| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Okres
Autor Wiadomość
LiLjA !!
Gość
PostWysłany: Nie 19 Wrz, 2004 12:40   Okres

Czesc. Dzisiaj zaczął mi sie okres a jutro mam 7 godzin lekcyjnycyh i boje sie e mi przesiąknie podpaska a do ubikacji nie wchodze bo jeszcze ktoś mi otworzy i będzie wtopa. błagam napiszcie czy mi moze podpaska przesiąknac w drugi dzien okresu. Czy moge isc spokojnie do szkoly bez obawy plamy na spodniach? prosze napiszcie mi
Przejdź na dół
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Nie 19 Wrz, 2004 12:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego czy krwawisz obwicie , i jakich uzywasz podpasek.
Pamiętaj zawsze miej w plecaku zapasowe podpaski , jeśli ci przesiąknie , pojdziesz do WC i sobie zmienisz. Jak to nie macie zamykanych ubikacji? ? ? Nie wierzę....
Jak rzeczywiscie nie masz....to popros na przerwie koleżankę , aby poszla z tobą i drzwi ci potrzymala
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Tavion
Gość
PostWysłany: Nie 19 Wrz, 2004 14:42   

Nie masz się czego obawiać, spokojnie idź do toalety i zmień. Chyba macie w drzwiach zamek ? Wink
Jeśli okres nie jest bardzo obfity, nie musisz nastawiać się na zmiany w czasie szkoły.
Słuchaj, na początku (jeśli okres będzie obfity) radzę używać Naturelli. Są grube, ale bardzo chłonne. Myślę, że nie będziesz miała potrzeby zmieniania.
Jeśli jednak nie chcesz grubych, wybierz Bellę albo Always Wink
Powrót do góry
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Nie 19 Wrz, 2004 16:01   

Wątpię, żeby podpaska Ci przesiąkła. To się zdarza jedynie przy naprawde obfitym okresie. Na Twoim miejscu, po pierwsze - tak jak mówiła już Tav - założyłabym najbardziej chłonną podpaskę. A po drugie - nie zakładaj materiałowych spodni, tylko najlepiej lekko przylegające do ciała dżinsy, wtedy masz pewność, że podpaska Ci się nie przesunie. No, a co do toalet & zmieniania podpasek - masz opisane wyżej Wink
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 19 Wrz, 2004 20:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W ciągu około 8 godzin podpaskę musisz zmienić przynajmniej raz. Krew jest skupiskiem bakterii, przez takie nie zmienianie podpaski skutki mogą być opłakane. My robiłyśmy tak jak opisała Nina-zawsze szła ze mną jakaś koleżanka, która trzymałą mi drzwi i wtedy mogłam sobie skorzystać z WC Wink I nie dziwcie się,że nie ma zamku w drzwiach-nawet jeśli kiedyś były, to dużo takich zamków zostaje wyłamanych...

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Nie 19 Wrz, 2004 20:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No...u nas tylko klami są i na tym koniec:/ A nauczyciele mają zasówki:[

(ps. sory że to nie było za bardzo na temat)

_________________
Patataj...

Luka - tęsknie za Tobą konisiu... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Pią 24 Wrz, 2004 10:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moja koleżanka jak idzie gdzieś dalej lub na dlugo to zakłada 2 podpaski ale wtedy musiałabyś ubrać spódnicę lub lużne spodnie chociaż to jest trochę nie wygodne ale skuteczne:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
MeGi111 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Lis 2003
Posty: 195
PostWysłany: Pią 24 Wrz, 2004 12:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja radzę założyć troszkę większy rozmiar podpaski... Są wtedy bardziej chłonne... Albo poprostu zmień na przerwie i poproś, by kolezanka ci potrzymała drzwi...

_________________
"... Idąc ulicą zauważ biednego kamyka,
jesiennego liścia, zapracowaną mrówkę,
małego wróbelka, jedną chmurkę na niebie,
pierwszą kroplę deszczu na sobie
i uśmiechnij się do siebie
i bądź z siebie dumny,
że potrafisz to wszystko zauważyć..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4715251
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 24 Wrz, 2004 14:31   

Podpaskę powinno się zmieniać max. co 5 godzin - tak mi powiedziała mama. Czego się boisz, dziewczyny też mają okres i wiedzą, co to znaczy !! Poza tym idź z jakąś koleżanką niech Cię "przytrzyma" (mówię oczywiście o drzwiach Wink ).

U mnie w gimnazjum też nie ma zasuwek a drzwi nie domykają się Confused dlatego chodzę z koleżankami ;P
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 24 Wrz, 2004 14:47   

Ja bym radzila iść z koleżanką,a by trzymała drzwi, bo ja np. z reguły nie wytrzymuję 4 godzin bez zmienienia podpaski.
Powrót do góry
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Sob 25 Wrz, 2004 08:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tez nie mam na zamek...ale zawsze z kumpela sei idzie i juz.... Ja ci radze zawsze miec przy sobie podpaske zapasowa... szczegulnie kiedy masz wf (nie wiem jak u wac ale u mnie zawsze sie cwiczy, nie wazne czy ma sie akurat okres czy nie...) Pa!

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 25 Wrz, 2004 16:17   

Załóż se gruba podpaske a rzeczywiscie kumpela niech cie popilnuje albo uzyj zamka w dzwiach..A JA RAdze isc do łazienki na poczatku jeiekjs przerwy bo wtedy nie ma dziewczyn jeszcze.Sama wiem z doswaiadczenmia jak chce wydalic z siebie czasem zółta wode hihihi Laughing
Powrót do góry
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Sob 25 Wrz, 2004 17:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a mi koleżanka powiedziała że podpaska wytrzyma 1/2 dnia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
Gabra
-Usunięty-
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 25 Wrz, 2004 17:40   

ta kolezanka brdedzi.Przeciez podpaske 3eba zmienieac co 3 godziny najwyżej!Chyba ze chce sie nabawic infekcji pochwy to wiesz...
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 25 Wrz, 2004 18:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

droga Gabro (ale rozpoczęcie =P) nie no co 4-5 godzin wystarczy =] jeżeli ktoś chce to mozę anwet co 20 minut zmieniać, ja tam robie (robiłam, bo teraz używam tamponów) co 4-5 godzin właśnie, częściej właśnie co 5, i to w zupełności wystarcza

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |