| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Pomóżcie! Moje włosy to mój koszmar.
Autor Wiadomość
Nikt
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 13 Lip, 2004 18:04   Pomóżcie! Moje włosy to mój koszmar.

Moim problemem są moje włosy. Już dojrzewam (pierwszy okres, rosnące piersi, owłosienie) i okropnie zaczynają mi się kręcić włosy. Wiem, że moja siostra też tak miała, ale mi się kręci tylko grzywka (jej kręciły się całe włosy, ale się wyprosowały i teraz ma delikatne fale, bardzo łądne i puszyste), a resztę włosów mam prostą. Może to głupie, ale to mój problem. Bo ta grzywka to sztywne loczki, których w żaden sposób nie mogę wyprostować. Choduję grzywkę, więc rozczesuję na boki i stoją mi wtedy dwa loczki i wyglądają jak rogi (czasami po umyciu włosów są tylko "sprężynki, ale ładnie się układają i mi pasują). Byłam u mojej siostry ciotecznej, któa mi chciała trochę je wyprostować. Próbowała wszystkiego. Najpierw prostownicą i nic się nie zmieniło. Potem żelem, ale pół godziny i znowu stanęły. Lakierem i prostownicą to nic nie wyszło, a jak dałą trochę więcej lakieru to tylko się skleiły. Pomóżcie, bo wyglądam jak potwór!

Dodam tylko, że mam 12 lat i nie chcę chodzić do fryzjera na drogie i skomplikowane zabiegi, tylko wyprostować to lub ułożyć coś sama w domu. Koniecznie podajcie nazwy, firmę i cenę kosmetyków koniecznych do moich włosów. Z góry dzięki
Przejdź na dół
lilijka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 05 Lip 2004
Posty: 103
PostWysłany: Wto 13 Lip, 2004 21:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

niewiem ja naprawde nie moge Ci pomóc bo nigdy nie spotkałam nikogo z takim problemem. Przykro mi. Ale wydaje mi się że najlepszym rozwiązaniem jest obcięcie grzywki. Chyba już lepiej jej nie mieć niż mieć taką jak masz teraz.

Pozdrawiam i 3maj się cieplutko Wink

_________________
Tak łatwo kogoś kochać
a tak trudno być kochanym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9297757
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Wto 13 Lip, 2004 22:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Lilijko: obciąć całej grzywki raczej nie idzie Smile
... ale gdyby ją tak skrócić ? Mogłabyś iść do fryzjera (najlepiej do stylisty, ale to kosztuje więcej) i on by Ci obciął ją tak na krótko... mi też się tak podoba Wink
A jak nie chcesz jej obcinać to może "wplataj" ją we fryzury, tak żeby nie było widać, że ją masz ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikt
Gość
PostWysłany: Sro 14 Lip, 2004 10:01   Nie chcę jej ścinać.

Nie chcę ścinać tej grzywki, bo boję się, że jeszcze bardziej mi się pokręci. Rozmawiałam z moją siostrą o tym i mówiła, że miała tak samo. Przez kilka lat chodziła uczesana jak idiotka :x (loczek tu, loczek tam), ale wyprostowały się. Moje koleżanki mówiły mi, że zazdroszczą mi takiej grzywki, bo nigdy nie widziały kogoś o takich różkach i że świetnie określają mój charakter :twisted: . Może naprawdę dodają mi uroku? :-D
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 14 Lip, 2004 16:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No właśnie. Nie trzeba od razu tak przeżywać bo masz loczki na grzywce. Skoro twierdzisz,że próbowałaś już WSZYSTKIEGO i nie chcesz jej ścinać to co my Ci mamy doradzić? Siostra miała podobnie-mogę Cię tylko pocieszyć tym,że Tobie prawdopodobnie też to z wiekiem zniknie.
Ja mam identycznie,tylko że nie grzywka a włosy w miejscu grzywki kręcą mi się strasznie, ale tylko od wilgoci.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 10 Sie, 2004 18:18   

wez "dziecko" nie zasmiecaj tego forum takimi glupimi postami! wkurzaja mnie takie tematy. rzeczywiscie twoj problem jest zwiazany z dojrzewaniem. aha. (!!!!!!!!!) nie zasmiecaj tego forum i tak nie ma tego kto sprzatac. (bez urazy)
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sro 11 Sie, 2004 09:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak chyba najlepiej byłoby ją we włosy wkęrcić lub zaczesać jakos do tyłu. Amoże po prostu spinać wsuwkami lub spineczkami? Ewentualnie jak nic nie pomoże możesz być dumna z tego ze masz oryginalną grzywke i przyzwyczaic sie do tego psychicznie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sro 11 Sie, 2004 10:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jesli kolezanki zazdroszczą Ci tych lokow to po co chcesz scinac ?NeutralNeutralNeutral . Albo zetnij sie na lyso nie bedziesz miala problemu biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Sro 11 Sie, 2004 13:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam podobny problem, tyle ze ja nie mam grzywki...mam ją zapuszczona i zaczesaną do tyłu razem z innymi włosami i kręca mi się końcówki włosów a kiedys miałam idealnie proste ale mi to nie przeszkadza..wygląda to całkiem nieźle...nie przesadzaj! To że twoja grywka jest pokrecona nienzaczy ze jest brzydka! Sama mówisz ze ci wszyscy jej zazdroszczą! Poprostu przyzwyczaj się do niej i tyle. A jeśli tak bardzo jej nie chcez a mówisz że włosy wyprostuja sie same za pare lat ..dopiero..to podziel grzywke na dwie częsci i przypnij spinkami po obu stronach głowy i tak nos zawsze..wygląda to całkiem ładnie i nie widac tak bardzo tych loków (ja tak kiedys robiłam jak miałam grzywke) Wogóle to ja ci polecam zapuścić grzywke..na początek mozesz ją minimalnie przyciąc to włosy będa szybciej rosnąc a potem zapuścić...nie będa ci wtdy odstawały tzn. "rogi" Smile

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Nikt
Gość
PostWysłany: Czw 12 Sie, 2004 20:32   Już...

... się przyzwyczaiłam... ;)
Powrót do góry
Bluzgmaster Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 08 Sie 2004
Posty: 7
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 13 Sie, 2004 09:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

odpowiedz pisana w języku de++bil Laughing
REM: Proste włosy?
10 Weź kasę [input cash x: (10-20 zł)]
20 Go to drogeria
30 Kup se żel
40 Go to home
50 Enjoy!
end Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
cLeO Płeć:Kobieta

Dołączyła: 16 Sie 2004
Posty: 9
PostWysłany: Sro 18 Sie, 2004 11:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może pocieszy Cię to, że ja mam całe kręcone włosy biggrin Miałam je kiedyś tak stopniowane, że stworzyła mi sie taka niby "grzywka". Mam po tym pozostałości. Ta "grzywka" jest wiele jaśniejsza od reszty włosów, które są w kolorze złotoblond, więc ją widać. Też mi się kręci tak, że powstają dwa napuszone loczki biggrin Wiem, że to potrafi wkurzyć! Nie wiem, co mogę na to Ci poradzić, ja się z tym pogodziłam biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 06 Lis, 2004 09:18   

cLeO - podszywa się pod mój nick, tylko jest nieco zmieniony Shocked

(wybaczcie, że odkopuję ten temat, ale wkurza mnie to! Teraz jest jakaś KleO123, tylko gość i bierze moje posty Shocked )
Powrót do góry
pechowa ona Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 06 Wrz 2004
Posty: 90
PostWysłany: Sob 06 Lis, 2004 12:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Musisz znac twoje kolezanki bo niektore mowia ze swietnie wygladasz zeby cie osmieszyc !!! napewno bardzo fajnie wyglodasz !!! Nie przejmuj sie tym powiedz : JESTEM JAKA JESTEM !!! Wink

_________________
Najpiękniejszy uśmiech ma ten, kto wiele wycierpiał.. (:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2071312
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 06 Lis, 2004 15:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KleO- Eh...Jakby Ci to powiedzieć...Po prostu- cLEO ma taki nick, ale nie robi sobie żadnych "jaj" na forum. Jest normalną forumowiczką,nikomu nie przeszkadza. Po porstu wzięła sobie taki nick ale skąd miała przy rejestracji wiedzieć,że Ty masz podobny? Dlatego nie najeżdżaj na nią i nie odkopuj starych tematów. Kto powiedział,że od razy się pod Ciebie podszywa? Ma po porstu podobny nick,nigdzie nie pisze że jest Natalią ma 14 lat i ma jeszcze nick KleO... Rolling Eyes A o tej trzeciej "Kleo" to jeszcze nic nie wiem ale jak tylko wyniucham jakieś niebezpieczeństwo to zara zsię tym zajmę Mr. Green

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |