| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
kręgi w zbożu
Autor Wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 28 Lip, 2005 12:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Himitsu, oj, zdziwiłbyś się do czego jest zdolny człowiek żądny pieniędzy. Ci pseud-porwani potrafili sami wszyć pod skórę części od mikrofonów, lub słuchawek STEREO [ten niby chip]. Nie wiem, mi to wszystko śmierdzi.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 28 Lip, 2005 12:06   

przygladajac sie bliżej starozytnym cywilizacjom to oprócz chińczyków to egipcjanie sumerowie majowie astekowie to cywilizacje które zyły wcześniej na ziemi ale spotkali jakies istoty które przekazały im wiedze z gwiazd
jak dla mnie, to wyglada na to że tak na prawde ludzie na naszej planecie nie powstali z bezposredniej ewolucji a skoku jakim było mieszanie człekopodobnego z człowiekiem który przyybył na ta planete z kosmosu, nie żebym w to wierzył ale jest całkiem prawdopodobne ze to człowiek jest kosmita i przybył na tą planete, jeżeli rozbiły sie jakies pojazy obcych ludzi to co byście na ich miejscu zrobili posiadając olbrzymią wiedze przeważająca nad prymitywnymi ludami....stalibyście sie ich bogami, a z wiedzy przekazalibyście najwyżej astronomie, medycyne, matematyke i technike budowalaną i rozmanżalibyście sie z kim by sie wam tylko podobało...wiec oddalibyście swojego geny, co powoduje ich kumulacje w pokoleniach późniejszych i powolne odradzanie tej wiedzy
z reszta to dość mało prawdopodobne by ze zwierząt wykreowała sie istota o mysleniu abstrakcyjnym, ot tak z niczego , ciekawe tylko co było w gawiazdach...
a kręgi...? ostatnio przyłapano farmera który zasuwał kosiarka robiąc gigantyczny kształ wycięty w swoim polu , musiał miec niezły plan
Powrót do góry
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 28 Lip, 2005 12:22   

Stasilena napisał/a:
Piękne słówka znasz. Pokaż jaki jesteś ostry, ah-oh, poprzeklinaj tak jeszcze - -;'
Przy tatusiu też tak bluzgasz, czy booisz się jego paska? Razz

UFO to bzdura.

Przeklinanie niekoniecznie jest checia pokazania jakim jest sie ostrym(nie potrzebuje sie dowartosciowywac w internecie),raczej jest to chec wyrazenia czegos w nieco mocniejszy i dobitniejszy sposob,ew. zly nawyk.
Powrót do góry
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 28 Lip, 2005 12:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Z nawykami się walczy. To jest forum DLA dzieci. Jeżeli tego nie rozumiesz, to postaraj się zrozumieć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 28 Lip, 2005 12:44   

Oh,wybacz dziecko,jezeli wypaczylem Twoja delikatna psychike ;o
Sa dzieci,tak,dzieci,ktore klna duuuzo wiecej ode mnie.
Swoja droga nie wciskajmy sobie nawzajem bajek pokroju "dzieci nie znaja przeklenstw".
Powrót do góry
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 28 Lip, 2005 12:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Znają, ale nie muszą słyszeć tego tutaj. W szkole jest tak samo - nauczyciele wychodzą z założenia że dzieci klną gorzej od nich, ale czy sami bluzgają na lekcjach?
Pomyśl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 28 Lip, 2005 13:03   

Nauczyciele wstrzymuja sie tylko dla przyzwoitosci,ja nauczycielem nie jestem,i jakos siebie nie widze w tej roli,wiec i potrzeby wstrzymywania sie nie czuje.
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 28 Lip, 2005 13:35   

Tsej napisał/a:
przygladajac sie bliżej starozytnym cywilizacjom to oprócz chińczyków to egipcjanie sumerowie majowie astekowie to cywilizacje które zyły wcześniej na ziemi ale spotkali jakies istoty które przekazały im wiedze z gwiazd

Jep, Daniken się kłania :]
Co do Chin - tam też znaleziono kilka piramid, które podobno są dużo większe od egipskiej piramidy Cheopsa i wyglądem przypominają piramidy amerykańskie. Jednak jak dotąd chyba nie zaczęto tam wykopalisk, albo ja o tym nie słyszałem.
Pozostałości po takich piramidach znaleziono też w Japonii, a do kładniej u jej wybrzeży... zatopione pod wodą (!)
Kto wie, może w tamtych stronach też miewano gości, tylko ludzie niechętnie o tym mówili.
Stasilena napisał/a:
Himitsu, oj, zdziwiłbyś się do czego jest zdolny człowiek żądny pieniędzy. Ci pseud-porwani potrafili sami wszyć pod skórę części od mikrofonów, lub słuchawek STEREO [ten niby chip]. Nie wiem, mi to wszystko śmierdzi.

Ale zawsze znajdzie się ktoś, kto sam sobie tego nie zrobił.

A jeśli już jesteśmy przy temacie porwań...
Co sądzicie o słynnym panu George'u Adamski? Psychopata, chory człowiek pragnący rozgłosu, czy bajkopisarz który ubarwiał swoje prawdziwe przeżycia? Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |