| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
DOM DZIECKA
Autor Wiadomość
Kasia i Marcin
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 12 Wrz, 2004 21:05   DOM DZIECKA

NASI RODZICE ZGINELI W WYPADKU SAMOCHODOWYM I ZOSTALIŚMY SAMI NA POCZĄTKU PŁAKALIŚMY POTEM NAM PRZESZŁO TERAZ MIESZKAMY W DOMU DZIECKA. NIE JEST TAM TAK ŻLE ALE BARDZO TĘSKNIMY ZA RODZICAMI POWIEDZCIE NAM JAK TO JEST MIEĆ RODZICÓW RODZEŃSTWO A PRZEDE WSZYSTKIM PRAWDZIWY DOM TO SMUTNE CO NAS SPOTKAŁO ALE WIESZCIE NAM KAŻDEGO TO MOŻE SPOTKAĆ JA MAM 13 JESTEM kASIA A MÓJ BRAT MARCIN MA 6 I POWIEDZCIE SAMI CZY JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ NA TYM ŚWIECIESZUKAMY PRZYJACIÓŁ KTÓRZY NIE MIESZKAJĄ W DOMU DZIECKA JAK CHCECIE SIĘ Z NAMI ZAPRZYJAŻNIĆ TO PISZCIE NA TYM FORUM ODPISZEMY NA PEWNO POZDROWIENIA PA AHA PS PISZEMY Z KOMPUTERA W DOMU DZIECKA MAMY INTERNET I BARDZO LUBIMY WASZĄ STRONĘ TO TYLE PA
Przejdź na dół
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Nie 12 Wrz, 2004 21:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zdaje mi się ze to są jaja ... Kto w domu dziecka o 20 h pozwalał wam na kompie siedziec ? Rolling Eyes i wogule.... jakos tak mi się zdaje ze to jaja .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Nie 12 Wrz, 2004 21:18   

Tak, zgadzam się. Confused Ktoś znowu robi sobie głupie żarty. Neutral
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 12 Wrz, 2004 21:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm...No rzeczywiście dziwne, ale nie rozumiem dlaczego ktoś akurat na ten tame miałby sobie żartować,bo śmierć rodziców wcale nie jest zabawna. A nawet jeśli to i by był "jajcarski" post ja i tak odpisuję, bo nie mogę od razu tak z góry osądzić,czy tn post jest pisany "na serio" czy nie...
Ja sama nie wiem,co mam napisać i przyznam się,że zdarzyło mi się to pierwszy raz na tym forum...To naprawdę przykre...Nie mogę Wam napisać,jak to jest mieć rodziców czy prawdziwy dom..Po prostu nie mogę. Jeśli chcecie mieć przyjaciół zawsze możecie liczyć na nas...

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alicja
Gość
PostWysłany: Pon 13 Wrz, 2004 13:40   

Kiedyś znalam wiele dzieci z domu dziecka, jezdzily z nami na obozu. Trochę zawsze jest zal ze wychowuja sie poza rodzicami ale los czasami jest okrutny. Mysle ze moze kiedys ktos was wezmie na tak zwana rodzine zastepcza albo do rodzinnego domu dziecka tam podobno jest lepiej niz w bidulu.
Powrót do góry
Kasia i Marcin
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 13 Wrz, 2004 14:31   Dom Dziecka

nie wierzycie nam to znaczy że nie macie serca dzienkujemy szczególnie Alicji mroweczka tym dwóm osobom dzienkujemy aha dla tych co nie wierzą na komputerzy możemy siedzieć ile chcemy ale komputer nie zastąpi mamy i taty my sie tu wam zwierzemy a wy co Malvina Femme Fatale te dwie osoby nie mają serca przykro nam z tego powodu ale cóż tacy są ludzie pozdrowienia pa
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pon 13 Wrz, 2004 17:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To ze uznałam ze se ktos jaja robi to nie znaczy ze nie mam serca Confused . Niewiem czy se jaja robicie... ale tak mi sie zdaje.. A to czy mozecie siedziec ile chcecie na kompie to nie wierzę ... W domu dziecka jest pelno dzieciakow ktore chcą z kompa skorzystac i jakby kazdy mogl siedziec ile chce .... to pozabijaliscie sie ... Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kasia iMarcin
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 13 Wrz, 2004 19:28   komputer

My żeczywiście mamy ograniczony dostęp do komputera ale naprzykład Marcin i ja mamy swój własny komputer mieliśmy w domu i dlatego mamy swój własny komputer to to tyle pa
Powrót do góry
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Pon 13 Wrz, 2004 22:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi to nie wyglada na zart bo nawet najwiekszego zboczenca np mnie ( Razz ) nie bawiloby cos takiego.
Jesli Kasiu i Marcinie chcecie pogadac z kims to zapraszam na moje gg : 8240066
Albo zarejestrujcie sie na forum. To nic nie kosztuje ale juz bedziecie rozpoznawani bardziej Smile
A na wasze pytanie jak to miec rodzicow odpowiedziec nie moge ;p.
Rodzicow mam ale nie wiem jak to ejst meic "normalnych" rodzicow.

P.S nie wiem z kad na forum taka oschlosc.
Prawda ze teraz jest sporo roznych "kawalarzy" ale nie kazdy post pisany przez niezarejstrowanego uzytkownika musi byc zartem.

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Kasia i Marcin
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 14 Wrz, 2004 08:16   

dzienki że nam wierzysz komputer mieliśmy w domu rodzice nam kupili mamy w domu dziecka pracownie komputerową z internetem jest kilka komputerów ale my poprosiliśmy wychowawcę o nasz komputer ten który kupili nam rodzice i nam sprowadzili to nasz komputer też z internetem bo pani podłączyła nam internet zajerestrować się dobra ale nie teraz za kilka dni jedziemy na wycieczkę w góry.
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 14 Wrz, 2004 15:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

bardzo mi miło (jak wszystkim chyba użytkownikom) że postanowiliście (bo chyba postanowiliście) zaprzyjaźnić się z nami i naszym (dokładnie to ToJi ale my je wypełniamy przecieć =]) forum. Jeśli chcecie porozmawiać, to zapraszam też do mnie -2891618 na gg =] mam nadzieje, że w jakikolwiek sposób będziemy w stanie Wam pomóc, oraz że zaprzyjaźnicie się z nami bardzo mocno. Pozmawiam i 3majcie się cieplutko :mgreen:

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Wto 14 Wrz, 2004 15:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi tez jest miło (chociarz niedokonca wierzę ) Wink . Bawcie się dobrze w górach ! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KoT
Gość
PostWysłany: Sro 15 Wrz, 2004 06:59   

Ja również witam Wink Na początku to wydało mi się kiepskim żartem, ale...Nie wiem. Ciągle nie do końca wierzę. Góry. Taak, na pewno będzie bardzo miła, jeśli jedziecie w góry. Dla mnie by była.
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sro 15 Wrz, 2004 12:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KoT napisał/a:
Góry. Taak, na pewno będzie bardzo miła, jeśli jedziecie w góry. Dla mnie by była.
Pozdrawiam Kwiat

Co będzie bardzo miłe ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KoT
Gość
PostWysłany: Sro 15 Wrz, 2004 14:11   

Wycieczka Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |