| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Morderca tezmoze lizac!!!
Autor Wiadomość
sysia Płeć:Kobieta

Dołączyła: 25 Cze 2004
Posty: 7
PostWysłany: Sob 11 Wrz, 2004 19:49   Morderca tezmoze lizac!!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To jest pena straszna opowiesc. Nie wiem czy wydarzyla sie ona na prawde. Opowiedziala mi ja moja kolezanka.
Pewnego wieczoru rodzice Oli powiedzieli jej ze ida na jakies przyjecie. Wroca dopiero rano. Przed wyjscie powiedzieli jej zeby sie niczego nie bala zeby uwazala na siebie dali jej tez numery swoich komorek gdyby sie cos dzialo przypomnieli aby nie szla za pozno spac. Dziewczynka poszla do pokoju rodzicow i zaczela ogladac telwizor bawila sie jeszcze ze swoim maly pieskiem ktorego nie dawno dostala na urodziny od rodzicow. Okolo polnocy Ola poczula sennos postanowila ze pojdzie juz do lozka. Polozyla sie i jej piesek polizal ja po rece. Po kilku minutach uslyszala kapanie. Poszla do kuchni zakrecila kran iwrocila do lozka piesek polizal ja po rece. Znowu uslyszal kapanie poszla zowu do kuchni zakrecila kran napila sie poszla do lozka piesek polizalja po rece. Znowu slyszy kapanie wstala poszla do lazienki a tam zobaczyla swojego psa powieszonego za gardlo a na lustrze pisalo krwia morderca tez moze lizac.

_________________
W pocałunku nie musi być prawdy muszą być w nim nasze marzenia.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1285997
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 11 Wrz, 2004 20:23   

Znam, ale troszke inna wersje. I nie - "pies polizal ja po rece" tylko "wsadzila reke pod lozko gdzie lezal pies, a on polizal ja po rece". No i ja znam, ze w piwnicy to bylo, a pisalo "Nie tylko pies potrafi lizac" i to moim zdaniem jest bardziej niepokojace.
Powrót do góry
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Nie 12 Wrz, 2004 06:19   

o,O" Aż mi ciarki przeszły po plecach... Brrr... Ja lękliwa jestem :/ Chociaż jednak uważam, że to nieprawda.
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 12 Wrz, 2004 12:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ostatnio odwiedzałam stronki ze strasznymi historyjkami, na każdej stronie yła ta historyjka tylko innaczej ujęta, ja uważam że to nieprawda, jedna osoba wymysliła, reszta przepisałą tylko po prostu w inny sposob..

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Nie 12 Wrz, 2004 13:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sporo jest takich bajeczek... Tak zwanych "urban legends".
Miedzy innymi na podstawie takiej powstal film "The Ring" Razz

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Nie 12 Wrz, 2004 13:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tez mysle ze to wymyslone =D .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 12 Wrz, 2004 17:17   

Kiedyś był taki film "Miasteczkowe legendy" w którym dziewczyna zabijała na podstawie takich historii, a więc się strzeżcie, bo morderca też może lizać.
Powrót do góry
KoT
Gość
PostWysłany: Pią 17 Wrz, 2004 09:05   

Dzień dobry.
Hm, ciekawa historia. Niepokojąca, to prawda...Ale ciekawa. Ja również uważam, że to nie prawda, bo kojarzę ją w troszeńkę zmienionej wersji. W dzisiejszych czasach takie historyjki są coraz mniej potrzebne, bo rzeczywistość często mamy jeszcze straszniejszą Confused
Pozdrawiam
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 23 Wrz, 2004 19:55   

Straszne... Owszem też uważam, że to nieprawda, ale się boję !!! ;( Zwłaszcza, że mam małego psa.... (3 miesiące) Rolling Eyes
z resztą ja się wszystkiego boje biggrin
Powrót do góry
Kloe Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Lut 2005
Posty: 25
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 20:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Znam to, ale faktycznie...nie tylko pieski liżą Wink .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6478382
Kasiek Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 11
PostWysłany: Pią 04 Mar, 2005 21:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wow..zrobiło wrazenie. Nawet jesli to wymyslone to interesujące.. Wink chociaz watpie zeby było prawdziwe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Pon 07 Mar, 2005 13:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ooo. Nie bede mogla zasnac...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Ankaaa Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Sty 2005
Posty: 27
PostWysłany: Pon 07 Mar, 2005 16:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Też znam tą historyjkę.. jestem prawie pewna że jest zmyślona... bo ja czytałam taką z kotem czy coś.. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 21:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

po 1 nie odswierzajcie tematow
po 2 jak pies moze lizac to czemu nie moze morderca? w koncu jest czlowiekiem wiec ma wieksze prawa Razz

_________________
wszyscy maja podpis, mam i ja Razz
tralalalal
Sum 41 rulez
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
Holy Knight Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 154
PostWysłany: Nie 01 Maj, 2005 01:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szczrze z "miejskimi legendami " tak jak z karzdymi jest ziarno prawdy.

A szczerze ludzie popracujcie kiedys na miejskiej komendzie policji to odwaliły by wam takie schizy że do końca zycia nektorzy beda chodzic spać z zaświaconym światłem i nożem pod poduszką.

_________________

A moment of laxity spawns a lifetime of heresy

Gloria Exterminatus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2770494
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |