| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
e...
Autor Wiadomość
Claudia
Gość
PostWysłany: Pon 27 Wrz, 2004 18:10   e...

No więc tak...Mam koleżanke...14lat..W moim wzroście...Wszysyc na nią mówią deska bo to prawda..Nyc nie ma...To juz wszyscy mowia ze ja mam wieksze..Dzisiaj oznajmila ze ma okres..hm..troche mnie wkurzyło..może kłamie..Ja jestem bardziej dolzalsza od niej 12lat...hm..Mam kolezanki takie w paczce co się z nimi prowadzam starsze odemnie...Ale ja powinnam tez miec...Wydzielina 2 rok..Biust taki jaki powinien byc...Owłosienie ok! Dlaczzego?! Grh...wkurzyło mnie to...Moze ona klamie...ale czemu by miała? zrobić mi na złośc? Ile mam czekać?! Może wydawać się to wam głupie ale nie chce być gorsza..zawszeprzypuszczałam ze ja bede lepsza i pierwsza dostane a tu co ONA?! ...
Przejdź na dół
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 27 Wrz, 2004 18:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

lepsza, gorsza? co Ty wogule piszesz pomyœl? Kto szybciej dostanie okres wcale nie oznaczaa że jest lepszy. Każdy dojrzewa w swoim czasie i to nie sš zadne wyœcigi. Twoja koleżanka może najpierw dostać okres a potem mogš nastapic inne zmiany. Ni jest powiedziane w jakiej kolezjnoœci ma się to odbywać. Spox.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Pon 27 Wrz, 2004 18:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moja kuzunka ma 11 lat nie ma NICa ja mam 10 lat i jeszcze pare miesięcy będę miała okres
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
Claudia
Gość
PostWysłany: Pon 27 Wrz, 2004 18:38   

ech nie chodzi mi o to lepsza gorsza..poprostu ja nie mogę jej zazdroscic ale tak jest! zazdroszcze jej! boje ssie tego mowic! rozumiecie jak ja sie bede czuła jak wszyscy beda gadac a mnie boli brzuch jak mam a mnie nie?! a ja bede siedziec i sie patrzec i miec lzy w oczach! ja tez chce...ech..wkoncu to powiedzialam..az mi się gorąco robi...ja się to dowiedzialam od przyjaciolki ze ona jej powiedziala..ale jak ta kolezanka 14latka mi powie to prosto w oczy to jak ja mam sie zachowac?! albo zapyta ty tez masz?! nie powiem tak bo zaraz rozgada a moja przyjaciolka wie ze n ie mam! nie powiem nie bo bedzie mi głupio :(
Powrót do góry
Claudia
Gość
PostWysłany: Pon 27 Wrz, 2004 18:50   

Nie rozumiem masz 10 lat i skad wiesz ze za pare miesiecy bedziesz miala? a wlasnie ja mam owlosienie tam wiecie gdzie wszystko mam co powinno ale wlasnie pod pachami nie mam czarnych tylko wogole prawie nie mam moze takie mapucienkie..moze dlatego jeszcze nie mam..
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Pon 27 Wrz, 2004 19:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niewiem czego tu zazdroscic .. okresu ? Confused To nic fajnego ... poczekaj jeszcze... ja sie ciesze ze jeszcze nie mam i nie zazdroszcze tym którzy mają
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nemeia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 29 Sty 2003
Posty: 200
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 27 Wrz, 2004 23:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A czego tutaj zazdroscic??? Rozumiem ze chciala bys juz miec to za soba, ale tego nie da sie przyspieszyc... Okres zawsze przychodzi w swoim czasie, i tylko dlatego ze bardzo go chcesz nie znaczy ze przyjdzie.
Nie rozumiem dlaczego sie wstydzisz tego ze nie masz jeszcze okresu, przeciez to jest normalne a szczegolnie w twoim wieku. Glowa do gory i cierpliwosci, napewno przyjdzie w swoim czasie.

_________________
NIL NISI BENE (mow dobrze lub wcale) *SENEKA*

Nie ma zlej mlodziezy, sa tylko zli wychowawcy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Claudia
Gość
PostWysłany: Wto 28 Wrz, 2004 11:53   

Thx za odpowiedzi i moglibyscie usunac ten temat..wiecie moje kolezanki maja internet jak by to zobaczyly...pośmiewisko
Powrót do góry
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Wto 28 Wrz, 2004 12:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

NAMEIA WROCILA:D?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 28 Wrz, 2004 13:47   

Co do braku biustu, a posiadania okresu. To, że nie ma biustu, a ma okres nie znaczy, że kłamie Wink
Wiesz, kilka tygodni temu czułam to samo, co ty. Ale teraz jest mi to objętne. Każda kobieta (dziewczyna) ma okres, prędzej czy później. Tylko na co tutaj czekać ? Wink
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 28 Wrz, 2004 18:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mała-też to zauważyłam! Smile
Ja też nie wiem,czego się złościsz. Biust tu nie ma nic do rzeczy. Ja Twój post rozumiem tak-Twój największy wróg,którą nazywałaś "deska" na złość dostałą okres przed Tobą i się wkurzyłaś. Straszne. Naprawdę Rolling Eyes .
Ale nie martw się. Ty też niedługo dostaniesz okres. Jeszcze będziesz żałować,ze tak bardzo chciałaś...

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 28 Wrz, 2004 20:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie chciałabym pisać nie natemat a ni tym bardziej nikogo obrazic, ale mam wrazenie że niektórzy z was nie czytaja odpowiedzi innyych tylko od razu odpowiadają. Moze nie mam racji ale denerwuje mnie jak kilka osob mowi dokladnie to co poprzednia osoba. Co do tematu-doskonale Cię rozumiem. I choc tak sie wymądrzam jednak też bym sie czuła dziwnie gdyby np gralibysmy w butelke z chłopakami i ktoś by mnie zpytał czy mam a ja musiałabym powiedzieć że nie mam. Szczerze mówiac jestem nawet troszke dumna z tego jak akurat mam. (ale mialam dopiero 2 razy i wszystko może się zmienić Wink ) Tez troszke zaazdrościłam koleżanką które miały jak ja jeszcze nie miałam ale raczej byyła to troche lekka zazdrosć. A jak już dostałam to byłam bardzo szczęśliwa chociaz bolał mnie brzuch dzień przed i 1 dnia. Ale nie przejmuj sie i mów otwarcie "nie" lub uśmiechnij się i powiedz "a musze mowic" lub cos w tym stylu. Napewno dostaniesz niedługo, z tego co mówisz wszystko na to wskazuje.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Michasia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Paź 2004
Posty: 5
PostWysłany: Pon 04 Paź, 2004 20:53   :) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jA MYŚLE TAK SAMO JAK POPRZEDNICZKI ale dodam to że to jest normalne że Ty czujesz sie gorsza. Ja np. bylam dumna z tego ze mam i ze wkraczam w nowy etap mojego życia. Pozdrowienia Smile

_________________
Elo ziomale biggrin Pozdrowienia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
7722356
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Wto 05 Paź, 2004 14:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

yyy.... ale masz problem. myśle że ona nie kłamie po prostu niektórzy inaczej sie rozwijaja, objawy jakie opisalas wskazuja ze niedlugo bedziesz miala okres a jesli nie porozmawiaj z bliska osoba Confused nie ma co sie martwic slyszalam o przypadku ze dziewczyna dostala okres majac 19 lat!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Wto 05 Paź, 2004 19:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ta dziewczyna 19 letnia musiała bardzo pozno dojrzewać. To nie jest do końca normalne. Bo jak już pisały tutaj dziewczyny tysiące razy, jeśli nie dostanie sie okresu przed szestnastką, trzeba iść do ginekologa, co też nie oznacza że od razu jesteś jakaś inna. Pozdro Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |