| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
samookaleczanie
Autor Wiadomość
słoneczko Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Cze 2004
Posty: 121
PostWysłany: Pon 13 Wrz, 2004 20:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja nigdy nie odważyłabym sie na cos podobnego - sprawianie sobie bólu.ale mam koleżanke siedzie z nią w jednej ławce i często widze jak ma pocięty nadgarstekczy nawet całą ręke.nie potrafie jej wytłumaczyć ze to jest złe że nie powinna tak robić.czasami nawet na lekcjach jak ma gdzieś rane to w nią wbija sobie cyrkiel Confused to jest straszne ale nie potrafie przemówić jej do rozumu.jej rodzice o niczym nie wiedzą i sie nawet nie domyślaja.mówi że to ja uspokaja i sprawia jej przyjemność poprzez to sie wyładowuje - ale na sobie to jest chyba jakaś paranoja,choroba na podłoży psychicznym.mówi takrze o śmierci że jest fajna i w ogóle.czasami to sie o nią martwie a w szczegółnosci kiedy ma doła zeby przypadkiem nie zrobiła czegoś głupiego.
ja osobiście nie wyobrazam sibie czegoś takiego nie miałabym odwagi gdybym chiała sie wyładowac to wolałabym tak jak ktoś juz wspomniał użyć do tego poduszki czy poprostu porzadnie sie wypłakać ale nie wyżywać sie na sobie.
osoby które tak robią powinny zgłosić sie do lekarza
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8725800
PuśQa-No zalogowana
Gość
PostWysłany: Sro 15 Wrz, 2004 15:35   

A tam..Ja se ryje iglą i róznymi połamanymi np. spinkami ;d To mnie nie boli ryje se moje inicjały jak mi sie nudzi :D albo przebijam se skore i jade pod nia igla :P eeeee;p
Powrót do góry
MeGi111 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Lis 2003
Posty: 195
PostWysłany: Sro 15 Wrz, 2004 16:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szczerze, to ja też się kaleczyłam... Chociaz tak się pociąć to do końca bym nie mogła... Jednak ile razy miałam ciężkie dni czy cos mi się nie udawało przekładałam żyletkę do ręki... Czasem przejechałam po ramieniu i leciała krew... tylko troszkę leciała... nie wiem czemu to robiłam... Dzięki temu odczuwałam ulgę psychiczną... wtedy byłam jakby w depresji... teraz już się nie tnę i nie chcę tego robić... Ja poprostu postawiłam to sobie za cel... Myślałam, że jak się nie potnę, to wygram tą "walkę"... Myślałam też że nic nie będzie decydować co mam robić, więc skoro nie chcę się ciąć to tego nie będę robiła... Koleżanki nie wiedziały o niczym, ale swoją życzliwością pomogły mi się wydostać z najtrudniejszych chwil... Już jest dobrze i nawet ze strasznej pesymistki stałam się szczęśliwą optymistką Smile Mam nadzieję że Tobie też się uda... Trzymam za Ciebie kciuki biggrin Kwiat

_________________
"... Idąc ulicą zauważ biednego kamyka,
jesiennego liścia, zapracowaną mrówkę,
małego wróbelka, jedną chmurkę na niebie,
pierwszą kroplę deszczu na sobie
i uśmiechnij się do siebie
i bądź z siebie dumny,
że potrafisz to wszystko zauważyć..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4715251
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sro 15 Wrz, 2004 19:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Widze ze duzo ludzi na forum kaleczylo siebie .. Ja tak nigdy nie robilam .. tylko kiedys jak mi się nudzilo przekowalam palce iglą =D . Ale nie zaby sie wyładowac .. tylko z nudow =] . PusQa ekhm .. niewiem czym tu się chwalic Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikt
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 16 Wrz, 2004 14:46   Najwspanialsze uczucia to...

Ból, głód, nienawiść... Kiedy to odzuwam, czuję się dobrze... Wbijam sobie szpilki w rękę, nie jem... to moje życie... Ale jakie życie? Chciałabym choć dzień wytrzymać bez widoku szpilki lub igły w moim ręku jak wbija się głęgoko pod skórę, choć raz zjeść normalny obiad z rodzicami, zaprzyjaźnić się z kimś... Ale nie potrafię. Nienawidzę tego. Nie mogę znieść widoku szczęśliwej grupki ludzi, czegoś ostrego leżącego ot tak sobie spokojnie lub ludzi zażerających się jedzeniem. Kto mi pomoże? Proszę...
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Czw 16 Wrz, 2004 16:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Najlepiej udaj się jak najszybciej do psychologa ... On Ci najlepiej pomoze !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 16 Wrz, 2004 20:59   

My na forum hmmmm.. niezbyt wiemy jak poradzić na tak poważną sprawę osobie, której nie znamy, najlepiej poradź się kogoś doświadczonego, kto wiele wie na ten temat. ja takze polecam psychologa
Powrót do góry
KoT
Gość
PostWysłany: Pią 17 Wrz, 2004 07:29   

Dzień dobry.
Jestem zdania, że samookaleczenie równa się najgorszemu wyładowaniu emocji, jakie tylko można wybrać. Są inne sposoby. Lepsze. Nigdy tego nie robiłem i podzielam zdanie Malviny: Albo się przestanie, albo nie. Natomiast jeśli nie możesz przestać, wybierz się po prostu do człowieka, który jako pracę wybrał pomaganie ludziom z problemami - do psychologa.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Tavion
Gość
PostWysłany: Pią 17 Wrz, 2004 18:34   

KoT, czasami trzeba jako wyładować złość. Mi nie pomaga ani wyginanie kartek, ani żaden z podobnych sposbów. Czasami muszę to wyładować w inny sposób. Bić się - to pomaga.
Tyle, że potem dziwnie się czuję. A bólu nie lubię.
Powrót do góry
Grohówa Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 15 Lis 2004
Posty: 44
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 15:13   Nie bedziesz lekarką? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słyszałam, że gdy jakaś osoba chcaiłaby zostać lekarzem, policjantem czy dostać ajkiś inny zawód pomagający ludziom sparwdza się czy nie ma blzin po samookalaczniu się. Jeśli ma szanse na pracę maleją, bo wiąże się to ze słabą psychiką. To prawda? Shocked

_________________
And yeah, yeah, God is great.
Yeah, yeah, God is good.
Yeah, yeah, yeah, yeah, yeah.
What if god was one of us,
just a slob like one of us,
just a stranger on the bus trying to make his way home?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1184334
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 15:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Możliwe.. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 16:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

podobny temat masz tu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 16:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam dwie koleżanki, które się okaleczają. Cyrklem wyrzynały sobie na ciele swoje imię, albo inicjały. Neutral To okropne

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
justka007 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 10 Lis 2004
Posty: 220
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 17:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Też uważam, zę aby sie wyłądować nie trzeba się kaleczyc. Np: wypłakac sie przeciez tto nic nie boli a jest taki sam efekt.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3107824
KoT
Gość
PostWysłany: Sro 17 Lis, 2004 07:24   

Witam.
Grochówa: A całkiem możliwe. Bo to właśnie dla mnie słabsza psychika lub po prostu brak w danym momencie racjonalnego myślenia.
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |