| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Szybsze dojrzewanie
Autor Wiadomość
Jakubo Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 153
PostWysłany: Pią 14 Lis, 2008 18:05   Szybsze dojrzewanie Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam 12 lat
Otóż mam taki problem. Od razu proszę o niepisanie postów typu "Każdy dojrzewa inaczej". A więc z moich obserwacji wynika, że dojrzewam najszybciej z klasy. Moi koledzy prawie nie mają owłosienia na rękach, klatce piersiowej i nogach, a ja mam prawie takie jak mój brat co ma 17lat. Nie miałem mutacji, ale mam polucje. Co sie ze mną dzieje?

Pozdro. Jakubo
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CHoCoLaTE Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 716
PostWysłany: Pią 14 Lis, 2008 19:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No tu trzeba napisać, że każdy dojrzewa inaczej, bo Ty akurat szybciej i nie ma się czego wstydzić ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pią 14 Lis, 2008 20:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mój kumpel ma problem że ma 18 lat, a prawie nie ma owłosienia na klatce piersiowej i nogach, i ma z tego powodu kompleksy. Ciesz się tym stanem, bo pewnie gdyby to szło w drugą stronę, to też byś miał kompleksy, a nie wszystko jest dokładnie w krajowej czy tam światowej średniej.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Memi Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 384
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pią 14 Lis, 2008 22:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja bym się cieszyła, może rzeczywiście teraz kiedy masz 12 lat wydaje Ci się to straszne, ale za kilka lat pomyślisz, że to lepiej, zobaczysz, nie ma się czym przejmować Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 14 Lis, 2008 23:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie bardzo rozumiem czemu ma być tu lepiej że ktoś ma owłosioną klatę, czy gorzej - Kogo to w sumie obchodzi : )? Owłosiony czy nie, to chyba akurat najmniej ważna rzecz : )

Jakubo - Nic się nie dzieje, a co ma się dziać? Dojrzewasz - tyle się dzieje : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jakubo Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 153
PostWysłany: Sob 15 Lis, 2008 08:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiem, wiem, tylko że dziewczyny proponują mi nocki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 15 Lis, 2008 09:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No to chyba trzeba się cieszyć...? : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jakubo Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 153
PostWysłany: Sob 15 Lis, 2008 09:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

oczywiście trzeba się cieszyć, tylko że się ze mnie koledzy śmieją :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 15 Lis, 2008 13:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ze mnie też się śmieją : ) Z każdego się śmieją, taki już urok młodych ludzi : )

Nabierz dystansu do siebie, spróbuj nabrać z tego powodu pewnej dumy - Pamiętaj że ludzie z każdego, kto się wyróżnia się śmieją. Czy to jest mądrzejszy, czy głupszy, ładniejszy czy brzydszy - każde odstępstwo jest wyśmiewane. Taki urok ludzi : )

Nie przejmuj się - i tak lepiej wyjdziesz na tym Ty, a ich śmiechy to z zazdrości : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mikołaj Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 7
PostWysłany: Czw 16 Kwi, 2009 17:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam prawie 12 lat kończę 18.4 i mam już normalne owłosienie przeszedłem mutacje i jest ok. Very Happy

_________________
www.funiaste.net strona dla inteligentnych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Czw 16 Kwi, 2009 23:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jakubo Smile wiesz jak ja cie lubie nie ? to powiedz mi proszę ile ty wkońcu masz lat hęę ?
najpierw piszesz 12 potem 13 a teraz znowu 12 nie żebym się czepiała tylko się tak poprostu pytam ; D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 17 Kwi, 2009 12:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W tamtym roku miał 12, w tym ma 13. Toż to chyba logiczne? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 17 Kwi, 2009 15:58   

Trzeba napisać, że dojrzewasz inaczej. Każdy ma swoje tempo- widocznie natura chciała, żebyś dojrzał szybciej niż reszta. I tak, jak napisał Shaunri - trzeba się cieszyć z tego, że dziewczyny już do ciebie podlatują na skrzydełkach Very Happy A ci, co się śmieją, dokładnie ci zazdroszczą, że masz dziewczyn na pęczki, i że tak szybko dojrzałeś. Zazdroszczą ci, bo dzięki temu jesteś bardziej "męski" Cool
Powrót do góry
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Pią 17 Kwi, 2009 16:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sorrki nasty nie spojżałam na datę ; D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 17 Kwi, 2009 17:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak też myślałam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |