| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Na śmiesznie
Autor Wiadomość
Tavion
Gość
PostWysłany: Nie 19 Wrz, 2004 10:13   

Tia, kiedyś grałam na WP w Warhammera i koleś powiedział mi, żebym wypowiedziała 3 razy Hastur.
Potem nie chcieli mnie ożywić Sad Smile
Ale teraz wiem, że lepiej tego nie mówić Wink
Przejdź na dół
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Nie 19 Wrz, 2004 10:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

homyck napisał/a:
LoL , jak to "co?" . Idź na sesję młotka i powiedz to imię try razy ;-) Przeżycia gwarantowane


moge powiedziec nawet 7 razy, dwa razy na wspak a raz wytatuowac sobie na plecach, i nic sie nei stanie, bo pochodzi to z DND, synu. Chyba ze mg ma an imie Hastur a miedzy kolejnymi powtorzeniami wrzucam inwektywy, wtedy moga byc problemy.

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Tavion
Gość
PostWysłany: Nie 19 Wrz, 2004 10:46   

Z D&D? No coś ty. Neutral
Słyszałam o tym już kilka miesięcy temu.
W podręcznikach do systemu D&D też nie ma o tym ani słowa.
Powrót do góry
Król w Żółci
Gość
PostWysłany: Nie 19 Wrz, 2004 22:51   

Bluxniercy! Głupcy! Mój gniew was dosięgnie, zostaniecie ukarani za wasza ignorancję...
Powrót do góry
Ppark Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 13 Cze 2004
Posty: 132
PostWysłany: Nie 19 Wrz, 2004 22:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Imienia Hastur użył swego czasu w swym opowiadaniu H.P. Lovecraft, stąd jest ono znane szerszej rzeszy odbiorców. Przytoczony kwiatek faktycznie jest kultowy, pochodzi jednak z sesji ZC. Umiejscawianie go w uniwersum WFRP to zupełny bezsens.

_________________
I ze zgrozą pojąłem, że zazdrościć zdolnym
Temu, co w otchłań biegnie z skwapliwością wściekłą,
I, własną krwią pijany, po życiu mozolnym
Na śmierć przeniósłbym mękę, a nad nicość piekło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2020949
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 21 Wrz, 2004 17:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ostrzegam przed nie schodzeniem na Off-top =] bede konsekwentnym moderatorem więc wiecie =P. co do kwiatków =] z mojej niedzielnej sesji ^^

Otrzymaliśmy zamek za wykonanie kilku misji (ja i moich 2 kolegów. niegdyś otrzymalismy już tytuły szlacheckie, teraz jesteśmy już Lordami =DD) jednak okazało się, że w zamku straszy (no oczywiście =] a jakże Razz) lord z całą swoją rodzinką jak zawsze gdy kłałam się którejś nocy z kolei spać (niestety posiadam pokój żony lorda obok pokoju mojego kolegi [zajął on komnate lorda] i mój pokój jest połączony z jego pokojem drzwiami, niestety bez możliwości zamknięcia ich na klucz =P) noi śpię już z 3 godziny gdy w pewnym momencie:
MG- czujesz coś zimnego wślizgującego się do łóżka
Aja(ja)-nie zwracam na to uwagi, spię dalej
MG- to coś cię dotyka
Aja-odwaram się w tego strone i otwieram oczy
MG-widzisz wielkiego obleśnego ducha lorda który zaczyna sie do ciebie dobierać
Aja-robię aaaaa (po moich przeżyciach wszyscy znajomi wiedzą, że to oznacza krzyk =P)
MG-duch się rozpływa a do twego pokoju wpada Argith (ten kumpel co zamieszkuje pokój obok, i wcale mu nie żal że drzwi nie mają zamka =>)
Argith-Co się stało?
Aja-no ten, jak zawsze, tym razem duch lorda =/
Argith-znowu? no dobra, to ja siadam na krześle przy jej łożku (bo mu nie pozwoliłam wejśc do łóżk,a ostatnio coraz bardziej napalony w stosunku do mojej postaci się robi =P) z mieczem w dłoni i jej pilnuję
Aja-no dobra, to ja ide spać =D
Kumpel rano wyglądał jak zombi i o mało nie nabił się głową na swój miecz jak przysypiał =] a ja byłam wyspana i wypoczęta.

Do naszego zamku przyjechała zapowiedziana wcześniej inkwizytorka =] (okazało się póxniej że ją znaczy ale to już inna historia =P) po opowiedzieniu jej coś nie coś o duchach i tych sprawach ona zaczęła się dopytywać co te duchy robiły, w końcu doszło do mnie.
Aja-noi ten lord chciał mnie zgwałcić, co nie było dziwne i jakoś bardziej mnie nie zdziwiło
Inkwizytorka-no wiesz, ale duchy nigdy nie robią tego czego dana osoba nie chce
O_o, zonk, okazało się, że to ja chciałąm zostac obmacywana przez ducha =]

albo, po pewnej nocy, w której wszyscy (prawie wszyscy) mieli jakieś przygody z duchami, np. ja spotkałam ducha żony lorda, czytającą romans w bibliotece wchodze do pokoju Argitha i widze jak opatulony w pościel, prawie zamarznięty z soplami zwisającymi z kominka, body, nosa i brwi lezy w łózku i spi =] okazało się, że którychs z duchów wywołał u niego w komnacie straszne zimno a mu nie chcialo sie pytać czy może przespać się u mnie na podłodze (na co i tak prawdopodobnie bym mu nie pozwoliła =P)

A więc następny kfiatek =] (wiem duzo tego, ale ja i tak nie opiszę wszystkiego, wiele pewnie już zapomniałam) w przeddzień przyjazdu inkwizytorki postanowilismy się wybrać na oglądanie naszych lochów zamkowych (bo takowe tez posiadamy) odnaleźliśmy sale tortur
S(nie pamiętam dokładnie imienia postaci kumpla to niech zostanie S)-jeeeeee nareszcie znalazłem coś dla siebie =D
B(tego też nie pamietam =P)-no to super miejsce dla inkwizycji, w sam raz
S-tak tak, zaprosimy inkwizytorke do specjalnie przygotowanego pokoju =] ktoś wypróbuje moją żelazną dziewcę (super mega smile teraz =D)
Aja-taaa a pozostałe klatki w lochach to dla jej kompanów
Było jeszcze długo na ten temat, teraz jednak już wiele z tego nie pamiętam =]

Potrzebna była kobieta do wystawienia na przynętę, i oczywiście padło na mnie (pozostałe dwie kobiece postacie czyli Elfa [jednak w ciąży którą było po niej widać i nie mogła iśc na przynętę] i inkwizytorka która była również magiem [jednak zbyt potężnym żeby iść] nie mogły). Więc poszłam ja, przebrana w stroj wieśniaczki ^^ pod fonatnnę w mieście i czytałam sobie książkę w środku nocy =] mój kolega (Argith oczywiście Razz) próbował mnie wcisnąć w strój pokojówki -_- jednak keidy mu się to nie udało i przebrałam się już za wieśniaczke powiedział że mogłąbym tak godzić codziennie Smile.

Jeden z moich znajomych "S" skradał się po dachu, jednak kiedy mówił idę z jednego krańca dachu na drugi skradając się MG poweidział:
MG- neistety nie wszedłeś na dach i wpadłeś w kupe gnoju =]

Posiadamy cos w stylu telefonów komórkowych biggrin nasz mag z klejnotów zrobił nam kamienie komunikacyjne (5, dla każdego z graczy) i jeżeli znajdujemy się przynajmniej 1000mil od siebie (a zawsze jestesmy blisko Razz) to możemy się przez nie porozumiewać =D.

Jeden z kolegów graczy, jest pomokiem. Siedział całą noc w sierocińcu i obserwował dzieci =] przy okazji je strasząc Razz.

Postanowiłam posprzątać kuchnie w zamku (ponieważ jeszcze wtedy nei mielismy służby) a więc zabrałam się do sprzątania bo nie chciałam gotować w chlewie =] (jedna z moich umiejętności "pitraszenie" ^^) gdy tak sprzątałam sprzątałam, Argith stał sobie za mną patrząc jak sprzątam
Argith-siedze sobie w kuchni i patrze jak ona sprząta
MG-bardoz podoba Ci się jak to wygląda, postanawiasz oglądać dalej ponieważ wygląda przy tym bardzo seksownie.
To są jedne z pierwszych momentów napastowania mnie przez tę postac (bo przez inne w mojej drużynie już się zdazały wcześniej Razz).

Wymieniłam sobie drzwi do pokoju aby następnie umieścić w nich zamek żeby móc się zamykac na noc przed kolegą =] gdy przyszedł ślusarz i zrobił zamek otrzymałam klucz, jednak mój kolega również go otrzymał tytułem tego że ja śpię w komnacie żony lorda a on w komnacie lorda i myslał że ja jestem jego żoną -_-, i po co mi było tracić na to 80 szt. złota =P.

MG powiedział że powinnam wziąśc slub z Argithem, polityczny, bo tak by było najlepiej. Postanowiłam odmówić w dodatku muszę wydać koljne 40 szt. złota na kolejny nowy zamek =P.

to by było na tyle z ostatnije sesji, przepraszam za rozpisanie się i pozdrawiam =* Mr. Green

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Tavion
Gość
PostWysłany: Wto 21 Wrz, 2004 17:56   

Muaaaaahahahah Mr. Green
Geeenialne Mr. Green

P.S - Wierzba wczuła się w rolę moderatora Wink ;*
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 21 Wrz, 2004 17:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

bardzo mi miło że się podobało jeśli tylko kiedyś mi się coś przypomni to napiszę, i tak, wczuwwam się w rolę moderatora =]

noi przypomniało mi się jeszcze jedo które miałam dokończyć bo kiedyś pisałam a nia dokończyłam a mi się przypomniało

Król(albo sędzia, już nie pamiętam)-Kim jesteś?
S-Gronostajem.

huehuehue =] i to by było jak na razie na tyle, pozdrawiam ^^

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
KoT
Gość
PostWysłany: Czw 23 Wrz, 2004 06:43   

Heheheh Wink Fajne, fajne...A co do molestowania na sesjach to jakieś takie...Częste się wydaje, na wielu sesjach są takie wypadki, które zwykle wychodzą bardzo komicznie. Wink Btw - Panienko wierzbo, Twój podpis. Gruntz? Wink "Ja Cię widzę, ale Ty nie widzisz mnie!" , "Mamo chodź tu szybko i przynieś mi lizaka...", "Jesteś brzydki!", "Kim jest Twój tata"? Wink Wink Wink
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 23 Wrz, 2004 11:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hm... kurde sama off topuję ale ze mnie zły moderator [puc] [puc] [puc] [puc] (uderzam się w głowe bo ejstem złym moderatorem ale musze to napisać Razz) nie zrozumiałam Twojej wypowiedzi drogi Kocie =] a tak btw. to dziś kolejna sesja =D postaram się zapamiętać co ciekawsze żeczy albo nawet notować Wink

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
KoT
Gość
PostWysłany: Czw 23 Wrz, 2004 12:16   

panienka_wierzba napisał/a:
spacerując cmentarną aleją szukam Ciebie mój przyjacielu...

To. W grze "Gruntz" takie małe stworki cienkimi głosikami krzyczały i tak mówiły. Wink
Powrót do góry
Tavion
Gość
PostWysłany: Czw 23 Wrz, 2004 16:43   

panienka_wierzba napisał/a:
hm... kurde sama off topuję ale ze mnie zły moderator...


Spoko, wierzba Wink
Gdybyś zaczęła pisać o ogórkach, to może byłby offtopic.
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 24 Wrz, 2004 22:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

^^ a więc ogórki są zielone, zazwyczja mają około 12cm. i doskonale zastępują mężczyzn =D a po za tym zawsze można je zjeśc (hueheuhue =D)

nie, to nie z gry, to tekst piosenki zespołu TSA (dość stary poslki zespół ale wciąż grają =]) wiecie wczoraj miałam sesję =] od godziny 16 do 20:30 (bo MG okropnie sie czuł i nie miał ochoty prowadzić dłużej choć potem i tak gadalismy jeszcze przez godzine =P) zrobilismy 4 dni chyba -_- z czego duuuuuuuużo większa połowa z tego były to niecałe 2 dni =/ opiszę wszystko jutro bo wsyzstko mnie boli po baseniq =P

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 11:35   .. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze : Tavion , samo buahahahaha w poście jest niezgodne z tematem Razz
Po drugie: Widzę, że dominuje tutaj DnD, z czego bardzo się cieszę Wink
Po trzecie: Moje sesje są zwykle niestety bardzo poważne, śmiać się nie ma z czego ;(
Chociaż raz, nasza drużyna naturszczyków zabiła w biegu wybiegającego z karczmy barmana , bo miał w dłoni nóż do chleba Smile przed śmiercią zdążył jedynie powiedzieć 'zapomniałem wam wydać... reszty...'

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 29 Lis, 2004 21:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

postanowiłam pousuwać spam ^^ zapraszam do ponownego pisania na temat =) pozdrawiam Mr. Green

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |