| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Nauczycielka i ja prosze o pomoc
Autor Wiadomość
karol15
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 04 Wrz, 2004 11:36   Nauczycielka i ja prosze o pomoc

W styczniu skoncze 15 lat, codze do II klasy gimnazjum ale jest to moj pierwszy rok w tej szkole. Przeprowadziłem sie i musialem zmienic miejsce zamieszkania. Moja wychowawczynia jest p. od biolii . Gdy pierwszego wrzesnia przyszedlem do nowej szkoły wychowawczyni przedstwiła mnie klasie. Potem powiedzila mi zebym na chwile zostal kiedy wszyscy opuszczą klase. Co tez robilem. Zamkneła drzwi na klucz i powiedziala ze jako nauczycielka biologii sprawdza w tej szkole postawe , figurę i bada ciało( wiecie czy ktos nie ma skrzywień kregoslupa itp. ) i kazałą mi sie rozebrac do majtek, powiedziala mi zebym sie nie wstydzil i szybko sie rozbierał. Kiedy juz stanelem przed nia tylko w majtkach zaczela mnie dotykac palcami po plecach nogach potem doszło do ud..., plecy itd. I na koniec powiedziala ze za chwile ma wazne spotkanie i musi isc na nie. Powiedziała mi zebym przyszedł do niej w poniedzialek po lekcjii biologii to dokonczy badanie. Co mam robic czy nie uwazacie jej zachowania za dziwnego ma 26 lat ??
Przejdź na dół
karol15
Gość
PostWysłany: Sob 04 Wrz, 2004 11:43   

soeki ze pisze drugi raz z rezdu post ale zapomnialem czegos napisac:
otoz jak napisalem nauczycielka ma 26 lat jest młoda i ładna nawet bardzo... Kiedy mnie "badała" to mnie troszke podniecało... i zrobiła sie maała "górka" na moich majtkach ona to zauwazyla chyba i wlasnie wtedy zaczela dotykac moich ud...
Powrót do góry
aska Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 24 Sty 2004
Posty: 208
PostWysłany: Sob 04 Wrz, 2004 11:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cóż faktycznie zachowała się dziwnie !!! to chyba było molestowanie ale nie jestem pewna !!! powiedz o tym pedagogowi szkolnemu ... i jeśli drugi raz ta wychowawczyni będzie chciała cię "badać" powiedz "nie ma takiej potrzeby! pielęgniarka już mnie zbadała!" i wyjdź , możesz powiedzieć o tej całej sytuacji rodzicą ...

_________________
miłość jest jak żmija : męczy , dręczy i zabija ...

milczenie jest złotem (ale nie zawsze)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5336608
karol15
Gość
PostWysłany: Sob 04 Wrz, 2004 12:05   

tylko. mi sie to troche podobało i teoszke podniecało :(
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sob 04 Wrz, 2004 12:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Karol to pomacaj sie z Twoją dziewcyzną tzn .. niech ona Cie maca ... no wiesz oco chodzi :p Ale nauczycielce sie nie dawaj .. takie rzeczy robi pielęgniarka i nie w klasie tylko tam u siebie .... Powiedz narazie to przyjacielowi jakiemos .. Eh .. niewiem ... Dziwna sytuacja :/ . A to wygladało jakby Ciebie badała czy celowo dotykala ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tavion
Gość
PostWysłany: Sob 04 Wrz, 2004 12:18   

To trochę jak z serialu "Boston Public" Confused

To molestowanie! Nie jest ważne czy ci się podobało, czy nie - ty jesteś nieletni, a ona jest nauczycielką. Powiedz o tym koniecznie rodzicom, albo szkolnej pedagog.
Powiem tak - jeśli ktoś się o tym dowie, a szybko się rozniesie - ona straci pracę, a ty szkołę. Neutral
Powiedz o tym komuś - koniecznie!
Powrót do góry
karol15
Gość
PostWysłany: Sob 04 Wrz, 2004 12:22   

juz gadalem z nowymi kolegami z klasy to mowili ze ona ma jakies doswiadczenia w sprawach pielegniarskich i podobno wczesniej kiedy pielęgniarka szkolna zachorowala ona ja zastepowala przez dwa dni, znaczy nie siedziala w jej gabinecie tylko jak jakies dziecko przyszło to ona mu pomagała...
Powrót do góry
słoneczko Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Cze 2004
Posty: 121
PostWysłany: Sob 04 Wrz, 2004 13:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

po pierwsze nauczycielka nie ma prawa obmacywać cie w kalsie i zmykać dzrwi na klucz - to powiniem być pierwszy sygnał dla ciebie.a po drugie od tego jest pielęgniarka i badań lekarskich tego typu z regóły nie wykonuje na poczatku roku i pojedynczo.zazwyczaj umawia sie kalse na takie badania i wykonuje je pielęgniarka szkolna.
to że ma ona jakieś kwalifikacje w kieunku medycznym nie daje jej prawa obmacywać uczniów.powtarzam od tego jest pielęgniarka szkolna.
powiedz i całym zdarzeniu rodzicom bądż pedagogowi szkolnemu to nie powinno być przez ciebie ukrywane.wydaje mi sie ze to było pewnego rodzaju mojestowanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8725800
HAHA
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 04 Wrz, 2004 14:03   

Jeżeli cie to podnieca to w czym problem ??? !!! masz moze zdjecie tej PANii ?? :D
Powrót do góry
karol15
Gość
PostWysłany: Sob 04 Wrz, 2004 16:54   

ej weź sobie nie żartuj, a co do powiedzeniaa o sprawie rdzicom powiedzieli zebym sobie nie żartował, uznali ze dotykała mnie dlatego ze miała do tego prawo jako w-ce pielegniarka i na pewno nie robiła mi nic sprosnego. Powiedzieli zebym przyszedel do niej w poniedzialek to sie przekonam ze nie miala złych chęci. sam juz nie wiem :(
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sob 04 Wrz, 2004 18:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm .. Moze idz tam ... Jezeli sytuacja znow się powtorzy .. Powiedz to rodzicom i pedagowi ( niewiem jak sie pisze Razz )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 04 Wrz, 2004 21:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem powinieneś iść jak najszybciej do pilęgniarki i powiedzieć coś w stylu "Pani (nazwisko) mówiła mi,ze muszę mieć badania...", jeśli pielęgniarka zaprzeczy po prostu rzecznie przeproś i wyjdź.Wtedy powiedz wychowawczyni,że pytałeś się pielęgniarki i nic podobnego wcale nie musi mieć miejsca. Jeśli pielęgniarka powie,ze owszem i Cię zbada możesz powiedzieć wychowawczyni,że zrobiła to już pielęgniarka. A podnieca Cię tobo jesteś w okresie dojrzewania i takie rzeczy się zdarzają. Moim zdaniem jednak nie powinieneś się na takie coś zgadzać,ponieważ możes zpotem tego żałować...

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
*Neona*
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 05 Wrz, 2004 10:35   

Nie chciałabym nikogo niesłusznie oskarżać, ale myślę, że to co robiła w Twojej obecności pani to molestowanie seksualne!

Te "badania" były dla niej pewnie jedynie tylko wygodną wymówką. Koniecznie zawiadom o tym pedagoga szkolnego. Nie idź do swojej wychowawczyni jutro po lekcji biologii. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że ta kobieta ma wobec Ciebie złe zamiary.
Powrót do góry
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Nie 05 Wrz, 2004 20:51   Re: Nauczycielka i ja prosze o pomoc

Hm :/ Według mnie to nie jest normalne zachowanie ze strony nauczyciela, nawet jesli jego specjalizacją jest biologia. Najlepiej powiedz o wszystkim rodzicom, lub innej zaufanej osobie.
Powrót do góry
Daryl Zero
Gość
PostWysłany: Nie 05 Wrz, 2004 20:55   

Jak dla mnie to podpucha. Koleś sobie robi z Was jaja.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 5 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |