| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Ból brzucha :(
Autor Wiadomość
Bidulka
Gość
PostWysłany: Wto 14 Wrz, 2004 13:12   Ból brzucha :(

Od dawna juz odczuwam bóle brzucha...tak łapie jak by skórcz nie moge sie wyprostowac i chodzic :( pomaga tyko jak sie poloze i zegne nogi chwile poleze i przestaje..ale dzis przyszlam z budy i nie chce przestac ja nie wytrzymam to tak boli od brzucha az po .. tyłek .. :/ :( co robić?!
Przejdź na dół
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 14 Wrz, 2004 13:55   

Nie napisałaś czy masz już okres, a jesli już go masz to w jakim okresie. Ból brzucha może także być spowodowany nadmiernym stresem, albo zaburzeniem trawienia to zalezy tez od tego w którym miejscu dokładnie boli
Powrót do góry
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 14 Wrz, 2004 14:54   

Nie napisałaś/napisałeś ile masz lat i czy jesteś chłopakiem czy dziewczyną ale ja też tak mam i u mnie to zdecydowanie stres. Weź głeboki oddech i wydech Smile
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Wto 14 Wrz, 2004 15:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aren sądząc po jej nicku (Bidulka) to raczej dziewczyna Rolling Eyes .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Wto 14 Wrz, 2004 15:45   

Nie, ja myślę, że to nie jest spowodowane stresem. Raczej problemem z trawieniem. Ewentualnie zbliżającą się menstruacją [nie pisałaś czy już miesiączkujesz, więc już sama nie wiem :/] W każdym razie - radziłabym powiedzieć o tych bólach mamie. Ona napewno coś poradzi Wink Nie napisałaś czy bolą Cię kichy, brzuch, żołądek, podbrzusze, czy jeszcze coś innego, więc niełatwo jest stwierdzić co Ci jest... A my lekarzami nie jesteśmy ;]
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Wto 14 Wrz, 2004 17:44   

Juz nieaktualne..stwierdzono , że po ostatnim bieganiu na 600m..[ps. byłam pierwsza :) wielki wysiłek] zerwalam se ścięgno..nie moge ruszać lewą nogą :( ech..jakos bedzie

PS..to ja PuśQa...miałam formata i musze pozmieniać co nieco w profilu
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |