| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
mam pytanko/możecie mi podać chociaż link z odp. ???
Autor Wiadomość
mała 13 Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 370
PostWysłany: Pon 09 Kwi, 2007 17:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

anndzia, nastygirl tylko zartowała !! lepiej nie czekaj bo sie nigdy nie doczekasz. napisalam ci w twoim temacie jak zapytac wiec sprawdz i tyle. ja pierwszy raz tez sie balam. potem sie odwazylam to powiedziala ze jeszczze nie pora. ale jak bylam chora to ona pojechala do miasta i mi kupila sportowy topik. a potem jak przechodzilismy kolo sklepu z bielizna to sie zapytala czy chce jeszcze jeden. ale ja powiedzialam ze chce taki bardziej normaly stanik, nie topik. i poszlismy i mi kupiła. i teraz bez problemu. jak znajde jakis ladny to mi kupuje.

w oddzielnym temacie napisalas ze masz siostre - nie mozesz wziasc jej stary stanik ??

_________________
<b>60 sekund smutku zabiera minutę szczęścia....</b>

Buziaki dla nieszczęśliwych... :* :*
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4265272
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Pon 09 Kwi, 2007 17:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To była ironia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 09 Kwi, 2007 18:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mała 13 napisał/a:
anndzia, nastygirl tylko zartowała

w oddzielnym temacie napisalas ze masz siostre - nie mozesz wziasc jej stary stanik ??


jakie żartowała, ja tam miałam zakaz na komputer. Dopiero po 18 mama mi pozwoliła biustonosz nosić;p


Lol, nie rozśmieszaj jej, nie masz siostry? jesteście identyczne, macie takie same rozmiary?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
arto3 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 20
PostWysłany: Sro 18 Kwi, 2007 13:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Według mnie stanik jest potrzebny Smile mam nadzieje ze pomimo tego ze jestem chlopakiem to uszanujecie drogie panie moje zdanie Smile po pierwsze tak jak wczesnije wspominano jest potrzebny bo pozwala zachowac jędrne piersi przez długo i pomaga na odciązenia kregosłupa Smile no i według mnie to tez tak troszke dla jak by to powiedziec zakrycia troszke ciaała.. mam nadzieje ze to nie zabrzmiało źle jesli kogos uraziłem to bardzo przepraszam Smile Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sro 18 Kwi, 2007 14:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak, uraziles mnie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
arto3 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 20
PostWysłany: Sro 18 Kwi, 2007 14:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przepraszam bardzo nie chcialem Cie urazić.. To moze nie zabrzmiało tak jak chcialem to napisac Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eric1234 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Cze 2007
Posty: 14
PostWysłany: Pon 25 Cze, 2007 13:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To znamy 2 powody dla których nosicie stanik. Ale czy pierś to dla was takie miejsce którego np. byście nie odkryły na plaży za granicą bez rodziców ? (rozmnżyłem się troche ;p)Czyli że stanik jest tez dlatego że się wstydzicie też? Jeśli by tak było to chłopacy też by go nosili ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia1990 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 02 Mar 2003
Posty: 792
PostWysłany: Pon 25 Cze, 2007 13:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

eric1234 napisał/a:
Czyli że stanik jest tez dlatego że się wstydzicie też? Jeśli by tak było to chłopacy też by go nosili ;D


ale głupie tłumaczenie.

to zależy od kultury. w jednej piersi kobiety sa miejscem intymnym, który powinno się zakrywac w innej nie, i to, czy kobieta wstydzi się pokazywac piersi zależy od kultury oraz własnych upodobań

_________________
"Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6476170
Władysław66
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 30 Cze, 2009 12:56   

I co spytała? !
Powrót do góry
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 30 Cze, 2009 12:57   

Władysław - nie odkopujemy tematów.
Powrót do góry
Władysław66
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 30 Cze, 2009 13:00   

Ale ja tylko chciałem spytać!!!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |