| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Twardy sen
Autor Wiadomość
zWaRiOwAnA 13
Gość
PostWysłany: Sro 08 Wrz, 2004 21:37   Twardy sen

witam wszystkich.mam mały problem od pewnego czasu zauwazylam ze mocze sie w lozku.Nie jestem na nic chora.Koleżanka mowila ze to pewnie dlstego ze mam mocny sen i nie czuje jak mi sie chce siku.I to prawda.Większość budzików jest za cichych zeby mnie obudzic.No i pora na pytanie.Czy jest jakaś podpaska na noc co uchroniłaby łozko przed zmoczeniem albo czy są jakies pieluchy , jak sie nazywają i ile mniej wiecej kosztują.Za odpowiedzi dziex.Wielkie dzięx
Przejdź na dół
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 08 Wrz, 2004 22:07   

Czasem się ma coś takiego, ze jak się chce siku to we śnie się idzie np. do WC i sika, a w czasie się sika do łóżka. A więc jeśli masz coś takiego to może uda ci się wmówić przez sen, że nie będziesz sikać czy coś takiego.
Powrót do góry
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 09 Wrz, 2004 08:40   

To sie tak nie da, ja w snie, chociaz byl by nie wiem jak absurdalny (a mam tylko abstrakcyjne sny) nie wiem, ze to sen. Zdarzaja mi sie takie momenty, wtedy od razu sie budze. Moze po prostu zalatw sie tuz przed pojsciem spac, a potem nic nie pij.
Powrót do góry
Juwenta Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 224
PostWysłany: Czw 09 Wrz, 2004 19:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moczenie moze byc spowodowane jakimś stresem czy innym przezyciem, ale na pewno lepiej nie pić przed snem i przed pójściem do łózką pójść do toalety, a pod przescieradlo mozesz włożyć taka ceratke nie przepuszczającą wilgoć lub założyć podpaske.

_________________
Boso ale w ostrogach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zWaRiOwAnA 13
Gość
PostWysłany: Czw 09 Wrz, 2004 19:36   

hmmm a gdzie takie ceratki można kupić?I jakie najlepiej w tym celu mam zakladac podpaski???Czy da coś jakbym zalozyla więcej niz jednąpodpaske???Dzieki za Wasze odpowiedzi.
Powrót do góry
tina
Gość
PostWysłany: Pią 10 Wrz, 2004 10:12   

po prostu przed snem idz do ubikacji pieluchy odradzam bo jak sie dowiedza to.....
Powrót do góry
Juwenta Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 224
PostWysłany: Sob 11 Wrz, 2004 09:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Podpaska wystarczy Ci jedna, moze to byc rozmiar maxi na noc, lub zwykła, a tą ceratke mozesz kupic w sklepie ze sprzetem gospodarstwa domowego, takie ceratki sa stosowane czasem pod obrus, zeby stolu nie moczyc i nie brudzic, wiec taką rowniez mozna wlozyc pod przescieradlo w razie czego.

_________________
Boso ale w ostrogach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sob 11 Wrz, 2004 09:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Miałam taki sam problem jak zwariowana13 spałam tak mocno ze nie czułam ze sikam.
Ale mialam wtedy 7-8 lat. Pozniej mi to jakoś przeszło...ot tak jak ręką odjął....
Teraz już mi się tak nie zdarza. Nic wtedy nie uzywalam , raz probowalam spac w pampersach hdy mialam 7 lat , ale to jeszcze gorzej ,- nie mogłam zasnąć , gniotły mnie Embarassed Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Sob 11 Wrz, 2004 10:29   

Moja koleżanka też miała taki problem w Twoim wieku.. Hm.. Ona poszła z tym do lekarza :/ Może przeziębiłaś pęcherz? Nigdy nic nie wiadomo ;] Ale najpierw własnie, jak tu już pisano - nie pij tuż przed snem i zawsze idź do WC zanim położysz się do łóżka ;]
Powrót do góry
zWaRiOwAnA 13
Gość
PostWysłany: Nie 12 Wrz, 2004 08:08   

dzięki za odpowiedzi ale ja zawsze przed snem ide siku i staram sie nic nie pić.Hmm dzisiaj w nocy nosilam podpaske no i troche pomogło...Ale i tak troche przeciekło.Uzywałam podpaski bella normal.Znacie moze jakieś wieksze podpaski?Dzięx
Powrót do góry
Tavion
Gość
PostWysłany: Nie 12 Wrz, 2004 09:27   

Naturella są grube - z tego co pamiętam. Myślę, że ci wystarczy Wink
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 12 Wrz, 2004 12:28   

Jak ci nornal nie pomagają to weź maxi na noc. One są większe.
Ja w sumie czasem potrafię wyczuć, że to sen gdy czuję, że jest zbyt dziwny.
Powrót do góry
zWaRiOwAnA 13
Gość
PostWysłany: Wto 14 Wrz, 2004 22:08   

hmm nie kumam Cie elfko o co CI chodzi z tym snem.Mogłabys mi napisac nazwe firmy co mają największe podpaski i ile miej wiecej kosztują???Dzieki
Powrót do góry
Juwenta Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 224
PostWysłany: Czw 16 Wrz, 2004 19:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To chyba kazda firma ktora produkuje podpaski wytwarza je w conajmniej 3 rozmiarach. Na najslabsze dni, normalne i obfitsze (tzw. na noc) i wybieraj te z najwiekszym stopniem chlonnosci, sa one troche wieksze od normalnych. Rodzaj chłonnosci jest oznaczony iloscia kropelek-im wiecej tym bardziej chłonne.
Ty napisałaś ze uzywasz bella normal-bella ma również takie same w rozmiarze maksi.

PS. Ja tez mam tak czasem ze potrafie 'wyczuc' ze coś jest snem Smile

_________________
Boso ale w ostrogach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KoT
Gość
PostWysłany: Pią 17 Wrz, 2004 07:38   

Dzień dobry.
Mam bardzo twardy sen, ale nad ranem budzik w komórce zwykle spełnia swój obowiązek. Co do moczenia się...Ekhm, dla mnie jest to oczywiste. Nie pić nic od dwóch godzin przed snem (o ile pamiętam płyny są trawione właśnie około dwóch godzin), a dokładnie przed pójściem do łóżka zachaczyć o WC. Jak dla mnie powinno pomóc. Lepiej zapobiegać niż leczyć.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |