| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Apeluję do wszystkich odwiedzających ten dział
Autor Wiadomość
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Pon 11 Kwi, 2005 23:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dla młodszych dzieci, które wchodzą na forum, bo mają jakiś problem nie ważne jest, że tematów o czymś jest kilka. One mają własny kłopot i nie wiedzą jak z nim poradzić. Przychodzą po pomoc a nie żeby poczytać czy szukać. Dla nich problem, z którym przychodzą jest inny od wszystkich. On dotyczy ich. Od pierwszego kontaktu z Wami często zależy czy tu zostaną. Jeśli zamiast pomóc naskoczycie, żeby sobie poszukali, bo o tym było już wiele razy to pójdą sobie.
Jeśli kogoś irytuje, że taki temat był, to niech nie odpowiada. Można też zamiast pisać "poszukaj sobie” zrobić to samemu i zamiast odpowiadać enty raz podać gotowe linki i napisać, że tu i tu na forum jest sporo informacji na ten temat.

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Wto 12 Kwi, 2005 08:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ToJa ma rację... Teraz ostatnio prawie nie ma nowych tematów w ,,Dojrzewaniu"...
Przecież to frajda komuś pomóc, ale teraz wszyscy zmądrzeli i używają opcji ,,SZUKAJ"... Neutral
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 12 Kwi, 2005 10:37   

Naomi napisał/a:
ToJa ma rację... Teraz ostatnio prawie nie ma nowych tematów w ,,Dojrzewaniu"...
Przecież to frajda komuś pomóc, ale teraz wszyscy zmądrzeli i używają opcji ,,SZUKAJ"... Neutral

Płaczmy?
Po części to dobrze, po części to źle. Dział umarłby bez nawału "miesiączek, podpasek, biustów i tamponów", ale też ile razy można to w kółko pisać?
Ale też inna sprawa: ktoś odnowi stary temat (dajmy na to, sprzed pół roku), ponieważ ma podobny kłopot, ale z lekka inny. Niby należy się wydrzeć, naskoczyć pt. "Nie odnawiaj starych tematów!", ale taka sama reakcja byłaby, gdyby ktoś napisał nowy, z tą tylko różnicą, że "Było mnóstwo takich tematów, wystarczy poszukać".
Pozostaje być wyrozumiałym.
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 12 Kwi, 2005 20:45   

Mnie najbardziej wkurzają tematy o miesiączkach (,,nie miałam okresu 2 miesiace co robić?'' nastepne ,,nie miałam okresu 4 miesiące co robić jak nie chce iśc do ginekologa'') przeciez każda nastolatka powinna wiedzieć że okres jest nieregularny.
Owszem gdy mam jakiś problem szukam sobie wybranych tematów a gdy nie znajde odpowiedzi na moje pytanko dopiero wtedy pisze.
Moim zdaniem to można jakoś PRZYKLEIĆ żeby każdy kto wejdzie mógł to przeczytać choć wątpie że będzie to każdy czytał...
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 12 Kwi, 2005 21:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

stokrotka no ale w sumie to wiesz.. malolaty tego nie wiedza to sie martwia, tez mnie to denerwuje, ale widocznie nie kazdy slucha na wychowaniu do zycia w rodzinie o dojrzewaniu a potem panika..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 13 Kwi, 2005 08:59   

Stokrotka napisał/a:
Mnie najbardziej wkurzają tematy o miesiączkach (,,nie miałam okresu 2 miesiace co robić?'' nastepne ,,nie miałam okresu 4 miesiące co robić jak nie chce iśc do ginekologa'') przeciez każda nastolatka powinna wiedzieć że okres jest nieregularny.
Owszem gdy mam jakiś problem szukam sobie wybranych tematów a gdy nie znajde odpowiedzi na moje pytanko dopiero wtedy pisze.
Moim zdaniem to można jakoś PRZYKLEIĆ żeby każdy kto wejdzie mógł to przeczytać choć wątpie że będzie to każdy czytał...

Przeanalizuj sobie post ToJi, to może zrozumiesz, dlaczego tak piszą. Wink (chyba, że rozumiesz, to zwracam honor)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |