| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Pokarana przez los
Autor Wiadomość
VAMPIRZYCA!
Gość
PostWysłany: Sro 15 Wrz, 2004 12:15   Pokarana przez los

Drodzy DzieciOnilnie!

Moja pewna najlepsza koleżanka stała się jakaś dziwna i niebezpieczna dla otoczenia! Gryzie - nieumytymi zębami , próbuje odgryzać palce , liże , zabiera śniadania , i je kartki ... Potworny Vampir ! Jest jakaś nie wiem jak to powiedzieć , ale bardzo agresywna...Co mam robić , dzisiaj pobiła naszą koleżanke z klasy i zaczeła biegać za nami z gumą do żucia i nas obcierać...Grzebać w plecakach maluchów zabierać im śniadanie i pięniądze! a jej tego nie brak...Myślałam , że to są żarty i chyba ona też tak uważała ale teraz jest przeistoczona w jakąs postać UFO ! Proszę o pomoc...Apeluje

PS...nie bierzcie to za żart...:( CO ROBIĆ

Pokarana przez los panna X
Przejdź na dół
VAMPIRZYCA!
Gość
PostWysłany: Sro 15 Wrz, 2004 15:31   

aCH DZIEKUJE ZA POMOC :(
Powrót do góry
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Sro 15 Wrz, 2004 15:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmmm...a może spróbuj z nią porozmawiać? Uświadomić jej...że tak być nie może. Ona chodzi z Tobą do szkoły ale czy... nauczyciele tego niewidzą?! Jeżeli nie będzie chciała rozmawiać z Tobą, to może zrobi to z nauczycielami? Ale jednak radziła bym najpierw samemu spróbować...

pozdrawiam

_________________
Patataj...

Luka - tęsknie za Tobą konisiu... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 15 Wrz, 2004 15:46   

Ja w szkole mam jedną taką jedną nie teges i ona też tak robi i zawsze lata za mną i kolegami z mojej klasy a jak nas złapie z zaskoczenia to ciągnie za koszulkę albo za włosy my wtedy idziemy do pana ze świetlicy i on już się ją zajmnie ale tylko na jakiś czas
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sro 15 Wrz, 2004 19:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jakas dziwna ta dziewczyna Rolling Eyes . Nie jestem pewna .. ale zdaje mi się ze to zart ... Powiedz to na wychowawczej ... niech reszta kl asy Cię poprze ... i mam nadzieje ze wychowawca zajmie się jakos nią ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 19 Wrz, 2004 20:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No pewnie,ze to żarty. Naszej kochanej PuśQi.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |