie miala tego okropnego okresu sie ziscilo
p.s. jestem dopiero w 6 klasie a dostalam okresu na tych wakacjach. uwazam ze to bylo za wczesnie. ateraz jest spoczko.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |